Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) whatwhatwhat válasza #30610944 (#42) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Egy szóval se mondtam hogy mindenki meg tudja csinálni a romolást. És te se mondd azt, hogy az átlag felhasználó nem tud újraindítani. Azt se mondtam hogy egy szóval se hogy egy szinten van a romolással a google maps telepítés. Ne sarkítsd ki amit mondtam kérlek.
Te nézed az egyik végletből a dolgot, nem én. Pont erre akartam rávilágítani, hogy ha ennyire extrémen azt állítod, hogy csak azt a szoftvert lehet számításba venni, ami a telefonon gyárilag rajta van, akkor bizony az iphone-okon nincs google maps. Ezt nem én mondom, ez a te logikád.
Egész egyszerűen annyit szerettem volna mondani, hogy nem lehet elvetni az ilyen lehetőségeket, mint amit a kolléga írt. Neki megérte a befektetett energiát, hogy még évekig támogatott legyen a telefonja. És attól még, hogy ezt ti nem fogadjátok el, mint lehetőség, attól még az ő telefonjára jönnek a frissítések. Ezek után az ő konkrét készüléke nincs hátrányban ilyen téren az iphone-okhoz képest, akár tetszik akár nem.
Persze neki sincs igaza, nem vehetjük ezt alapnak. Nem mindenki telefonjára igaz ez. De ettől még nem lehet ezt elvetni, mint lehetőséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.