Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza bajusz15 (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezzel bakot lőttél. Pont az Apple kínálatában van értelmes méretű telefon.

(#52) k-adi


k-adi
nagyúr

meglepő.. de karácsony előtt tuti jön

(#53) tothjozsi96 válasza CptAdamica (#4) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Egyetértek veled.

Régebben tetszett hogy jön egy telefon majd következő évben egy "S" verzió.
De most évente jön 3 telefon, annyira már nincs meg a varázsa mint jó pár évvel ezelőtt.

Régebben sokkal nagyobbnak tűnt bármilyen újítás számomra, mint most.

Én megvettem induláskor az iPhone 11 Pro-t, nem biztos hogy újravenném.
A készülék nagyon jó, de hát melyik nem volt az?
Az iPhone 7 JB-et is nagyon szerettem, de ez a .gif jól ábrázolja hogy ez már csak erről szól.

(#54) BabMester válasza bajusz15 (#45) üzenetére


BabMester
senior tag

Ugyan, a legtöbb használatban levő iOS eszköz az iPhone 6/6s széria. Nem úgy tűnik, hogy minden évben rohannak az ujjért az userek. Viszont ha valakinek most jött el, hogy lecserelje annak bocsajtsd már meg, hogy megteszi...

[ Szerkesztve ]

(#55) Dr. Romano válasza Surfym@n (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Videoinfo1 ugrott be :D én már sütném is rajta a tojást azonnal az egyiken

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#57) bzsombi


bzsombi
újonc

Magáncélra az egész család 7est használ, én egyedül 7 plust, és szinte a mai napig olyan érzésem van mintha új lenne. A 7 plus előtt nekem mindig is középkategóriás android telefonjaim voltak, személy szerint 1 év után elviselhetetlen volt a folyamatos lefagyás.

Mostanában kezdtem el ismét nézni az új modellek árait, de csak azért, mert attól félek, hogy az IOS 15 már nem fogja támogatni a 8as széria előtti modelleket. Kíváncsi vagyok mit nyújt majd a 12.

(#58) bedibazsa válasza bajusz15 (#45) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem értem, miért lenne agyatlan, aki iPhone-t vesz? Én tudatosan vettem, mert ők gyártanak értelmes méretű telefont. Egy S10e jó lett volna, sokkal jobban szeretem az Androidot, de drágább volt 100 fonttal, mint az XS. Akkor a fene fog Samsungot venni. Elég sokan vesznek tudatosan iOS-terméket, nem csak azért veszik meg, mert jujj, alma. Lassan olcsóbb sokszor egy iPhone, mint más termék, nem is értem ezt a fikázást felnőtt emberektől.

(#61) judas13 válasza Shyciii (#11) üzenetére


judas13
addikt

Nekem - és ahogy olvasom sokaknak is még tökéletesen működik ma is a (másfél éves) 6s-em. Semmi általad leírt lassulás.
Ezt a főverziót megvárom és mondjuk jövőre átcserélem egy 12-re, lényegében az "újdonság varázsa" miatt majd.

INGJOKE

Azért, hogy öt-hat éves telók így fussanak most is, nem semmi :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#62) Hallosz válasza #10949376 (#29) üzenetére


Hallosz
senior tag

Az életszerű lehet, hogy a felhasználók nem érteni szeretnének hozzá, hanem szimplán csak bekapcsolni és használni? :R

Mert lakni, muszáj.

(#63) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Csajom 6S-t használ teljesen jólhasználható, naprakész szoftverrel. Előtte S6 edge volt neki, ami rettentő szép
volt a maga idejében, de kényes volt az éleken, az ujjlenyomat olvasó félkész megoldás volt és egy kis eséstől szilánkosra is tört.
Vitrin telefon.

Én i7, 2016-ban megjelenéskor vettem UK-ban és nem érzek most sem késztetést a váltásra SE2020-ra se.
Úszott Balatonban, Sznorkeleztem vele a Jón tengerben, lassított felvétellel a fekete tengerbe ugráltunk.
53 nyitott Chrome lapnál már azért újratöltöget.
Tavaly kapott egy új akkut azóta is teszi a dolgát.
Talán majd idén nyugdíjazom, ha lesz kissebb képátmérővel és nem csonkitott specifikációval.
IOS 14-et úgyis megkapja.

Az i6S és s6 az a konkurenciái egymásnak.
az s7 az i7 korabeli modell.
i6 sem volt rossz, de az nekem is banánra hajlott a zsebemben.

SGS1-el kezdtem. Voodoo sound, miui meg cyanogen romok. S3 es hTC one-ig érdekelt is a dolog.
A romolgatás, meg romkitchen, fórumot bújni, nyitott bootloaderre várni, rootolni stb, gyerekeknek jó legó.
Van akinek erre van igénye.
Más meg csak használni akarja out of the box.
A szoftvert is meg kell fizetni.
Ebben erős az Apple.

Nem vagyok fan, androidos csúcsok közt mindig van 1-2 kiemelkedő spec
(viszont mindig túltolják, annyira, hogy már nevetséges lesz 1-2 gen után - felbontás, zoom, kamerák száma, hardveres egymásra licitálás, generált igények, aztán utolérik szoftveresen is magukat)
de a rendszer ökoszisztéma elvitathatatlan tény az almák mellett.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#69) #30610944 válasza Blizzardking (#66) üzenetére


#30610944
törölt tag

Igen OP-oknal nincs garancia buko. Ok talan az egyetlen olyan csapat akik ezt bevallaltak/jak.
1. Ez meg nem garancia, hogy nem csinal az ember teglat a telefonjabol ha elb@ssza.
2. Tudom hogy a Lineage OS a folytatasa annak a rendszernek ami rajta volt out of the box. Itt csak egy kerdes. Szerinted a Lineage OS-t ki fejleszti a telefonra meg ugy az osszes telefonra amik tamogatottak? Hogy nem a gyarto az is biztos, ergo ezt nem neveznem hivatalos tamogatottsagnak amirol itt beszelunk mar eleg regota!
3. Senki nem mondta, hogy buszke magara ez meg honnan szedted?
Meg egyszer mondom ha itt valaki, barki tud nekem akar csak egy Android-os telefont mondani amire hivatalosan (tehat OTA-n keresztul) jon update 5 ev utan is annak fejet hajtok.

Amugy meg az illeto azt mondta most jott ki a 17.1 a OP 1-ra...unofficially!
:C

joey04: Helyre kell tenni a fejeket!

[ Szerkesztve ]

(#81) LurkerSheik válasza Ricardo (#65) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Csakhogy itt a lehetőség a muszájjal jár sokesetben.
Hány droidos flagship volt az elmúlt években ami merül mint a Titanic, paca a fotó majd Gcam port megoldja, nem működik ez, nem működik az.
Adott a lehetőség de egy átlag csaj nem fog xda-t bújni és recoverybol romot telepitgetni, mert azzal elvileg jön a megváltás.
Az idő és a nyugalom pénzbe kerül.
iOS-en is vannak hibák, sőt az i7 iOS 10-el jött amivel
falhoz vágtam volna, de akkoriban a konkurencia S7 is egy bughalmaz volt.

A vásárlók nem bétateszterek akarnak lenni, és a Xiaomi, 1+, Realme és hasonló feltörekvők mind így kezdték (ahogy az akkori iphone os és a samsung is) és jönnek a csúcson továbbra is a félkész megoldásokkal csak elsők legyenek a piacon.
De erre is van kereslet, legyen minél nagyobb az a szám a dobozon.

A kínai elektromos autókra leszek kiváncsi mi lesz ott a atabil szoftverrel. Ha az egyszer ott valami FC-zik...

szerk:
Out of the box. Gapps?
huawei?

htc flagshippel is volt gond az erintogombok miatt. De mar nem kovetem annyira.
a topicok tudnak meselni

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#83) Ricardo válasza LurkerSheik (#81) üzenetére


Ricardo
félisten

A felső kategóriában muszáj romolni? Nekem ez új.

"Hány droidos flagship volt az elmúlt években ami merül mint a Titanic, paca a fotó majd Gcam port megoldja, nem működik ez, nem működik az."

Ha ilyen előfordul, megvárhtod a frissítést ami javítja, vagy ha van kedved, megoldod te magad, mert megteheted.

Ioson jön egy bug, esélyed sincs megoldani. Várod a frissítést, amit ( ezért jár a piros pont) általában elég hamar kiadnak. Ha szerencséd van javítják, ha nem , akkor így jártál. Nincs más lehetőséged

(#84) kali válasza Ricardo (#83) üzenetére


kali
legenda

Dehogy muszáj, be is tenné a kiskaput...
A különbség valóban csak annyi, hogy az Android esetében jobbára adott a lehetőség, iOS fronton viszont nem.

(#87) #30610944 válasza Carasc0 (#86) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mar kozelsem annyira zart az IOS mint korabban.

(#88) Carasc0 válasza #30610944 (#87) üzenetére


Carasc0
őstag

Az nekem/nekünk csak jó!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#89) Viper26 válasza #30610944 (#87) üzenetére


Viper26
nagyúr

14 meg megint lép egyet jó irányba, eddig úgy néz ki.

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.