Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) #34952704


#34952704
törölt tag

a következő telefonom biztos ez lessz.Emberi méret,a mostani telefonom után megváltás lessz.Elegem van a lapát telefonokból.

[ Szerkesztve ]

(#109) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fejezzétek be az OFF-olást és a személyeskedést!

(#110) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

A legkisebb meg tetszene is, de ez a 2200 mah egy tavaszi lepkefing. 4k korul lenne idealis. Akkor megbocsajthato felul az a pixelhiba.

(#117) Holi89


Holi89
csendes tag

Páromnak szintén SE van már évek óta, de kezd a mikrofonnal baj lenni. Az a probléma, hogy kis méretben nincs jól felszerelt hardverrel telefon és a női kacsóknak nagyok a jelenlegi csúcskészülékek, még a mini lite verziók is. Az új SE szerintem hátramenés(kicsi kijelző, buta home gomb és vastag káva miatt + buta kamera) viszont, ha tényleg jön az 5,4-es basic i12 akkor 200k körül az kapós lehet.

[ Szerkesztve ]

(#118) Sgr_A válasza Holi89 (#117) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az i11 ára körül fog nyitni szvsz 300k
egy napot szerintem simán kibír a 2200 akku
a 11-ben 3000-es van és hozza üzemidőben a 4000- es huawei szintjét
nagyon jó a készenléti fogyasztása

(#119) hangyász2 válasza Cattle_Decap (#110) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem véletlenül szinte nincsenek is teljes kijelzős kompakt androidos készülékek. Nem az igény hiánya volt eddig sem az ok, és még véletlenül sem a gyártók hülyesége. Egyerűen nem fér bele minden. Az Apple talán megteheti a kisebb akksit az elvileg takarékosabb rendszerrel, ugyanis üzemidőt vásárolsz, nem akkumulátort. Ha kihúzza az egy napot gond nélkül, akkor szerintem elfogadható kompromisszum. Bár én továbbra is inkább a vastagságot növelném. 1 cm alatt majdnem tök mindegy ekkora méretnél. Viszont nyilván kutatták a preferenciákat.

(#120) Holi89 válasza Sgr_A (#118) üzenetére


Holi89
csendes tag

igen 290 körül nyitott és 1 hónap múlva már 250-ért is árulták. Az i12 viszont 50 dollárral alacsonyabbról indít, ha igazak a hírek. Így karácsonyra lehet belőle 200-220 körül magyar garisat venni

[ Szerkesztve ]

(#121) Tibee86 válasza Holi89 (#120) üzenetére


Tibee86
veterán

A hivatalos viszonteladói ára ma is annyi, a szürkeimportos árak esnek folyamatosan.

(#122) BabMester válasza Holi89 (#120) üzenetére


BabMester
senior tag

Azt az 50-et amivel alacsonyabban indítana elviszi a forint érték romlás. Az új macbookok ugyan annyiról indultak mint az előző modellek dollárban, de 100ezerrel nőtt az itthoni áruk.

(#123) viera válasza A 2. Vesztes (#36) üzenetére


viera
őstag

Egyetértek :K
Nekem is nagyon tetszik a szögletesebb forma.
Elérkezett az idő,hogy lecserélem az Android-ot.
A 11 Pro is tetszett de már nem bánom,hogy nem tartottam meg.Mióta több cuucot használok tőlük,(iPad Pro 11,Apple Pencil,AirPods Pro)nagyon megtetszett az ökoszisztéma is. :))
Én már nagyon várom. :DD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#124) viera válasza Sgr_A (#118) üzenetére


viera
őstag

Ez így igaz :K
Nálam majdnem elment 2 napot a 11 Pro,de bármelyik Android-os telót próbáltam örültem ha kibírta nap végéig.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#130) #34952704 válasza viera (#124) üzenetére


#34952704
törölt tag

sajnos ez igaz.Én többek közért ezért váltok vissza az iphonera,na meg a videózás képességei miatt.A mostani telefonomban elég nagy telep van de jó ha 1 napot kihúzok vele.

(#131) Metal213


Metal213
tag

S9+-t esélyes, hogy erre cserélem! 2G után ideje visszatérni az IOS-hez! :)

archaic.bandcamp.com

(#132) Cattle_Decap válasza hangyász2 (#119) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Akkor legyen vastagabb. Engem nem zavar ahogy a sulyuk sem. Ez akkor is ilyen 70-80 oras endurance ratinget fog eredmenyezni amikor mar 100 alatt is ciki a dolog.

Es lehet takarekos lesz az uj A chip is, de arrol nem beszel senki, hogy mennyit fogyaszt ha rendesen meghajtod. Itt bukott el az idei SE is.

(#133) elfelejtette válasza Cattle_Decap (#132) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát igen, sajnos itt tartunk, hogy lassan a gyártók elvárják, hogy megtapsoljuk őket, ha a telefon aksija kibír egy napot. :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#134) k-adi válasza elfelejtette (#133) üzenetére


k-adi
nagyúr

ebből nem tapsolás hanem taposás lesz :K

(#135) #93448704 válasza Shyciii (#11) üzenetére


#93448704
törölt tag

iPhoneSE (ami lényegében 6S), nálunk kiválóan működik, csak dicsérni tudom. Ez ez első almás telefonom és ilyen méretben még csak alternatívája sincs. A frissítések jönnek rá, szép és gyors.

(#136) #93448704 válasza hangyász2 (#19) üzenetére


#93448704
törölt tag

"miért őrizgetné bárki a telefonját?"
pl.: a környezetünk megóvása miatt?

(#137) moleculez


moleculez
veterán

Miért van egy olyan érzésem, hogy a MagSafe az már csatlakozóktól mentes iPhonennak ágyaz meg? Szerintem 2 generáció múlva simán meglépik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#138) Viper26 válasza moleculez (#137) üzenetére


Viper26
nagyúr

Noccsmentes lenne inkább. :DDD

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.