Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

És lesz rajta vodafone logo akkor? :U Dönölű lesz..

(#2) chabusch


chabusch
tag

Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy mi a .%&@Đ van a Telenorral? Sem a winmo, sem a szifon kapcsán nem csinálnak semmit.

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ide a rozsdás bökőt, hogy szinte semmilyen árversenyre nem számíthatunk majd. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) manchester85 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


manchester85
addikt

Persze, még live menü is :C Nyilván engedi az Apple...Voda logó max a bóvli telókon szokott lenni, már a komolyabb nokiákon sincs, nemhogy az iPhone-on...

i6 Silver

(#5) Dany007 válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Én azért bízok benne. A T-mobilnál igen borsos áron kínálják a 4-est. Legalábbis ami az ár / havi részlet arányát illeti. Múltkor csinált valaki egy táblázatot melyiket éri meg megvenni és hasonlók.
Irdatlan végösszegek jöttek ki.

(#6) ansell


ansell
tag

Remélem nem a Surf csomagok 100 megás csomagjaival fogják nyomni.
A díjcsomag függő készülékártámogatást pedig érdemes lenne visszahozni, mert a mostani árképzés egy iPhone4 kapcsán még a konkurencia magas áraihoz képest se lesz versenyképes.

ITX konfig eladó!

(#7) kaller1 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Lesz abban minden, piros-fehér ikonok, meg egyedi boot képernyő is... ;]

.::> <::.

(#8) szp1 válasza chabusch (#2) üzenetére


szp1
addikt

A telenor egyáltalán nem csinál semmit, még az android kapcsán sem.
Nem tudom mire várnak, de egy normális középáras telefont sem lehet kapni. Egyszerűen nincs választék :(

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#9) amanoba


amanoba
őstag

ha nem adnak hozzá versenyképes csomagot versenyképes árral, halvaszületett, nem fognak uj ügyfeleket szerezni, max megtartani. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szerintem max 5k lesz a különbség.
HA lesz.

De mondjuk inkább a Multimédia csomagokra kéne helyezniük a hangsúlyt - több is, jobb is mint az ikon-ok java része. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) skajwa


skajwa
senior tag

Kíváncsian várom a tarifákat! :))

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

végre :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#14) Karma válasza FlyingV (#13) üzenetére


Karma
félisten

Kecskeméten, a belvárostól csak kicsivel kijjebb már megbízhatatlan a 3G.

“All nothings are not equal.”

(#15) LA_COSTE válasza <NewL> (#12) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Már vártam, hogy valaki bedobja a képet.... :DD

(#16) gabera válasza FlyingV (#13) üzenetére


gabera
csendes tag

Nekem is csak ennyi a fenntartásom a Vodával kapcsolatban, a nagysebességű hálózat. Telefonálni már nem annyira rossz, mint régen, de ahol nincs 3G, ott marad a GPRS, ezért jobbbnak tartom a T-Mobile-t ebből a szempontból (van EDGE), még akkor is, ha esetleg vmiben a Voda olcsóbb lenne. De ha nem tudom normálisan használni vidéken a szolgáltatásait, akkor felőlem lehet olcsóbb, nem merek belevágni...

(#17) Z0C! válasza FlyingV (#13) üzenetére


Z0C!
őstag

voda honlapján a lefedettségi térképen megnézheted a 3g lefedettségét.
vannak még vakfoltok, de folymatos a hálózatfejlesztés.

Multimédia csomagok lesznek alkalmasak az Iphone-hoz. hacsak nem lesz új Iphone díjcsomag... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18) DeFranco válasza kaller1 (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, ha a galaxyban összesen annyi nyomot hagytak magukról, hogy van egy könyvjelző (nem kezdőlap) a böngetőben, akkor szerintem ez sem fog bevörösödni...

(#19) tHD


tHD
csendes tag

a vodahoz jön az új ájfón voda vilogo piros voda logoval és live menüpontal emelet ful piros menüvel.! :C ÉLJEEEN :DDD ;]

nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#20) tHD válasza DeFranco (#18) üzenetére


tHD
csendes tag

Ne álmodozz ;]

nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#21) Vastelord


Vastelord
csendes tag

...van két különböző telekomunik. cégnél dolgozó haverom. :U
A vodás azt mondja, hogy az iphone 4 esetében, a Tmobile-nál és náluk kapható készülék árában 10-15% különbség lesz(+hatás a vodánál), de még folynak az egyeztetések. Az tuti, hogy 1db vodás téma és a voda egyedi ikonjai belekerülnek a készülékbe. (pl.:Voda Live...), de több nem.
A telenorról pedig annyit, hogy most belső átalakítások és harcok dúlnak. Djuice <-> Telenor.
Plusz a jelenlegi anyagi helyzetük miatt, nem engedhetik meg maguknak az apple új termékét. A vezetőség szerint ez úgyanis "pazarlás" :DDD és nem folyna be akkora profit, amennyiért érdemes lenni felvenni a készüléket a cég készüléklistájára. :W :Y
Szerény véleményem alapján egyáltalán nem versenyképes sem árban, sem felhozatalban a telenor. :W
Ma néztem meg az árraikat és isszonyú amit tapasztaltam. A tarifákról pedig inkább semmit nem mondok ... :R

[ Szerkesztve ]

A hülyeségedet hagyd meg magadnak! Csak privát üzenetet kérek!!!

(#22) Vastelord


Vastelord
csendes tag

Amúgy már augusztus óta tudom, hogy lesz vodás iphone 4. ;]

A hülyeségedet hagyd meg magadnak! Csak privát üzenetet kérek!!!

(#23) Z0C! válasza Vastelord (#22) üzenetére


Z0C!
őstag

hurrá :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#24) DeFranco válasza tHD (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt van a kezemben egy vodás okostelefon. De igazad van, nem álmodozom... van még egyéb elmés megjegyzésed, vagy előveszed most már a nyelvtan könyvet?

(#25) bolondember válasza Vastelord (#21) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

iPhone-ra téma? :F Voda ikonok? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) Kashim válasza <NewL> (#12) üzenetére


Kashim
őstag

:C Pont ezt akartam én is elsütni.

(#27) Z0C! válasza bolondember (#25) üzenetére


Z0C!
őstag

sztem majd maga a szolgáltató (és a termék kínáló )eldönti hogy mit tesz be a telefonba.

pl a Voda845-ben sincs semmi, a boot képernyőn kívül...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28) Duree


Duree
veterán

Azt hiszem itt sem olcsóbb mint a T-mobilnál a konstrukció sem lesz jobb se rosszabb,tehát marad az egyéni szimpátia,kinek melyik szolgáltató szimpatikusabb.
Természetesen a gyenge telefonkínálattal rendelkezó Telenor ebböl is kimarad

duree54

(#29) Karma válasza Z0C! (#27) üzenetére


Karma
félisten

Nem érted. Az Apple cuccoknál nincs ilyen beleszólása a szolgáltatónak.

“All nothings are not equal.”

(#30) Z0C! válasza Karma (#29) üzenetére


Z0C!
őstag

értem.tudom :)
tájékozott vagyok. csak a többieket nem értem miért kell mindig feltételezni ilyeneket.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#31) Studi22 válasza Vastelord (#22) üzenetére


Studi22
aktív tag

"Köszönjük Emese"...

Pompi: Jólvan na ritkán futnak össze... :D

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#32) Pompi válasza Vastelord (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ügyes vagy, mi már július óta tudjuk ;]
[link] [link] [link]

Feel Good Inc.

(#33) korpicschess válasza Duree (#28) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért remélem lesz Telenornál.
[link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35) kcsa válasza FlyingV (#34) üzenetére


kcsa
veterán

Hát igen, én is ezen morfondírozok egy ideje, hogy nem fogok hosszabbítani vodás létemre előfizetést két év (inkább 8 év után), mivel gyakorlatilag ugyanannyiba kerül ha megveszem függetlenül (esetleg +10k) cserébe kártyafüggetlen (jobban eladható) és bármikor felmondhatom a szerződést ha úgy tetszik, és mehetek olcsóbb helyre (bár ilyen nincs :(( )

(#36) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Én azt hiszem tökéletes lesz az összhang. Az iPhone 4 térerő problémái és a Vodafon amúgy is gyenge lefedettsége.. :) Élvezet lesz telefonálni :)

(#37) Vastelord


Vastelord
csendes tag

Amúgy függetlenül jobban megéri. :) Ha előfizúval veszed és egy idő után inkább máshová szeretnél menni a felmondásért fizethetsz (ami ha jól tudom 50.000Ft plusz a kedvezményes vétel esetén a kedvezmény fennmaradó részének egy összegben való kifizetése). Akár hogy is nézzük nem éri meg előfizetéssel megvásárolni, de manapság kevés ember mondhatja el magáról ebben az országban, hogy egy összegben megveszi. :(

A hülyeségedet hagyd meg magadnak! Csak privát üzenetet kérek!!!

(#39) talamasca


talamasca
senior tag

Persze logó, egyedi téma, JailBreak és választható oprendszer....
Ki az a gyengeelméjű, aki ennek bedől? :)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#40) mukibuci válasza Vastelord (#37) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Lehet nem kéne erőltetni az ilyen "ha jól tudom" kezdetű dolgokat, az eddigiek sem jöttek be :N

Amúgy piros lesz rajta az alma ;] Én már láttam ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41) plus44


plus44
veterán

Ohh..ha lenne egy kis árverseny, de szép is lenne. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#42) Sztbeni válasza FlyingV (#13) üzenetére


Sztbeni
őstag

Vodafone 3G hálója minőségben és lefedettségben is a legjobb. Egy baja van, hogy ahol nincs 3G, ott marad a GPRS. De ahol van 3G, ott nagyon jó.

Itt is egy teszteredmény:

Itt meg a lefedettség:

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#43) Marci93


Marci93
tag

kíváncsi vagyok, hogy kínálnak-e majd hozzá iPhone exluziv dijcsomagokat is... néztem milyenek vannak, háát... egy ikon200 (1gb net, 200perc 5000ft) vs voda multimedia 7900 (500mb net, 300 perc 8000ft)
muszáj lesz nekik is ikon-szerü csomagokat kihozniuk

(#44) Sztbeni válasza HardSanyeee (#36) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Vodának nincsenek térerő problémái.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#45) Thome


Thome
addikt

Remélem dob egy hasonlót a Voda ezzel, mint a Telenor az SGS-sel. 30 rongy + 5 rugó havonta 2 éven át. (Álomvilág, de örülnék neki... :DDD ) Mert akkor cserélem is le a 2g-t... :))

(#46) joey04 válasza HardSanyeee (#36) üzenetére


joey04
titán

ezzel sajnos szaporodni fog az antennahibákról szóló kommentek száma. nem a gyenge voda hálóra találták ki, az tény

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Sztbeni válasza joey04 (#46) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem gyenge, jobb, mint a tré hálója. A 3G is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#48) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Örömbodottág van.
most járt le a két évem a vodánál, és nagyon kacsingattam egy HTC Desire felé, illetve egy 3GS/4 felé a T-től, de ez most érdekes lesz, asszem várok. :D

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#49) Jeannie


Jeannie
aktív tag

itt van a hivatalos lefedettségi térkép, lehet böngészni hogy hol mi van. A térerővel szerintem semmi hiba nincs, mondjuk én SE-vel vagyok vodás, tény hogy 3G csak a városok környékén van.

Szerintem ezt a telefont Surf csomagban adni botorság, még akkor is hogyha ez épp az egyetlen lehetőség a részletre. Legalább a Multimédia csomagok kellenek hozzá, de szerintem most megy nagyban az agyalás, hogy milyen konstrukcióban adják :) Remélem kitalálnak valami ütőset.

[ Szerkesztve ]

(#50) mukibuci válasza Jeannie (#49) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Régen rossz, ha még csak most megy nagyban az agyalás...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.