Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Najsz! Nagyon patent kis teló lett, kérdés a support és a szoftver. A kijelző pedig egyedülálló a kategóriában 👏🏼

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) gattolino


gattolino
senior tag

A Z6 Pro az jön Európába? Vagy ide nem jönnek ezek a vasak. Amúgy érdekes lenne.

Vivo X90 Pro Plus

(#3) Vanir


Vanir
veterán

Na, akkor ugyanezt max. 135 mm-es teljes magassaggal, aztan boldogsag. Bar gondolom szep almokat nekem...

(#4) gattolino válasza Vanir (#3) üzenetére


gattolino
senior tag

Olyan készülék már nemigen lesz. Még az Android Go telefonok is 140mm felett vannak amit még az ellenségemnek sem kívánok..

Vivo X90 Pro Plus

(#5) elfelejtette válasza Vanir (#3) üzenetére


elfelejtette
veterán

Idén a Samsung volt az, aki 3 kategóriában is kiadott 150mm-nél kisebb telefont (A20e, A40, S10e). :R
Ennél többet ne várjunk szerintem, mindenki más a péklapátra esküszik. :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#6) Vanir válasza elfelejtette (#5) üzenetére


Vanir
veterán

Nem is varom, sajnos tisztaban vagyok vele, hogy mar csak a phableteknek van piaca, mer az milyen rohadt meno. De azert almodozni lehet. :D

(#7) gattolino válasza Vanir (#6) üzenetére


gattolino
senior tag

Legalább nem kell tabletet venni. :Y

Vivo X90 Pro Plus

(#8) BB0401 válasza Vanir (#6) üzenetére


BB0401
aktív tag

De most őszintén, egy 142/144 mm hossza telefon az miért nem jó ? Simán lehet egy kézzel használni Ha akarom, akkor még a Nokia 7 plus-omat is tudom valamennyire.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#9) babkukta


babkukta
senior tag

Szinte 1000% biztos vagyok abban, hogy élőben nem ekkora kávái lesznek ennek a készüléknek. Ez így jól néz ki, meg stimmel a spec, de kézbe véve (lásd Z6 pro) tuti hogy nem lesz ennyire "csinos"

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Apollyon válasza Vanir (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lesz majd olyan is, ez most egy trend, ami el fog múlni. :) 10 év múlva majd csak röhögünk ezeken az ügyetlen, bugyuta, lassú tepsiken. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Kicsit irigylem a távolkeleti árkèpzèst.

(#12) szabi__memo válasza babkukta (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

En meg a meretek alapjan garantalom hogy ilyen lesz

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez a Huawei-koppintós design már nagyon unalmas :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) #16820480 válasza Apollyon (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mint ahogy manapság nevetünk az olyan ügyetlen bugyuta, gomb nélküli telefonokon :)

(#15) Vanir válasza BB0401 (#8) üzenetére


Vanir
veterán

Geez. :))

(#16) Apollyon válasza #16820480 (#14) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Majd amikor sokaknak leesik a földre és szarrá törik a tepsije, mert az ip68 nem került bele költségcsökkentési okokból, akkor majd megváltozik a trend. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) szabi__memo válasza Apollyon (#16) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

ezt vegyük fenyegetésnek?

(#18) #16820480 válasza Apollyon (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mi köze a törésnek az IP68-hoz? :N Nekem amúgy egyetlen telefonom tört eddig össze eséstől: ZUK Z2. Lumia 930 pofára esett majdnem fejmagasságból, meg 1-2-szer ki a járdára, semmi baja nem volt (pár karcolás a fém kereten). Kis telefonok is pont úgy törhetnek, az IP-rating meg attól függ, hogy az adott gyártó kicsengeti-e a pénzt érte (kínaiak jellemzően nem nagyon szeretik).

(#19) Apollyon válasza szabi__memo (#17) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt két fenyegető tényező van: a telefon saját tulajdonosa, meg a gravitáció. :D

Egy nagy tepsit bőven nehezebb fogni, pláne egykézzel, és sokkal könnyebb elejteni. Én ezért sem szeretem.

Azért nem azok a nokiás idők vannak már, amikor leesett a 3310 és rommá tört a padló. :D

(#18) sheratan: valamiért az ip védettség nekem egyben ütésállóságként is maradt meg, de akkor ezek az idők is elmúltak. :B Hát akkor hatványozottan igaz, amit mondtam. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) #16820480 válasza Apollyon (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem valami ilyesmivel keverheted talán, bár ez sem ütésállóság kimondottan.

(#21) janeszgol válasza Apollyon (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt a buszon a legjobb megfigyelni. Inkább kapaszkodik két kézzel a telóba, mint a buszba. Egy-egy hupinál csak úgy repkednek az emberek. :)
Egy finom üveghátlapos 6 colos telefon ilyenkor szépeket repülhet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) #16820480 válasza janeszgol (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Olyan jó, amikor így elképzeltek magatoknak mindenféle szituációt önigazoláshoz.

(#23) Gusztáv válasza Apollyon (#16) üzenetére


Gusztáv
addikt

Az ip ratingnek mondjuk semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire bírja a telefon a leejtést. Ez kb szerencse kérdése, tört már be nálunk Xcover 4 kijelzője is, pedig nem esett nagyot, és az még nem is tepsi.

Laci

(#24) janeszgol válasza #16820480 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom nem buszozol. Önigazolás?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) #16820480 válasza janeszgol (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valóban nem, csak naponta másfél-két órát. Nem láttam még embert telefont eldobni, és én sem dobtam még el (6,39"-os), simán tudom használni egy kézzel is akár, csak nem szorongatni kell, mint egy féltéglát.

(#26) #34672128


#34672128
törölt tag

A képernyő az jónak ígérkezik, a hardver sem rossz. De az a hátlap tiszta Huawei. Már meg sem lehet különböztetni. Az ár nem rossz. Egy erős felső középkategoria.

(#27) szabi__memo válasza #34672128 (#26) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elég jó készülék! Sajnos a hazai beszerzés elég valószínűtlen és a Lenovo support sem tudom milyen. Valaki tudja? Gondolom egy xiaomi készülékkel jobban járunk

(#28) 01 válasza szabi__memo (#27) üzenetére


01
tag

Lenovo P2 teló support: 2 éves a teló,első évben voltak csak frissítések.De! A telefon szoftveres (kevés) hibáját javították azokkal a frissítésekkel, a felhasználók által jelzett problémák orvosolva lettek. Azóta meg semmi nem indokolja,hogy legyen. De persze, a "biztonsági frissítés"...Akiknek ez fontos,azok ne vegyenek Lenovot,egyébként viszont nagyon kellemes meglepetés,nem gondoltam,hogy ilyen jó teló lesz. Szóval ha notch mentes lenne,én venném ezt a z6ot,de sajnos nem az.

(#29) szabi__memo válasza 01 (#28) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszi. Amúgy tényleg az egyetlen dolog ami nekem sem tetszik az a notch. Bár notchmentes konkurencia sem igen van, főleg nem ennyiért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.