Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tom235


tom235
tag

Remek. Remélem ezentúl lemegy az ára a vastag verziónak.

(#2) rudi


rudi
nagyúr

Rég nem foglalkoztam már a PS3-mal, de meglep, hogy még mindig van hozzá 120-as HDD. Már a netbookokba is legalább 160-ast raknak, annál kisebbet venni sem nagyon lehet. Ráadásul a 250-esek csak 1-2 ezressel drágábbak a 160-asoknál.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Def26


Def26
félisten

"...299 eurós (299 dollár, vagyis ismét megkaptuk a remek átváltást) "

Fasza, akkor most nálunk ez 50k vagy 80k körül lesz? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Katasztrófa ez az új design:( nekem legalábbis nem nagyon gyere be :(
DEF: a 300 doláár az ennyi: 58,072.94 Ft Amit kötve hisze hogy ennyiért fognak árulni:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Szerintem nem olyan nagy a magasság csökkenés. PS2-nél asszem majdnem a felére redukálták a cuccost. De lehet hogy tévedek. Öcsémnek volt mind a kettő.

(#6) BiP válasza Mr.Grincs (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

Tényleg úgy néz ki, mint a korábban publikált kínai ps3 koppintás képeken. Elég gagyi hatása van. ps1 meg ps2-ből a slim is jól nézett ki, ez nekem sem tetszik.

(#7) Def26 válasza Mr.Grincs (#4) üzenetére


Def26
félisten

Direkt ezért írtam úgy, hogy 50k körül. De mindegy is, szvsz nem lesz ebből hűdejó árcsökkentés. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) Fancy-boy válasza Def26 (#7) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Tudod mikor lesz húdejó áron?Ha kijön a PS4 :DDD

Amúgy ez egész pofás. :C

(#9) bOtX


bOtX
aktív tag

Ez annyira sikerült csúnyára mint a sima szépre.

[ Szerkesztve ]

(#10) P00By válasza rudi (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Biztos berendeltek belőle egy párat és még van :D

(#11) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Mi a megoldás? Külföldről (ebay) kell behozni :) Én akármit veszek azt onnan hozatom

[ Szerkesztve ]

(#12) Def26 válasza MaTTeS (#11) üzenetére


Def26
félisten

Az ok, csak itt azért elég nagy lehet a hibásodási arány, akkor meg szívsz a garival

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) Markoka1993 válasza Mr.Grincs (#4) üzenetére


Markoka1993
tag

Szerintem is gusztustalan :O

live gt: Markoka1993

(#14) Slade92


Slade92
aktív tag

Most már nem lehet mondani hogy az Xbox360 30 ezerrel olcsóbb :)

(#15) k.


k.
őstag

Nekem meg egyre jobban tetszik.Este még kevésbé de most már egész kellemes.Bár ezt föleg az engadgetes képek miatt mert ott szerintem elég jól néz ki.

(#16) heihachi válasza Slade92 (#14) üzenetére


heihachi
addikt

Ugye 300 euró a hivatalos ára itt Európában, ami meg 81000 Ft, ha 270 az euró. Az Xbox 360 Arcade meg bárhol hivatalosan megvehető 45000 Ft-ért.

Szóval, lehet még azt mondani nyugodtan. :P

(Az már más kérdés, hogy ebben az árkülönbözetben benne van az "ingyen net", a blu-ray, a hdd, szóval megéri.)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ronda.

(#18) dezz


dezz
nagyúr

A képeken nem volt túl meggyőző, de a videó alapján nekem kimondottan tetszik.
(Csak egy kicsit idegesítő annak a baromnak a kezében látni. ;] )

Viszont, mivel erre már nem lehet (legalábbis hivatalosan) Linuxot installálni, nálam kilőve. :U

rudi: Az Xbox360 Elite-ban/-ben is 120-as van.

Def26: Azért azt se felejsük el, hogy itt nem is 100 dollár az árcsökkentés, hanem 100 euro...

"csak itt azért elég nagy lehet a hibásodási arány"

Úgy tűnik, kevered az Xbox360-nal... :P

(#19) Depression


Depression
veterán

Nem is olyan kicsi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) N3ST1C válasza Mr.Grincs (#4) üzenetére


N3ST1C
tag

Az előző design tényleg sokkal jobban nézett ki, de ha az árát nézzük nem is számíthattunk volna sokkal jobbra :(

(#21) dezz válasza dezz (#18) üzenetére


dezz
nagyúr

Csak az a PS3 felirat ne lenne a tetején, vagy nem akkora/nem olyan betűtípussal... :W

Bár talán csak az a baj vele, hogy fényesek a betűk, de az nagyon gagyivá teszi. Matt aljjal sokkal jobban nézett volna ki.

[ Szerkesztve ]

(#22) Slade92 válasza heihachi (#16) üzenetére


Slade92
aktív tag

Mért jössz az arcadal amikor abban nincs is 120 gb HDD :D

(#23) Depression válasza Slade92 (#22) üzenetére


Depression
veterán

Azért, mert az a legolcsóbb Xbox. Nem tudásról volt szó, hanem árról.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Slade92 válasza Depression (#23) üzenetére


Slade92
aktív tag

Jó akkor már ps2 mert az a legolcsóbb és még játékokat is csinálnak rá :W

[ Szerkesztve ]

(#25) Prof01 válasza rudi (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Nem még mindig, hanem most már...
Eddig 80-as volt a legnagyobb, ha jól tudom. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26) Slade92 válasza Prof01 (#25) üzenetére


Slade92
aktív tag

Nem fat verzióból lehetett kapni 160-as is!

(#27) 30z.Samu válasza dezz (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Viszont, mivel erre már nem lehet (legalábbis hivatalosan) Linuxot installálni, nálam kilőve. :U"

Mondjuk ezt a részét nem értem miért kellett megváltoztatni, ez is egy előnye volt a PS3-nak.

Sic Parvis Magna

(#28) PuMbA válasza Slade92 (#24) üzenetére


PuMbA
titán

A PS2 nem next-gen konzol így kilőve. Az Xbox 360 továbbra is a legolcsóbb.

(#29) bullseye válasza PuMbA (#28) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem nem érdemes azt nézni ki a legolcsóbb. Mert ha legolcsóbb nextgen az Arcade, akkor viszont a legolcsóbb Blu-ray-es a PS3... na és akkor mi van?
Az számít a piacon melyikre mennyi és milyen exkluzív játék akad, és melyik van megtörve. És mindkettőben X360-nál az előny egyelőre. pedig jobb lenne, ha fej-fej mellett versenyeznének.

ami meg a HDDket illeti:

Fat 80GB, 300EUR mai naptól
Fat 160GB, 400EUR mai naptól
Slim 120GB, 300EUR szeptembertől
Slim 250GB, TBA (valszeg 400$/EUR lesz)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30) dezz válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


dezz
nagyúr

Bizonyára nem túl sokan használták. Meg állítólag Blu-ray rippelés is ment már rajta.

Mindenesetre kiszúrtak azokkal, akik mégis használták volna, legális célokra.

(#31) 30z.Samu válasza dezz (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Meg állítólag Blu-ray rippelés is ment már rajta." Mondjuk így érthető...

"Mindenesetre kiszúrtak azokkal, akik mégis használták volna, legális célokra." Igen, általában így szokott lenni. :(

Sic Parvis Magna

(#32) h_mate


h_mate
tag

Remek! már csak 300 euró, európában.
De magyarisztánban mennyi lesz,mert nem cirka 75ezer az biztos!
egyébként amerikából megérheti behozatni, lehet még én is elgondolkoznék rajta ha egy klafa játék nem lenne 17K.

Suhognak a Fuck.

(#33) dezz válasza 30z.Samu (#31) üzenetére


dezz
nagyúr

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a sokmillió userből hányan álltak neki rippelgetni... És ez hogy aránylik a Linuxozók számához. Bár mindegy, aki rippelni akar, megteheti jóval olcsóbban is, egy PC-s BD olvasóval is...

h_mate: Inkább ne onnan, mert ott NTSC gépek vannak. Meg az sem biztos, hogy bírja a tápjuk az európai 230V/50Hz-t. De ha már kintről (EU) rendelsz, rendeld a játékokat is onnan, akkor nem lesz 17k+.

(#34) Sundesz


Sundesz
őstag

Képekről nagyon nem gyere be kategória volt, de most ezen a videón látva határozottan tetszik. Jó lépés volt szerintem a Sony részéről. A meghibásodási arányra azért kíváncsi leszek. Egy brit felmérés szerint a jelenlegi modelleknek 10%-a hibásodik meg (Wii-ből 7%, X360-ból 54% - de X-el és PS-el 3x annyit játszanak a felmérés szerint, mint a Wii-vel).

Az árról: ha a motani modell 400 Euro-ja itthoni boltokban 84e Ft (van ahol már egy hónapja 80K kereken), akkor szerintem jó eséllyel lehet 70e Ft nálunk is a Slim, vagy még talán olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#35) 30z.Samu válasza Sundesz (#34) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Egy brit felmérés szerint a jelenlegi modelleknek 10%-a hibásodik meg (Wii-ből 7%, X360-ból 54%" Nem értem mit csinálnak ott az Xbox-szal, hogy ennyi meghibásodik, max az első generációs boxokról tudnám ezt az adatot elhinni.

Sic Parvis Magna

(#36) h_mate válasza Sundesz (#34) üzenetére


h_mate
tag

Hol kapható 80-ért belinkeled?

Suhognak a Fuck.

(#37) h_mate válasza dezz (#33) üzenetére


h_mate
tag

Az áramellátásos gondok nem tudom pontosan hogy vannak.Ismerősöm vett ipod touchot amerikában és lehet tölteni itthon is.. :U

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#38) h_mate


h_mate
tag

Még egy kérdés:
Linuxot csak a slim-re nem lehet telepíteni vagy az új firmware nem engedi? 3.5 asszem

Suhognak a Fuck.

(#39) idegbeteg18 válasza h_mate (#36) üzenetére


idegbeteg18
tag

Például itt.

(#40) he7edik.


he7edik.
addikt

Az Elite-nek még be sem jelentették az ár csökkentését (de ha igen akkor is 299$ lesz) az Arcade ára pedig 30 fontal emelkedik...

Égő szöveg a flém vázon

(#41) Def26 válasza dezz (#18) üzenetére


Def26
félisten

"Azért azt se felejsük el, hogy itt nem is 100 dollár az árcsökkentés, hanem 100 euro..."

Jaaaj istenem, mintha tanultad volna ezt a marketing szöveget. :D
Egyébként még lehetnek gondok a slim verzióval. Én azért gondolok erre, mert nagyon silány gagyinak ható az új gép. Majdnem olyan mint amiket az egyik konzol fikázós topikba nyomattunk.
Azt is el tudom képzelni, hogy Sonyék is bedobták amit az MS a boxal. (gondolok a melegedési hibákra, meg a szar tervezésre, a lényeg minél előbbi árusítás) :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem most meg azért nem fogják venni mert baromi ronda lett. Nem kaptak elég pénzt a tervezők, hogy eladható külsejű konzolt tervezzenek? Szerintem ismét siralmas évekelé fog nézni a sony.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43) dezz válasza h_mate (#37) üzenetére


dezz
nagyúr

Ez készülékfüggő. Minden cuccban másféle tápegység van, valamelyik csak az egyik szabványt támogatja, és van, amelyik mindkettőt. Utóbbi esetben is vagy automatikusan ismeri fel, vagy manuálisan kell átállítani. De ha ezzel nincs is gond, a régiókódokkal még lehet!

Def26: Huh, öregem, nem veszed észre, hogy itt te nyomod a magad kis fantáziadús marketingszövegét? De jobb lenne, ha inkább nem terjesztenél hülyeségeket. :U

(#44) he7edik.


he7edik.
addikt

Mivan nem tetszik hogy szopóágra kerül a mikrofos? :C

Égő szöveg a flém vázon

(#45) klepto


klepto
addikt

Nekem tetszik a slim, de majd csak akkor veszek, ha megjelenik az ezüst verzió belőle!
Remélem nem várok hiába :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#46) heihachi válasza he7edik. (#44) üzenetére


heihachi
addikt

Azt meséld már el, miért kerül szopóágra a mikrofos?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#48) he7edik. válasza ,,no name" (#47) üzenetére


he7edik.
addikt

Mert 1.000.000 vásárlóból 10 használja kb.

Égő szöveg a flém vázon

(#49) he7edik. válasza heihachi (#46) üzenetére


he7edik.
addikt

1.Mert az M$ a Sony-val ellentétben árat emel
az Arcade felmegy 30 fonttal Elite jó esetben 299 dollár lesz pro megszűnik.
Szeptembertől PS3 62-65K Arcade 52K-55K Elite jó esetben 62-65K rosszabb esetben marad mostani árban.
2.Mert évente 1 azaz egy darab AAA-s exkluzív címet bírnak kiadni. Idén Forza jövőre HALO Reach esetleg még az Alan Wake (bár valószínűleg az is jön PC-re) azt vége a kurva nagy semmi várható az M$-től.
Rá állnak erre a Natalos baromságra és ilyen gyogyós debil játékokkal akarják majd eladni a boxot a divat játékosoknak (akikről eddig a Nintendo húzta le a pénzt)

Égő szöveg a flém vázon

(#50) h_mate


h_mate
tag

Egyébként a GK összeszedte az új és régi közti különbségeket és ott említik h 30%-kal csökken a fogyasztása, nem 30W-tal ahogy a PH-s topikban írják.Ez már nem rossz!

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.