Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Ezek játékok voltak.

(#2) Blaise


Blaise
veterán

Elég baltával faragottak a modellek, akkor csak felbontást növelték HD-ra és kész?

(#3) -kdM- válasza Blaise (#2) üzenetére


-kdM-
senior tag

mint általában a "HD" kiadásoknál, attól még jó játékok, aránylag jó áron

(#4) Blaise válasza -kdM- (#3) üzenetére


Blaise
veterán

Én az ilyen újra kiadásoknál elvárnék egy Halo Anniversary szintet, mert ott tényleg látszik, hogy van benne munka rendesen, ez az igazi remake :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Ryder62 válasza Blaise (#4) üzenetére


Ryder62
őstag

Arról van szó hogy még egyszer eladják ugyan azt. A HD az nem a grafikára utal, megnövelik a felbontást és csókolom.

Amúgy jó példa lenne még a Riddick játék aminek a 2004-es, eredeti kiadását feltúrbózták és 2009-ben hozzácsapták az Assault on Dark Athenahoz. Szebb árnyékok, nagyobb felbontású textúrák, több effekt, HD felbontás stb.

(#6) ASTON117


ASTON117
tag

Hát ez semmit nem javított a Blood Money-n nemrég játszottam vele és ugyanígy néz ki csak a videóban nincs élsimítás.

(#7) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Én most tolom (sokadszorra) a valaha volt legjobb epizódot a Hitman 2 Silent Assassint és bizton állíthatom: Az égvilágon semmit sem változott!

Ez pedig a régi vásárlók teljes átbaszása! A Hitman 2 esetében csak 4:3 képarányú felbontások vannak és a legnagyobb is 1280×1024, ami egy Full HD monitoron elég vicces. Ez az újra kiadás csak annyit tesz, hogy már van benne Full HD felbontás... de ezt egy patch formában is lehetne intézni.

De neeeem... aki megvette régen, mert megtisztelte őket, az most le van szarva. Inkább vedd meg újra...

(#8) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

micsoda pénzlehúzás

Samsung Galaxy S23

(#9) -kdM- válasza Stauffenberg (#7) üzenetére


-kdM-
senior tag

csak xbox 360-ra és ps3-ra jön, ezekre pedig eddig nem jelent meg a hitman 2 és a conracts

[ Szerkesztve ]

(#10) merkucyo válasza Blaise (#2) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Én is ettől tartok , hogy növelték a felbontást , és kész .
Egy remake-el sokkal eladhatóbb lett volna . Hiába szerettem az eddigi összes hitman részt , nem sok kedvem van egy robot mozgású mozdulatlan pofájú kopasz múmiával játszani 2013-ban , pláne nem egy Absolution után

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#11) Kanczy válasza merkucyo (#10) üzenetére


Kanczy
veterán

Szintén... javított grafikával instant vétel lenne (nagyon szép emlékeim vannak), így kimarad :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Silenzio válasza Stauffenberg (#7) üzenetére


Silenzio
addikt

Semmi átbaszás nincs benne. Ezek a játékok még nem jöttek ki a jelenlegi konzolgenerációra. Azaz a Blood Money kijött X360-ra, de tudtommal PS3-ra még nem. Akik akarják, újra végigtolhatják. Amúgy nem biztos az a full HD, a legtöbb konzol cím csak HD Ready.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azért trófeák is lesznek benne, plusz az ára sem vészes. Ahogy már az Absolution-é sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.