Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Ultrakönnyű noteszgépek az Asustól (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WN31RD


WN31RD
addikt

El tudnám képzelni, hogy kötelezően megvásárolandó Windows nélkül is áruljanak új laptopokat... :(((
(Mellesleg nem azért sajnálom érte a pénzt, mert úgyis lemásolom, hanem mert úgysem használom.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) Keitaro válasza WN31RD (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Pedig pont az Asus az, aki oprendszer nélkül adja egy tonna noteszét :)

(#4) WN31RD válasza Kalandor (#2) üzenetére


WN31RD
addikt

:DD :C

Még egyszer nekifutok: El tudnám képzelni, hogy kötelezően megvásárolandó - akármilyen - operációs rendszer nélkül is áruljanak új laptopokat... :(((

Egy ilyen gyári logóval viszont talán kiegyeznék: :U

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#5) WN31RD válasza Keitaro (#3) üzenetére


WN31RD
addikt

(Nem igazán ismerem az ASUS laptop kínálatát.)
Ezeket is lehet választani oprendszer nélkül, csak a hírben nem tértek ki rá?

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) Keitaro válasza WN31RD (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Sajnos nem tudom, hogy ezt lehet e rendszer nélkül kapni
[L]http://www.notebook.hu/hu/catalogue/notebook/?min_price=&max_price=&text=&notebook_state=&notebook_available=&cat_docpath=notebook%2Fasus&prod_cat=&category=nb&fwizs_notebook_search=1&page=1&fname=notebook_search[/L]
De mindig szimpatikus volt az Asus notikban, hogy mivel legtöbb rendszer nélkül van, ezért baráti az ára minőség mellett és 2 év gar van hozzá, nem 1 mint pár márkához.

(#7) WN31RD válasza Keitaro (#6) üzenetére


WN31RD
addikt

A belinkelt oldalon az S5200 és M5200N típusokhoz (engem laptop ~ 13''-től és ~ 1.6 kg-tól lefelé érdekel csak) az operációs rendszer opcionális, tehát nem feltétlenül jár hozzá a Windows.
Piros pont az ASUS-nak! :C :)

Mennyire jól vannak ezek összerakva? Mondjuk egy IBM-hez vagy Dell-hez képest?

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#8) Keitaro válasza WN31RD (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Csak kettő Asus géphez volt szerencsém azokhoz is csak percekig, de nekem szimpatikusak. Nem egy Toshiba vagy egy Sony, de nem is Gericom vagy ECS. Szerintem saccra a középmezőny teteje lehet, vagy jószívvel a felsőkategória alja. Meg kinézetre sem utolsók :)
A múltkori hírben lévő pl kifejezetten tetszett

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon ott van ez a notebook a szeren.

(#10) twollah válasza WN31RD (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Abban nem lenne semmi uzlet a gyartonak.

Sajnos sok az osszefonodas az M$, es a hardware gyartok kozott.

(#11) LordX válasza WN31RD (#7) üzenetére


LordX
veterán

IBM-hez vagy Dell-hez képest mennyire jól vannak ezek összerakva? :Y Akkor gonosz kérdés: Láttál már jól összerakott noteszgépet? ;]

(#12) WN31RD válasza LordX (#11) üzenetére


WN31RD
addikt

Úgy gondolom, láttam. De mesélj csak, hadd tanuljak! :P

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Ultrakönnyű noteszgépek az Asustól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.