Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Teljesen elvetélt, használhatatlan koncepciók. Hogyan olvasok rajta webet? Hogyan írok SMS-t? Hogyan tárcsázok egyáltalán egy számot a telefonkönyvből?

Miért nem valami értelmes újításon törik a fejüket az erre szakosodott kreatív elmék?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) Athos07 válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Athos07
senior tag

Szerintem kicsit eltévesztetted a házszámot: csak nézz körül, hány használhatatlannál használhatatlanabb koncepció fordul meg a neten. A koncepcióknak nem csak az a lényege, hogy megmutassa: 5 év múlva ilyen telefont fogsz szorongatni, néha csak EGY új technológiát mutatnak be egy koncepcióval.

Ha az alsó részt képzeletben megszélesíted, odaképzelsz pár billentyűt már rögtön tudsz sms-t írni, webet olvasgatni, számot tárcsázni... :))

Mellesleg nekem tetszik - bár remélem még egy jó ideig megmaradnak a szép kézzelfogható telefonok.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#3) Den válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Den
veterán

ezek olyan kérdések, amire ez a koncepció meg sem próbál választ adni.

Ez egy útkeresés, egy lehetséges válasz arra a kérdésre, hogy hogy lehet összeegyeztetni az egyre nagyobb kijelzők, és egyre kisebb telefonok iránti igényt.


Viszont azt én nem értem, hogy kerül a címbe a e-papír? ennek köze nincs az e-papírhoz

www.simson4t.hu

(#4) Pompi válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Hogyan olvasok rajta webet? Hogyan írok SMS-t? Hogyan tárcsázok egyáltalán egy számot a telefonkönyvből?''

Hangutasítással pl. ;)
De az e papír nem telefon... kvázi a nyomtatott média leváltása lenne majdan.

Feel Good Inc.

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a telefon egy létező prototípus, vagy egy tracelt/photoshopolt valami? Mert utóbbi esetben pláne nem értem a dolgot. Ha én rajzolok egy überfuturisztikus dizájnvalamit, az minek számít? Ezt úgy értem, hogy ha ez tracelt/ps-ezett kép, honnan lehet azt tudni, hogy mennyire megalapozott és egyáltalán van-e mögötte műszaki tartalom?

Pompi: amíg a magyar nem lesz világnyelv, addig egy csupán hangutasításokkal kezelhető telefonhoz nem fűzök nagy reményeket. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) L3zl13 válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Photoshop.

''amíg a magyar nem lesz világnyelv...''
Majd a Vodka csinál rá jó kis lájvot. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Digital válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Digital
addikt

Esetleg hangtárcsázás/hangvezérlés:F Mondjuk a mostaninál egy hangyabokányival komolyabb kivitelben:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) Pompi válasza Digital (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

:U

Feel Good Inc.

(#9) Digital válasza Pompi (#8) üzenetére


Digital
addikt

Nem olvastam a postod,de egyre gondoltunk ;)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.