Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Csaba_20_ válasza Mackósajt (#22) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Tisztázzunk valamit, a reklámot és az egyéb tényleg felesleges papírokat én is feleslegesnek tartom és kidobom. A használati útmutatót annak ellenére fontosnak tartom, hogy a gyakorlati tapasztalatom elég szokott lenni a termékek helyes üzembe helyezéséhez, el szoktam rakni. A driver CD nagyon sokszor jól szokott jönni, azt sose dobom ki, elrakom a többi közé. A csomagolásról pedig korábban írtam, hogy milyen feltételeknek kell megfelelnie és amennyiben nincs hozzá, akkor a forgalmazónak(kisker, aki neked elad) pótólnia kell. Ezért nem számolhat fel plusz költséget, mert ez a jog szerint megillet minden fogyasztót. Az OEM terméknek tudomásom szeirnt azt kell jelentenie, hogy a DVD olvasó egy adott szoftverhez jár, például a Nero CD/DVD író szoftverhez. A Nero licence-i között például az OEM licence-lésű termékekhez külön S/N számok tartoznak. Tehát az nem OEM termék, ha azt mondják, hogy ''itt van csupaszon a DVD író és használd egészséggel'', hanem egy átverés. A gyártó komplett számítógépekbe szánja az említett DVD írókat, ahova nem kellenek az említett sallangok, mert nem közvetlenül kerül fogyasztói forgalomba.

Ja még valami. A reklámért meg had ne a fogyasztó fizessen, tehát ha a dobozos csak a reklám miatt kerül többe, akkor azért ne fizessen már plusz pénzt. ;)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.