Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Mac! válasza Gebriel (#10) üzenetére


Mac!
aktív tag

Mondjuk ez igy helytelen. :F

Már rögtön az elején leszögezném, hogy nem fogok vitatkozni spekuláción. Csak azért válaszolok, mert szerintem még mindig nem érted, hogy mit írtam.

Vodafone 50, 90, 200, 300, 500, 800 tipikusan rossz példa, csak azért ezt említettem, mert talán ez a legismertebb. Itt természetesen azt éri meg választani, amit átlagosan le is beszél az előfizető, és ez már be is határolja a kategóriáját.

Viszont ha jobban megnézed pl. az ''A'' kategóriát, akkor nem csak ezeket az előfizetéseket látod. A többi előfizetés esetében a Voda gondolom meghatározott egy minimum hasznot, és az alapján állította össze a kategóriákat, hogy ő semmiképp ne veszítsen a dolgon, viszont ezekből akár sokkal több haszon is származhat. Mivel a régebbi előfizetőknek ismerik a telefonálási szokásait, ezért az ő esetükben nem az előfizetés minimum hasznát nézik, hanem az eddigi ténylegest. Ez a logikus.

Hogy példát is mondjak:
Van több tanár ismerősöm, akik ugyanolyan kedvezményes csomagot használnak, de teljesen eltérőek a telefonálási szokásaik, és ezáltal a havi számlájuk is, tehát a Vodafone is eltérő nagyságú haszonhoz jut az egyébként azonos előfizetésekből, ezért logikusan a nekik járó kedvezmény mértéke is eltérő lesz.

Attól, hogy nagy és vastag betűkkel írsz, még nem lesz értelmesebb a mondandód.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.