Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) dr.Mura válasza X-COM (#22) üzenetére


dr.Mura
tag

Jól beszéltél. Aki subot vesz, az ne számítson R9800Pro teljesítményre, de nem is arra való. A sub - illetve általában a notebook - munkára való. Arbeiten, work, rabótavi. Ahhoz pedig aki egy nagy notebook-ot vesz, az nyomott. Tudom, én elkövettem azt a hibát. Nagyon meg lehet érezni egy nap alatt a táskában plusz másfél-két kilót. Nagyon.


Most éppen egy kis Dell Latitude LS szolgál napi munkatársul. (Nem egy szőke bombázó, de van terület, ahol ez többet tud - és persze van, ahol jóval kevesebbet :) )

Van dolgom Fujitsu-Siemens S5581-el, Portege 2000-el és más notikkal is - szerintem itt a méret a lényeg. Otthon meg leülök a böszme gép mellé, ha játszani akarok - mert ugye a 21 coll mégis 21 coll.

Egyébként pedig aki a Dell árazását elszálltnak találja, az olvasson el egy Toshiba vagy Fujitsu-Siemens árlistát. Mindegyik márkánál meg kell fizetni a minőséget. Aki valami távol-keleti noname gányt vesz olcsón, az szívni fog vele. Tudom, mert én is megszívtam. Nagyon. De ez már másik történet. A lényege: SENKI NE VEGYEN Sis 630/730 CHIPPEL SZERELT NOTIT.

C8H10N4O2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.