Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trak


Trak
addikt

Szépnek szép, de nem egy átlagfelhasználóknak készült darab:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#2) Petya25 válasza Trak (#1) üzenetére


Petya25
addikt

Azért a minap bemutatott Fusi subnotitól jobb árral jön ki és a Tábla-PC képesség miatt még sokkal többrétűbb is a használata.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3) Ősember


Ősember
őstag

végre, ennek van értelme, nem ugy mint a simán forgathato notimonitoroknak :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Egész klassznak tűnik, csak ez a fehér billentyűzet... :(
Kíváncsi vagyok, Télapónknak hogy tetszik a fekete lakk borítás. :))

(#5) Trak válasza Shadowfax (#4) üzenetére


Trak
addikt

A most futó LG T1-es és S1-es sorozat is ilyen színben van, láttam élőben, elegáns, és szerintem jól néz ki.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) Szanya


Szanya
tag

Szerintem nagyon cuki. :) Ha futna rá a költségvetésemből, akkor elgondolkodnék rajta. Bár van egy- két vetélytársa nálam.

''Szanya csak egy van.''

(#7) shteer


shteer
titán

nekem csak a tabletpc-k kijelzőjével van gondom - sajnso nem tudják azt amit egy csillogós tft :(((

..szerintem jónak tűnik

(#8) Ste


Ste
addikt

:Y

(#9) jakobkacsa válasza Ste (#8) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

ha nem LG, hanem ASUS, HP, FuSi Lifebook vagy netalántán Thinkpad (?) név alatt született volna, elgondolkodtató lenne

Dyslexia for cure found!

(#10) Trak válasza jakobkacsa (#9) üzenetére


Trak
addikt

Mi a gond az LG-vel?
(Remélem nem úgy írtad, hogy életedben nem láttál még LG notit...)

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#11) ASUS Hungary válasza Trak (#10) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

nem akartam én ide semmit írni :DDD

[Szerkesztve]

www.asus.com | hu.asus.com

(#12) jakobkacsa válasza Trak (#10) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

hmmm. gond? nincs. azon kívül, hogy itthon jelenleg nem piac-/versenyképes. valahogy Koreában még nem találták el az európai notipiacot.
(de igen. úgy írtam. illetve majdnem. vagyis nem. igen, láttam. nem egyet. vagymiaszösz. ha nem láttam volna, nem nyilvánítanék véleményt...)

Dyslexia for cure found!

(#13) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szép, nekem tetszik, még a csillogó lakkréteg is. :B
Az más tészta, hogy össze-vissza karcolná még a papírzsepi is, meg ujjnyomok, meg miegymás, de szépnek szép, de egy hét használat után oda a varázsa! :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Trak válasza jakobkacsa (#12) üzenetére


Trak
addikt

Na igen, ebben igazad van, azt hittem konkrét hibára gondolsz.


''de igen. úgy írtam. illetve majdnem. vagyis nem. igen, láttam. nem egyet. vagymiaszösz''
Ez tetszett, aláírásba is jó lenne :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#15) morfondőr


morfondőr
őstag

GYÖNYÖRŰ!!! :Y

Csak kár, hogy nem futja a költségvetésből!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#16) morfondőr


morfondőr
őstag

bocsánat, kétszer ment el

[Szerkesztve]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17) orbano válasza morfondőr (#15) üzenetére


orbano
félisten

ja, csak a tarkabarka jackaljzatokról szoknának le :D annyira menthetelenül gagyi. érdekes a Toshiba Portégé M200-ban megtudták oldani feketékkel és szép kis piktogrammokkal, hogy így is felismerhetőek maradjanak :U

Basszus nagyon hiányzik tablet... :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) Yaye válasza orbano (#17) üzenetére


Yaye
őstag

Egy picike szín egyáltalán nem feltétlenül rossz egy alapvetően fekete-szürke készüléken. Főleg ha nem öncélú, hát még ha szabványos is.
Pl mekkora királyság az ibm-ek (szinte) full feketeségének a közepén az égőpiros pöcök? (Ahol egyébként szintén színesek az audio dugaljak, a tápcsatié pedig citromsárga, mégse merte még senki legagyizni... :U )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.