Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) casenoid


casenoid
tag

biztos lamma vagyok Parci,de honnan lehet látni, hogy Thoroughbred magos a proci?
szerintetek az új árral rendelkező 1600+ - 2100+ már eleve ez a sorozat lehet?
most megyek pont venni 2100+-est, mert a 2200+ 10-12ezerrel drágább, annyim nincs.

(#2) Mókus


Mókus
csendes tag

A Thoroughbrednek kisebb a magja.

(#3) igi


igi
aktív tag

és téglalap alakú (míg a Palomino négyzet)

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#4) casenoid válasza igi (#3) üzenetére


casenoid
tag

köszi a tippeket!

Parci, mi az esély, hogy egy 1900+ új sorozatból a szorzózár mentességének köszönhetően 1.6GHz helyett (12x) mondjuk 1.73GHz-n is fut (13x) ?
van erre valami tapasztalat?

(#5) Parci válasza casenoid (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szerintem 99% :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Mi a helyzet a most boltokba kerülő 2000+-kal?

(#7) casenoid válasza VÁMpír (#6) üzenetére


casenoid
tag

megkérdeztem felbuzdúlva a híreket pár nagykert.

Soknál még régi XP-k vannak, de előfordult valóban az új sorozat is.
Az e heti szállításokra mondják, hogy nagyobb valószínűséggel már .13-asok.

(#8) Elrood


Elrood
őstag

A szorzózár nyitva hagyása hiba vagy tudatos cselekedet az amd részéről?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) Thom!


Thom!
veterán

Én Hammerre gyúrok.

(#10) Trulli


Trulli
csendes tag

Sajna ismételten sikerült egy olyan témát feldobni, amiről senki nem tud semmit pontosan.
Ha a boltban meg előadom, hogy nekem egy ilyen kell, akkor:
-értetlenül néznek
-nem is hallottak ilyenről, majd a prohardver.hu nevét említve lenézően legyintenek
-vagy csak szimplán ''átbaszarintanak'' mivel úgy sem tudom megkülönböztetni a régitől.
:(

.-=Fast Cars, Fast foods, Fast internet, Fast cpu-s... Slow Barins =-.

(#11) simonzé


simonzé
addikt

Toyota bele. ;]

Sajna az én laplapom Gagyee TM típusú (Azza KT3AS). Stabil, de nem lehet szorzót változtani... Kááááár. :O

I don't fit in. I fit out.

(#12) tomcs válasza Trulli (#10) üzenetére


tomcs
őstag

Sajnos marhara igazad van, en a multkor beneztem par uzletecskebe, kerdezgetem arrol a kis northwood-pletykarol hogy allitolag az utolso stepping mindegyike hyperthreading-tamogatassal van, reakciok ijesztoek. az egyik srac igy nezett nezett majd amikor mondom neki hogy northwood=p4 akkor elkezdte ajanlgatni a willamette-celeron konfigjukat.. aszittem fejberugom. a masik (masik ''sufnibolt'' aze tudta mi az a northwood es mutatott valami erdeklodest is amikor beszeltem rola, bar informacioval o sem tudott ellatni.. szal meg kell becsulni az olyan boltokat ahol tudjak is mit adnak el. palomino-tbred megkulonboztetesere telleg a mag alakja a legegyszerubb, ugyanis negyzet-teglalap mint fentebb volt.

amugy ''Slow Barins =-.'' ez direkt vagy elirtad? :]

(#13) WaterLo válasza VÁMpír (#6) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Kérdésaktualizálás : mostanában (jövő héten) vennék 2000+ -t, mennyi esély van rá, hogy kapok TBred magosat esetleg b0-t? Vagy érdemesebb lassabb/gorsabb prociban gondolkodni, ha 333FSB-t szeretnék?

....What's up!....

(#14) karib válasza WaterLo (#13) üzenetére


karib
addikt

Nézd meg a stepping kódot (AXDA sor alatti ötbetűs kód a sor elején): elvileg a steppingre végződik, azaz xyzpA = TbredA, xyzpB = TbredB. Szerintem B nem lesz - ha meg előfordul, lehet, hogy nem megy jól, mert gyárilag válogatott ''selejtB'', azaz gyorsan nem megy. Persze aztán lehet, hogy te ütöd meg elsőként a 3 GHz-et :D

Department of Redundancy Department

(#15) WaterLo válasza karib (#14) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Akoor, ha kapok a-sat, tuti szorzólockmentes lesz?

....What's up!....

(#16) cadaver


cadaver
tag

de most akkor tonkeppen melyik is jobb? :) nem vagyok tulinformalva ilyen ugyben, de mostanaban veszek 1800+-ot, szoval kb. mit kell nezni, ha jot szeretnek? vagy mar van ilyen topik? akkor nyugodtan kuldjetek am el messze (url to topic :) )

(#17) LukE válasza cadaver (#16) üzenetére


LukE
veterán

tbredA-k nem mennek sokkal tovább, mint a Palomino magosak, de 10-15%-kal kevesebbet esznek, ami azért jó dolog.
tbredB-ket nemrég kezdték el alacsony(pl. 1800+) verziókban is kiadni, szóval olyat majd valamikor sokára lehet MO-n is beszerezni. Ezzel a maggal készülnek a mostani leggyorsabb AMD-k.

ja, egyébként van kereső a PH!-en belül:) meg van google is:)

anandatech-nél volt 1 cikk képekkel, meg hasonlókkal, ott láthatod is a különbséget, már nem emlékszem rá, és inkább nem szedem le a coolert ezért:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#18) borsi


borsi
tag

Nincs valakinek tapasztalata, mekkora feszt bírnak ki ezek a T-bredek?
Most 1 1700+ hajtok 1875MHz-en 1.8V-on, de már nem túl stabil. Nem tudom emeljek-e még. Tudom semmi értelme de akkor is:D

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.