Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Szervert cseréltünk! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nbi


nbi
tag

''Régi szerverünk vergődése már-már tragikus méreteket öltött''
vettük észre. Reméljük visszatér a régi gyorsaság

3athlon - swim, bike, run

(#2) Elrood


Elrood
őstag

Konfigot szeretném tudni már nagyon (régit, és az újat egyaránt).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3) iguana válasza Elrood (#2) üzenetére


iguana
őstag

ez vmi bevett(?) szokás szerint mindig titok, és misztikum övezi. nem csak a ph!, hanem más szervere(i) is.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4) faster válasza iguana (#3) üzenetére


faster
nagyúr

Én még nem hallottam ilyen szokásról. Inkább a szoftverösszeállítást (web szerver, application szerver, adatbázis szerver) kellene titkolni, akkor talán úgy nehezebb feltörni, de nem sok értelmét látom a hardvert titkolni.

[Szerkesztve]

(#5) BobMaster válasza faster (#4) üzenetére


BobMaster
senior tag

A vas távolról menedzselhető. A pontos tipus, és egy későn patch-elt biztonság rés esetén csúnya vége lenne a történetnek.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#6) Elrood válasza faster (#4) üzenetére


Elrood
őstag

Engem csak a HW érdekel, merő kiváncsiságból.

Egyébként freeweb.hu szép leírkálja milyen szerverei vannak.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) iguana válasza faster (#4) üzenetére


iguana
őstag

igen igaz. 1ébként én maximálisan megértem. ez(ek) nem tartoznak senkire, csak a tulajdonosra, vagy az üzemeltetőre.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#8) simonzé


simonzé
addikt

A hírre reagálva: nagyon örülünk. Remélem, nem lesz újabb három napos fennakadás a PH életében. Már kezdett remegni a kezem, és pár munkatársamat megvertem (főleg a lányokat) - az elvonási tünetek.

A HW configot én is örömmel látnám, bár tartok tőle, hogy újabb Intel vs. AMD flood lesz belőle. :D

I don't fit in. I fit out.

(#9) faster válasza BobMaster (#5) üzenetére


faster
nagyúr

Maga a hardver ismerete szvsz nem sokat gátol-segít a feltörésben, hacsak nem egy speciális pl. PPC MacOSX szerverről van szó. Egy X86 platformnál a feltörést nem segíti elő, ha pl. tudom a szerverről, hogy egy dual Opteron vagy Xeon.

(#10) vicces


vicces
addikt

végre :)
/a jelszavamat nem adta ki az opera. mi történt a kukikkal? ááá :Y/

[Szerkesztve]

:)

(#11) Elrood válasza BobMaster (#5) üzenetére


Elrood
őstag

Tehát elmondjátok valaha mi volt a régi, és mi most az új, vagy csak kábítottál az előző topicban:), mondom csupán HW érdekel, hány, milyen proci, mennyi ram, esetleg alaplap típusa, gyártója, vinyók, scsi, raid cuccok, ennyi.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#12) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Nnnya, csakhogy :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#13) BobMaster válasza Elrood (#11) üzenetére


BobMaster
senior tag

Külön cikket fogunk szentelni neki (mint az a hírben olvasható is), türelem.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#14) Elrood válasza BobMaster (#13) üzenetére


Elrood
őstag

Az új gép egyes paramétereiről külön cikkben számolunk majd be...

Vizsga után már fáradt az ember és ingerlékeny, gyorsan átfutottam a hírt, azért nem bökte ki a szemem, bocsika:).

Már látom a szemem előtt a cikket: HW*W.hu vs. Prohardver.hu szerverei. Melyik lesz a befutó?:DDD:DDD

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#15) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Nos, én csak azért tudok most fórumozni, mert Kalandor elárulta ICQ-n az új szerver címét. (http://r3.prohardver.hu) Ha nem mondja meg, még mindig itt szívnék hogy mi van már a fórummal. Kérdem én:
Az átlag földi halandó, hatalmas szerencse nélkül honnét tudja meg ezt az átmeneti elérhetőséget? Na csak mert a régi szerveren ez a hír sincs fent. Magyarán aki már idetalált az már úgyis tudja, aki meg nem tudja az nem is fogja. Nemjó ez így, kérem.

MOD: Ebben a pillanatban történt az meg, hogy a régi címet beírva is átirányítódok az újra. Így kell ezt kérem. :C

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#16) Elrood válasza Panther (#15) üzenetére


Elrood
őstag

Engem egyszerűen ideirányított az oldal, én se tudtam ezt a speckós címet.

Cikkben szerepel, hogy DNS káosz lesz ezerrel.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#17) Panther válasza Elrood (#16) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az oké, de mint mondtam a régi szerveren nem látszott ez a hír sem, szóval aki a régire ment (pl: én) az nem tudta azt sem hogy DNS káosz lesz. Annyit láttam csak hogy az oldal Title-je PROHARDVER.R2.old lett. Vagy mi. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#18) Esmein


Esmein
nagyúr

Gratula, hasít az új vas mint a szél !

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Elrood válasza Panther (#17) üzenetére


Elrood
őstag

Akkor nekem mázlim volt:).

Egyébként az új vas tényleg hasít.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#20) Parci válasza Panther (#17) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A régi szerver főoldalára és fórum főoldalára feltettem egy átirányítást erre a címre (az újra). Pár nap múlva helyreáll a rend...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Gondolom, előre tudtátok, hogy leálás lesz. Megért volna egy rövid hírt, hogy ne érjen minket készületlenül (bár remélem, egyhamar nem fordul újra elő:P).

Üdv új vas, nagyon jónak tűnik:)

egyéb állatfajták

(#22) marcee


marcee
addikt

Majdnem idegrohamot kaptam a ''lassú a ph!'' topic-ban szereplő, néha igen sértő hsz-ektől, de az elmúlt két napot tényleg nem volt könnyű átvészelni ph! nélkül. :D

\m/

(#23) nap válasza Elrood (#11) üzenetére


nap
addikt

Ha jol emlekszem egy p3-as (dual?) volt a regi, de lehet, hogy az az eggyel regebbi volt. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#24) Elrood válasza nap (#23) üzenetére


Elrood
őstag

Akkor is könyörögtem, hogy mondjanak már több infót a szerver HWjáról, de nem adtak:O

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) Panther válasza Parci (#20) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Okés, így már király :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#26) Esmein


Esmein
nagyúr

Én is nehezen vészeltem ezt a 1,5 napot, de aztán belegondoltam hogy biztos éjt nappallá téve dolgoznak rajta hogy újra menjen, úgyhogy inkább addig is olvasgattam a neten, hogy okosodjak :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27) erdoke


erdoke
titán

Nálam most is elég lassan reagál, viszont amikor beindul, akkor elég gyors.

A legjobb aláírás a héten

(#28) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Khm....nem pottyant le a kuler a ket dicso kszeonrol, hogy igy lelassult az egesz olyan szintre, mint az volt az utobbi hetekben?

:U:F:O



hobizoli

több drón kell ;P

(#29) tildy


tildy
nagyúr

Nekem még így is lassú:(nem tudom miért.Főleg hozzászólás írás után tökörészik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) zsiga667 válasza hobizoli (#28) üzenetére


zsiga667
addikt

Itt is lassú... :O

(#31) Esmein


Esmein
nagyúr

Azért van mert a sok gaz fórumozó megrohanta a gigászok harca c. cikket.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) hobizoli válasza Esmein (#31) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Akkor vegulis ugyanott vagyunk, ahol a part szakad...

:U:F:O


hobizoli

több drón kell ;P

(#33) Out


Out
addikt

Nah, eddig lassu volt, de most megint gyors..... egyszer lassu, egyszer gyors.... erdekes :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#34) zsiga667 válasza Esmein (#31) üzenetére


zsiga667
addikt

Valami ingyenes tárhelyre kéne feltenni az ilyen nagy cikkeket. :D

(#35) Pet_i


Pet_i
senior tag

A Gigászok harca cikk iszonyat lassú, a képeket meg se várom, mire betöltődnének. :(
De most úgy érzem a fórum is lassú! :O

(#36) Esmein válasza zsiga667 (#34) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gondolod, hogy jó ötlet ?:) Szerintem hamarabb kiütnénk az ingyen szervereket minthogy azt mondod bá. 200 klikk/sec-től behalna de durván akármelyik :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#37) Lala6


Lala6
őstag

Lehet kinyitni a bezárt ''lassú a prohardver'' topicot.
Nekem is lassú :( :O

(#38) Esmein


Esmein
nagyúr

Én azt mondanám most sokkal jobb mint múltkor de hullámzik :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#39) sequator


sequator
senior tag

hmm, nekem is lassúnak tűnik, de legalább újra van PH!

Sautia

sequator

(#40) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nyugi,még be kell járatni a vasat.:P
Egyébként meg emlékeim szerint anno a p3-asokkal az volt a szitu,hogy felment az A64-es első cikk,és 20 perc alatt jutottam el a 2. oldalra.Szóval ehhoz képest ez király.

(#41) biker


biker
nagyúr

tök jó :D:D:D

és én nem csak tudom milyen a vas, hanem láttam is már :C:C:C

de ugysem árulom el, BobMaster megesketett.
Bár olyan régen láttam azt a gépet, hogy lehet nem is az került ide mégsem? :)

HURRÁ :C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) anulu válasza Parci (#20) üzenetére


anulu
félisten

küldtem neked egy mailt délelőtt, de most már tárgytalan! :))

végre megy a fórum! itthon pusztulok tök náthásan, és pont most nem tudtam fórumot bámulni :( de végre ismét itt! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) [amne]


[amne]
senior tag

Szerver csere óta, ha jobb oldali utolsó 10-re kattintok a fóum főoldalra dob ki. Töröltem cookie-t de probléma megmarad.

Még valami, utolsó 10-ből csak 1 látszik, mindig az utolsó van ott, többinek nyoma vész.

[Szerkesztve]

(#44) Sick Boy


Sick Boy
őstag

essssszelten kúúl!!!! Gratulálok és nagyon örülök!!!!!!!!!!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#45) Latissimus Dorsi válasza [amne] (#43) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ugyan ez a gondom...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#46) Ekváádor válasza Latissimus Dorsi (#45) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nékem is.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#47) biker


biker
nagyúr

nekem a céges gépen van olyan, hogy más topikra mutat a legutóbbi szólások linkje, nem arra amit jelez.
de az itthonin jó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#48) Wolverine


Wolverine
félisten

Én is azt tapasztalom, hogy a jobb oldalt sokszor szerepel az a topic, amihez többször szóltam hozzá, de mindhez más-más link tartozik (ha fölé viszem az egeret, változik a kiírás alul). És tapasztaltam az eggyel elcsúszást is...
Amúgy nem rossz, gyorsabb, de a VGA-teszt képei lassan keveredtek ide...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49) twollah


twollah
nagyúr

Vegre gyors a PH!

(#50) erdoke válasza [amne] (#43) üzenetére


erdoke
titán

Ugyanez Opera alatt is! :((

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Szervert cseréltünk! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.