Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Van egy fapados 250 gigás mybookom. Zsír.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#2) Integra válasza DoubleD (#1) üzenetére


Integra
titán

nemrég fogtam egy ilyet a kezemben, 500 gigás klocnit
az egész egy műanyag valami, melegedett is rendesen.
LOL....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) atuci válasza Integra (#2) üzenetére


atuci
senior tag

pedig kinézetre én alumínium keretesnek véltem, nekem tetszik a dizájn

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#4) waverider


waverider
senior tag

nekem is teccik a dizájn, és fel is tenném a polcra a könyvek mellé, jól is mutatna.
ha végre wi-fi vagy más vezetéknélküli megoldást használnának adatkapcsolásra, mint pl. egyes médiaszerverekben.

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#5) VVoid


VVoid
aktív tag

Volt már alkalmam próbálni MyBook Prémiumot, 1 óra alatt szobahőmérsékletről 60 fokra melegedett fel a drive, SMART szerint (USB-n keresztül mérhető a WD progijával). Hát, nem kell, inkább veszek egy minőségi, alu külső racket.

(#6) Integra válasza atuci (#3) üzenetére


Integra
titán

szép, de borzalmasan gagyi az egész
hozzá nem értő sznobok veszik biztosan
szart sem ér az egész amúgy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) macilaci78 válasza Integra (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mellesleg drága és a vinyó kapacitása is meglehetősen merev választék. :(
Azt hittem, legalább hűvösen tartja a vinyót. Csalódtam. :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) tothbe


tothbe
addikt

Nos, én használok MyBook Pro 250-est, pedig sem sznob nem vagyok, sem pedig kőgazdag.
Simán csak 5 év gari van rá, és érdekes módon az enyém nem melegszik túl, smart-ban mérve 46foknál sohasem volt több, akkor sem, ha napokig ment.
Szerintem ti az Essential-t próbáltátok, vagy a Premium-ot, mert azokba a melegebb 8mega cache-es vinyót teszik, mig a Pro-ban 16megás SE vinyó van.

By(e) Tothbe

(#9) VVoid válasza tothbe (#8) üzenetére


VVoid
aktív tag

Hm, akkor ezek szerint Pro-t esetleg érdemes lenne venni?
Egyébként hol lehet utánanézni, melyik külső házba milyen vinyót tesznek?
És végül, bárhol néztem, bármelyik MyBookra csak 2 év garit láttam. Akkor hogy is van ez?

(#10) tothbe válasza VVoid (#9) üzenetére


tothbe
addikt

Nos, a Pro szürke(ezüst) házban van, ebböl is meg lehet különböztetni. De amúgy a wd-vel leveleztem kicsit, hogy kinyomozzam pontosan mi is van benne, mert eredetileg rendeltek tölünk 20db ilyet, és direktben a wd-töl szereztem be.
Az 5 év garit igy én direktben kintröl kaptam a wd-töl, mivel ök küldték a cuccot és igy még a mennyiség miatt olcsóbb is lett, egészen pontosan egy 21.-et ingyen adtak, na ez lett az enyém. :B
Amúgy ha megnézed wd oldalán, ott a Pro-nál 3 év garancia szerepel, nekünk ezt toldották ki 5-re.
mod: megnéztem a garit pontosan 3+2 év gari, azaz 3 év teljeskörü és 2 év részleges gari van rá, de részleteket nem ir, igy nem tudom, mit takar a részleges gari egy vinyónál.

[Szerkesztve]

By(e) Tothbe

(#11) VVoid válasza tothbe (#10) üzenetére


VVoid
aktív tag

Azt tudom, hogy a Pro szürke, én a Premiumot próbáltam.

Ezek szerint foglalkozol WD forgalmazással? Esetleg ha érdekelne WD vinyó, fordulhatok hozzád (end user-ként) ? Mert ha igen, és aktuális lesz a vinyó vásárlás, akkor priviben megkeresnélek...

(#12) tothbe válasza VVoid (#11) üzenetére


tothbe
addikt

igen, megkereshetsz, általában van minden, de ha valami hiánycikk, az nálunk is gyorsan elfogy

By(e) Tothbe

(#13) waverider válasza tothbe (#12) üzenetére


waverider
senior tag

ez a lehetőség engem is érdekelne... :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#14) tothbe válasza waverider (#13) üzenetére


tothbe
addikt

Keressetek priviben vagy emilben nyugodtan.

By(e) Tothbe

(#15) Balage76 válasza Integra (#6) üzenetére


Balage76
senior tag

Monacoban, a disztributorok európai konferenciáján a WD embere a szépségre hivatkozva említette, hogy volt már olyan aki polcdísznek vette, mert olyan szép kéken világít... LOL...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.