Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Amerikaiak... :U

#tarcsad

(#2) Zenty


Zenty
őstag

xbox 2-tő meg atombiztos lesz? :DD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#3) Genialis


Genialis
aktív tag

A májkroszopt védi a szellemi tulajdonát...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#4) Obi-1


Obi-1
őstag

Szerintem csak lőni se tudnak ezek a ****-k. Biztos gellert kapott a felületén...

Only a Sith deals in absolutes.

(#5) #25954560 válasza Obi-1 (#4) üzenetére


#25954560
törölt tag

legkozelebb majd valami nagyobbat visz :D
(azert 9mm-es az durva fegyver, en a PA-63-bol is kinezem, hogy elcsendesit egy xbox-ot)

(#6) xuldar válasza Zenty (#2) üzenetére


xuldar
őstag

Az ellen nem véd, de viszoooont 40 vödör sóderből készül majd a zenergiatakarékosság jegyében a következő 30000...300000...? darab, ami lejön a futószalagról :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) Sav válasza Obi-1 (#4) üzenetére


Sav
tag

Szerintem is el van ferdítve a hír. Ez egy műanyagdoboz, az meg 300-zal süvítő fémlövedék!!! :D

ASUS-P5KC; Q-6600; INNO3D 8600GT; 2GB Kingmax 800Mhz

(#8) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Gondolom a tetejét találta el vagy 10 fokos szögben, oszt lepattant róla.

''...de a továbbjátszást lehetetlenné tette...''
Ez vajon mit jelent? beszart a HDD?

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#9) LordX válasza TheVeryGuest (#8) üzenetére


LordX
veterán

Neeeeem, lelökte az ütés a polcról és ekkor kicsúsztak a kábelek :)

(#10) TheVeryGuest válasza Zenty (#2) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem az X-Box 2 csak fogja magát, oszt visszalő! :DD

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#11) bzs


bzs
tag

Persze, hogy lehetetlenné tette a továbbjátszást!

Ki a franc bír játszani félig megsüketülve, és teljesen besz@rva????

(#12) Den válasza TheVeryGuest (#8) üzenetére


Den
veterán

A lepattanó golyó megölte a játékost.

www.simson4t.hu

(#13) xuldar válasza Den (#12) üzenetére


xuldar
őstag

A következő kiegészítő az lesz a konzolokhoz, amivel 9mm-es fegyvereket lehet rákötni a gépre, és azzal lehet lőni a képernyőn futkosó ellenséget. Hogy minél realisztikusabb legyen:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) Den válasza xuldar (#13) üzenetére


Den
veterán

Ja, meg hardcore játékosoknak golyóálló mellény, hogy a szomszéd agyon ne lője :)

www.simson4t.hu

(#15) koviz válasza Obi-1 (#4) üzenetére


koviz
csendes tag

Gurulat, nem geller! bocsi...

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#16) fanatic válasza koviz (#15) üzenetére


fanatic
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... itt egy profi! :D

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#17) phoenixlpr válasza Sav (#7) üzenetére


phoenixlpr
csendes tag

Ja te is csak kepen lattad, mint a cikk szerzoje. Nekem volt egy evig. Szimpla muanyag haz, de ki van femmel belelve - milimeteres vagy inkabb vekonyabb lemez.

(#18) koviz válasza fanatic (#16) üzenetére


koviz
csendes tag

Jól látod, a nevem Belmondo, Jean-Paul Belmondo.

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#19) WolfByte


WolfByte
tag

Felkenődött a szomszéd az Xboxra. Élő szövet a fémvázon :D

(#20) TheVeryGuest válasza Den (#12) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

A DVD-játékost? :DD

Egyébként van már XBox reklám a TV-ben, úgy reklámozzák, hogy DVD lejátszó is. Tudtommal ez nem igaz, mert venni kell még egy távirányítót a DVD lejátszáshoz vagy 20kHUF-ért. Szóval már megint megy az átb@szás.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#21) bujdyka


bujdyka
tag

Most nem azért, de elég egy kis topa volt az aki lőtt...
Ha jól tudom (erősítsen vagy cáfoljon meg aki volt/van katona) egy Kalasnyikovval át lehet lőni a vasúti sínt is (nem a sínfejet hanem az I szelvény függőleges részét). Az meg ugye csak 7,65... vagy 7,62? Ezt mindig keverem...
Na, ha az XboX a cca 1,5 cm-es öntöttvasnál masszívabb, akkor megtapsolom...

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez...

(#22) Den válasza TheVeryGuest (#20) üzenetére


Den
veterán

Nem, van dvd bundle is. És sztem külön sincs 20k a szet.

www.simson4t.hu

(#23) Warlock_42 válasza bujdyka (#21) üzenetére


Warlock_42
senior tag


7,62 mm-es a Kalasnyikov és én is úgy tudom, hogy átviszi a vasúti sínt.

Az egész sztori olyannak tűnik, hogy ismét született egy Urban Legend.
Rosszmájúság: nem egy utolsó reklámfogásnak. Olcsóbb és tele van vele az összes oldal (Hardwired-en is volt már).

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#24) Den válasza TheVeryGuest (#20) üzenetére


Den
veterán

[L]http://www.xbox.com/en-US/hardware/dvdplaybackkit.htm[/L]

www.simson4t.hu

(#25) faster válasza bujdyka (#21) üzenetére


faster
nagyúr

Kalasnyikovval nem lőttem a katonaságnál, de AMD-vel igen (nem a procival :), ez egy Kalasnyikov utánzat ), és arra azt mondták, hogy 15cm téglafalat átviszi.
De nem hiszem, hogy egy 9mm fegyver nem szakította volna sz@rrá az XBOX-ot. Szerintem csak nem találta el a fickó.

(#26) faster válasza faster (#25) üzenetére


faster
nagyúr

ÁÁ, megvan!! :C Megtaláltam. Szóval ő az AMD:
[L]http://www.aimsurplus.com/acatalog/copy_of_Romanian_AK_SAR_Rifles.html[/L]

(#27) Den válasza faster (#25) üzenetére


Den
veterán

vagy csak kamu a hír

www.simson4t.hu

(#29) Szőrös  válasza bujdyka (#21) üzenetére


Szőrös 
veterán

FÉLOFF
Nnnaaa a 9mmes ''kis szar'' pisztolyskulót ne hasonlítsd már össze a 7,62es gépkarabély lőszerrel . Az utóbbi jóval erősebb. Seregben kint volt a Fehérvári különleges alkulat bemutatót tartani. AK 47 200 méterről olyan gyönyörűen átvitte a vasúti sínt , hogy öröm volt nézni + téglafalat is bontottak vele. :) Ehhez képest a 9mm lőszer kismiska . SZVSZ 1 normál 9mm-s pisztolylőszernek át kellett volna vinnie XBOXOT. Bizots vmi gagyi vót.
FÉLON

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30) shtml


shtml
őstag

Arra még senki nem gondolt, hogy talán csak Flóbert-pisztoly volt?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#31) shtml válasza Szőrös  (#29) üzenetére


shtml
őstag

Na ja, nem mindegy, milyen hosszon gyorsul a lövedék. Meg az sem, milyen/mennyi anyag gyorsítja.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#32) rog válasza shtml (#31) üzenetére


rog
addikt

meg hogy miből van a mag. ja és hogy milyen szögben találja el a célt.

(#33) Den válasza rog (#32) üzenetére


Den
veterán

Meg hogy hány kézen megy át a ''hír'' mire ideér :)

www.simson4t.hu

(#34) rog válasza Den (#33) üzenetére


rog
addikt

:) igen. és azt hiszem ez a legfontosabb :D

(#35) shtml válasza Den (#33) üzenetére


shtml
őstag

Ja-ja! A következő az lesz, hogy a kommandósok X-Boxokat szereznek be az eddigi golyóálló mellényeik helyett.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#36) eper-fa


eper-fa
aktív tag

a hír ilyen formájábannem hinném, h igaz, de ez a mondat:
''Az Xbox magas ára valószínűleg a kevlárhoz hasonló borításból ered...'' igen. sztem is. sőt. DIREKT golyóállóra csinálták. ez elég durva lett... :O :O

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#37) _Volkovy_ válasza eper-fa (#36) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Amerikában még azon se csodálkoznék,ha egy játékkonzol tervezésénél figyelembe vennék a lövésállóságot :)

(#38) AND1


AND1
őstag

Elég reklámszagu a hir...szal én sztem kamu :)

Egy régi PH-s.

(#39) Cathfaern válasza eper-fa (#36) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ráadásul azt sem értem, hogy mihez képest magas az ára :F A többi nextgen konzolhoz képest? Nem igaz, mert Ps2-vel egy árban van. PC-hez képest? Na ezt meg végképp nem mondanám.

(#40) raFFen válasza _Volkovy_ (#37) üzenetére


raFFen
csendes tag

Nem jarsz tul messze az igazsagtol...

''The deceptively smooth and well-rounded iBook is surprisingly rugged. It was designed with
durability in mind, using ultratough polycarbonate plastic ? the same material used in
bulletproof glass ? with an internal magnesium frame for added strength.''

hehe?

[L]http://www.apple.com/ibook/[/L]

(#41) _Volkovy_ válasza raFFen (#40) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Huh nem semmi :)bulletproof glass :)

(#42) nap


nap
addikt

Hulye amerikaiak. Mindent fegyverrel akarnak elintezni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#43) koviz


koviz
csendes tag

Egy kis okoskodás:

Az AMD tulajdonképpen AK. Csak akkor viszi át az I szelvényt, ha hadi lőszerrel, azaz acélmagos lőszerrel tüzelnek vele. Ez egyébként egy szegecs formájú acéldarab. Elég brutál, de a NATO szabvány 5.56 mm-es lőszer még genyóbb. Hidrodinamikai hatásra épít, azaz az emberi testben lökéshullámokat kelt kettőzött lövés esetén - ezt tanítják a NATO-ban (bam-bam) - és a paciens sokkban meg is halhat. A 7.62-es hadi lőszer szerencsés esetben csak átmegy a testen és nem okoz nagy gondot. Azonban akkor lejet vele baj, ha egy csont miatt megváltoztatja az irányát. Na azt nem kívánom senkinek...

A 9 mm-es lőszer határozottan nem rossz. A hír ugyan nem szól róla, de feltételezésem szerint Lüger - Parabellum kis hazánkban - lőszerről van szó (9x21 mm). Az amerikaiak is áttértek rá a .45-ösök helyett, bár az iraki balhéban sok akadásuk volt vele (azt a Berettát rendszeresítették, amit mel Gibson a Halálos fegyverben használt). Nem véletlenül terjedt el. Az X-BOX meg sem kottyanna neki. Valószínű, hogy szög alatt kapta el a dobozt.

Nekem csak short lőszeres kütyüm van, ami csak 9x17 mm. Gyengébb, mint a magyar rendőr PA lőszere. (Makarov 9x18) Ja és a PA-nak is van hadi lőszere - azaz acélmagos - mivel hadi pisztoly is.

Ne ennyi hirtelen.:C

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#44) Fred Cactus válasza koviz (#43) üzenetére


Fred Cactus
csendes tag

Hidrodinamikai hatásra épülő (hydro-shock) töltényt sokféle kaliberű fegyverhez gyártanak, 9mm-es parabellumhoz is (pl. Federal Hydra-Shock). Itthon nem nagyon látni ilyet (tiltott), de ha vkit érdekel lefotózok egyet és csatolom. Lágyólom mag tombak köpenyben középen kifúrva, belül tüske. Becsapódáskor kinyílik és mint a húsdarálókés, forogva megy előre. Biztos fáj, de a dolog célja nem ez.
A teljesköpenyes para lőszer zselatinban nyolcvanvalahány cm után áll meg, ez azt jelenti hogy négy embert agyoncsap ha egymás mögött állnak (és nem ér csontot).
Szóval azt a csoda xboxot szilánkokra tépi (ha valaki felajánl egyet kipróbáljuk;-)).
Az amerikaiak azért favorizálják a .45-öst, mert a nagy palástfelület miatt valószinűleg az első emberben megáll, leadva a teljes energiáját (nagyobb stophatása van). Hátránya hogy kevesebb fér a tárba.
Az AMD-65 géppisztoly 1943M mintájú acélmagvas lőszerének ölőhatása 1500m. A vasúti sínt (is) átviszi. :)


A parabellum egyébként 9x19-es. ;-) Makarov lőszerből sztem csak acélmagvas létezik és egy műanyag-lövedékű - repülőgépeken terrorelhárításhoz.

Üdvözlöm! Ez a tűzoltóság üzenetrögzítője...

(#45) Den válasza raFFen (#40) üzenetére


Den
veterán

na ja, egy késpenge is acélból készül meg egy híd is, de azért nem ugyanaz a teherbírásuk ;)

www.simson4t.hu

(#46) Fred Cactus


Fred Cactus
csendes tag

Pontosítok. :-)) Nem teljesköpenyes lőszer is tartható (persze fegyvertartási engedély kell hozzá) de önvédelmi célra nem használható. (Csak sportcélra: pl IPSC)

Üdvözlöm! Ez a tűzoltóság üzenetrögzítője...

(#47) rog


rog
addikt

meg arról se feledkezzünk azért meg, hogy a valóságban marha nehéz valamit szétlőni egy akármekkora pisztollyal. csak a filmekben van olyan hogy rálőnek egy autóra, és az erre lángolva ráfut egy parkoló bogárhátúra és aztán pörögve a fején landol. akinek van rá lehetősége, érdekes kisérlet: 3-4 kapáslövéssel egy működő zsebrádiót megpróbálni elhallgattatni. (és jó móka is..)

(#48) koviz válasza Fred Cactus (#44) üzenetére


koviz
csendes tag

Megkövetlek, valóban 9x19. Elírtam, van ilyen, de a hidrodinamikai hatást azért említettem az 5.56-osnál, mert ez az a méret, ahol fokozottan jelentkezik. Persze gyárthatnak olyan lőszert más méretben is, ami ezt fokozza. Csak ennyit akartam. Pá

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#49) Fred Cactus válasza rog (#47) üzenetére


Fred Cactus
csendes tag

Te nem IPSC-t sportolsz véletlenül? ;-)

Üdvözlöm! Ez a tűzoltóság üzenetrögzítője...

(#50) Fred Cactus válasza koviz (#48) üzenetére


Fred Cactus
csendes tag

Igen, és ha jól emlékszem nem is igazán a lövedék alakja miatt, hanem a kaliber és a sebesség szerencsés találkozása okán.

Üdvözlöm! Ez a tűzoltóság üzenetrögzítője...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.