Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyasima


Agyasima
senior tag

Látom magam előtt:
Mindenki klikkel a linkre, mielőtt még megpróbálna hozzászólni a cikkhez... (én is)

:)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2) csudri válasza Agyasima (#1) üzenetére


csudri
őstag

Ahogy mondod!

(#3) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Ha már nem lett 5-ös, akkor legalább jó lenne,ha itthonról nyerne valaki egy lapot! Mondjuk én! :D

Forza Rossoneri!

(#4) Sopi válasza Doviziozo (#3) üzenetére


Sopi
senior tag

Számból vetted ki a szót :D

(#5) tildy


tildy
nagyúr

Erasmus csak úgy ontja itt a híreket:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) hunluigi


hunluigi
senior tag

Linken túlvagyunk... Kit kell megkenni? ;]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7) detri


detri
aktív tag

Mivel a TFT nem jött össze most sem, gagyi KT600-as lappal vigasztalom magam. :)

(#8) marcee válasza detri (#7) üzenetére


marcee
addikt

Se lottó, se tft, se poló, ... azért ezt is megpróbáltam :(((

\m/

(#9) HiperG válasza marcee (#8) üzenetére


HiperG
addikt

Ismerős :O

(#10) Surranó


Surranó
aktív tag

Pofátlanság egy KT600 survey-be beleírni, h legfontosabb az A64 support? ;)

(#11) anulu válasza Surranó (#10) üzenetére


anulu
félisten

végülis, ők kérdezték, hogy mit tartasz a lefontosabbnak, vagy nem? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) anulu


anulu
félisten

Gonoszkodás ON.

Amúgy jó lenne egy ilyen KT600-as lap jóanyám gépébe. Egy 750-es Duron meghajtását még rábíznám, meg abban a gépben nem a sebesség a lényeg.

Gonoszkodás OFF. ;]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) elmo válasza Sopi (#4) üzenetére


elmo
aktív tag

Szóval te is Doviziozo-nak drukkolsz, mint ő maga? :D

(#14) Esmein


Esmein
nagyúr

kt600. Nálam hála a gigabyte ótvar lapjának leszerepelt a chipset :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) nofene


nofene
aktív tag

kt600 Nekem nagyon bevált. :DDD

(#16) Esmein válasza nofene (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

nincs sata ninsc raid nincsen szorzó állítás gagyi bios össze vissza allitja a ram timinget, nincs pci osztó állitás nincs lan beépitve, nem lehet aszinkronban nyomni a ramot. Most hirtelen más nem jut eszembe miért ment el a kedvem a kt600-tól.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#17) Esmein válasza nofene (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

igaz neked minden meg van oldva (kv7 >>> 7vt600)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Keitaro válasza Esmein (#17) üzenetére


Keitaro
addikt

Epox!

Barátom pedig most vett 7VT600 1394-et. Van SATA és firewire, igaz raid nincs. De ő nem akar tuningolni, neki szvsz tökéletes

(#19) Esmein válasza Keitaro (#18) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg akarok és nekem nem az :) ráadásul nem 1394 van :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) Keitaro válasza Esmein (#19) üzenetére


Keitaro
addikt

Igen láttam :(
Neki azért lett az, mert nem volt L. De ezen meg nincs LAN... GB-nél érdekesek ezek az alaplapok. Vagy ez vagy az.

(#21) Esmein válasza Keitaro (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem baj. Be fogom zúzni. Szétpusztítom.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) Keitaro válasza Esmein (#21) üzenetére


Keitaro
addikt

Akkor már inkább add nekem...
Aprónetre feldobtad látom. Szerintem gyorsan megszabadulsz tőle, és vehetsz mást

(#23) Esmein válasza Keitaro (#22) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még nem de valamit ki fogok találni :/

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) Esmein válasza Keitaro (#22) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az a baj ezzel a lappal, hogy amire ki van találva, arra tökéletesen pont jó egy ecs k7s5a.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) Keitaro válasza Esmein (#23) üzenetére


Keitaro
addikt

Hírdess ki nyereményjátékot. Jelentkezési feltétel, hogy az illetőnek xyz alaplapja legyen. Akit kisorsolsz az ráfizetés nélkül viheti a lapodat. xyz helyére tetszőlegesen behelyettesíthető amit szeretnél :)

;]

(#26) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor inkább ide vele:DD

(#27) Esmein válasza Keitaro (#25) üzenetére


Esmein
nagyúr

:D Ez tök jó ötlet !

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) Keitaro válasza Esmein (#24) üzenetére


Keitaro
addikt

Azzal csak az a baj, hogy nem rakod bele a Bartont pl. De iszonyat jó ára van

(#29) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#24) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha szerzek egy K7S5A-t, akkor cserélünk?:t

(#30) Esmein


Esmein
nagyúr

Őszintén szólva örülnék ha egy pesti úttal együtt maradna 13 ezrem, akkor melléraknám a 8-amat vennék egy nf7-et és végre nyugton maradhatnék egy fél évre megint :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Keitaro válasza Esmein (#30) üzenetére


Keitaro
addikt

hmm...
Ha érdekel megnézem mennyiért tudok nf7-et hozni, bár irtózom tőle. Dobj meg maillel

(#32) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#30) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csak iszed, amilyen szórása van mostanság az Abitnak, simán belefuthatsz egy selejtesebb példányba:U

(#33) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem vagy vele egyedül:DD

(#34) nofene válasza Esmein (#16) üzenetére


nofene
aktív tag

Ez mondjuk (ahogy Te is írtad) alaplapfüggő.

Keitaro: Én is Epox-t vettem volna csak nem volt elég zs-m :O így viszont a KV7 szerintem nagyon fasza. Van rajta ami kell.

(#35) Keitaro válasza Alvin_ti4200 (#33) üzenetére


Keitaro
addikt

Na ja. Én elhiszem, hogy van jó is, de nem tartom magam szerencsés embernek. Jobb a biztos Epox :) (GB-t csak a KT600 miatt nem emlegetem most. nF fronton nagyon jók)

(#36) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#32) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha emlékszel még, miért vettem kt600-as lapot ... :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#37) Esmein


Esmein
nagyúr

Ha milliomos lennék tutira egy epox 8rda3+-t vagy egy chaintech 7njs2 zenithet hajkurásznék. De nem vagyok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#38) Esmein


Esmein
nagyúr

Na, válaszolgattam a kérdőivre, hátha nyerek azért egy kv7-et. Azt már nem adnám el :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#39) P2bds


P2bds
csendes tag

Vége a nyereményjátéknak és kaptam egy levelet Fiona Gatt-tól a viaarena-ról, hogy nyertem egyet, ami MSI KT6 Delta sorozatból való. :)) :DD :DD

Köszönet a Proharvernek,hogy felhívta a figyelmemet erre a játékra.

(#40) #25954560 válasza P2bds (#39) üzenetére


#25954560
törölt tag

ez arcatlansag :D

(#41) Erasmus válasza P2bds (#39) üzenetére


Erasmus
őstag

[L]http://www.viaarena.com/?PageID=380[/L]

Won by Simon József from Nyíracsád in Hungary.

:)

Gratula!

üdv,

(#42) simbazz válasza P2bds (#39) üzenetére


simbazz
aktív tag

Gratz :C

Emlékszem, annak idején jórégen volt ilyen Quantum vinyó nyereményjáték a quantum.com-on, ilyen 2 gigás Bigfoot-ot lehetett nyerni. Biztos tudják még egyesek hogy ez milyen volt, az a szép nagy darab 5.25''-ös cucc. Asszem 100 db-ot sorsoltak ki és 4 vagy 5 magyar is nyert, el is csodálkoztunk rajta jól. Mivel akkoriban nem volt még divat a net magyarhonban...

Elektromos abakusz

(#43) tildy válasza P2bds (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratula!:)Ez hihetetlen:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) Surranó válasza P2bds (#39) üzenetére


Surranó
aktív tag

Grats! Feltámasztottad bennem a reményt, h talán van esélyem a Volari Duo-ra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.