Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Kiváncsi vagyok mikor jelenik meg a Matrox az alaplapra integrált VGA piacon.

(#2) Zsiba válasza twollah (#1) üzenetére


Zsiba
senior tag

Lehet, hogy soha... eléggé telített a piac. A videókártya piacból sem tud elég nagy szeletet hasítani, ráadásul áraiban nem éppen versenyképes...
Ezt persze sajnálkozva mondom.

''One Ring to rule them all...''

(#3) arn


arn
félisten

ha sikeres... lehet a kov korben az intel majd elfelejt neki licenszet adni :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) Egon válasza arn (#3) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja...:DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) benedekco


benedekco
addikt

én az s3-as alaplapi chip-jeire lennék kíváncsi! :))

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#6) Elrood


Elrood
őstag

Szerintem jó hír. Bár nem tudom mennyi lesz az ár/teljesítmény, de jónak hangzik. Elismerem nem használtam még intel, via és sis alaplapra integrált VGA-ját, de ATi név számomra jobban cseng:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) Zsoci válasza twollah (#1) üzenetére


Zsoci
tag

A Matrox gyártott és gyárt is integráltalapalpi chipeket.A kezemen már több HP Vectra ment át amibe Matrox G100 vagy G200 volt alaplapon.

Az utóbbi időben ha jól emlékszem a G250 et építik be.

Amúgy a 9200 nem 8500 klón véletlenül? Akkor ha igen miért R_300 tipusú a gyári kódja ?

(#8) gergoke válasza twollah (#1) üzenetére

A Matrox nem igazi tényző a VGA piacon... kishal meg nem csinál nyarat hogy jól elferdítsem... :D

(#9) gergoke válasza Zsoci (#7) üzenetére

De azok nem cihpkészletek és korántsem integrált megoldások... azért mert a VGA-t egy PCB-re szerelik a north és south bridge-el még nem lesz integrált...

(#10) nap válasza Zsoci (#7) üzenetére


nap
addikt

A 9100=8500(le)+uj bios, a 9200 a 9000-es utodja. Teljesitmenyben kb egyszinten vannak, de lehet, hogy a 8500-as meg mindig jobb.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) nap válasza benedekco (#5) üzenetére


nap
addikt

A via ple133-ra gondolsz? Vagy a VIA KM266-ra ?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.