Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simbazz


simbazz
aktív tag

Mire jó ez? :DDD

Elektromos abakusz

(#2) Zsoci


Zsoci
tag

Azon még nem gondolkodtatok hogy minek kéne hogy a régi lapok fsb400 kompatibilsek legyenek ?

Szerintem nem jó semmire se.Csak instabillá teszi a rendszert.Nem ok nélkül az hogy több neves gyártó is így döntött.Nem hemzsegnek a 400as procik, aki meg vesz szánjon rá egy rendes stabil lapra is.

Amikor az abit csinált olyan BX-es alaplapot ami 133on is ment az se volt jó semmire, mert 133on 100al küldte a AGP meg 50el PCI-t( ha jók az emlékeim) insatbil is volt, cseréltem is visza gyorsan.

Igeni arra kell minden terméket használni amire való.Akkor müködik megfelelően.Az a minimális plussz amit hoz(na) a többlet fsb úgyse jó sokra.

Üdv Zsoci

(#3) fLeSs válasza Zsoci (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tévedsz , mert tudtak 4edelni , tehát 133MHz FSB-nél a PCI 33MHz volt . 1ébként az ASUS biosa is csak kamu , másik fórumon azzal az ''FSB 400 kompatibilis'' BIOSal az A7N8X nem stabil 190MHz felett . csak a jófiút játsza el... :t

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) marcee válasza Zsoci (#2) üzenetére


marcee
addikt

Azért ne mond, hogy nem fejlesztenél úgy szívesen gépet, hogy csak procit kell cserélni?

Az AMD ebben az intel elött jár.

Más kérdés, hogy ha nem megy annak valószínűleg minőségi okai vannak, kérdés hogy az Asus-nál jobb a minőség vagy bátrabbak?

\m/

(#5) Márk válasza fLeSs (#3) üzenetére


Márk
senior tag

És arra nem gondoltál, hogy esetleg a proci nem stabil 190 MHz FSB-n(mert ugye tuningolják szegényt)?

Egyébként biztos vagyok benne, hogy egy Athlon XP 3200+ procival, aminek az FSB-je hivatalosan 200 MHz, stabil lesz a deszka az ''FSB 400 kompatibilis'' BIOS-szal.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#6) b0rZ


b0rZ
aktív tag

gaz..
P4PB400-asomban alapbol benne van, igaz nem hasznalom mert 333-on gyorsabb a dolog..

(#7) fLeSs válasza Márk (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szerinted egy 2100+ procinak nem kéne stabilnak lennie 7*200-on? legalábbis 7*190-en? :((
nagy kamu az egész .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Márk válasza fLeSs (#7) üzenetére


Márk
senior tag

Miért kéne stabilnak lennie 190 MHz FSB-n akár növelt core fesszel? Mert ugye ennek a 2100+ procinak a hivatalos FSB-je 133 MHz. És ugye a 190 MHz és 133 MHz között azért elég nagy a különbség. Tudom, hogy vannak olyan Athlon XP-k, amelyek akár 200-as FSB-n is vígan mennek. Ennek ellenére lehet, hogy te épp egy olyan fogtál ki, ami nem ilyen tuningbarát. Ilyen az élet.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#9) hobizoli válasza Márk (#8) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez hujeseg...egyedula chipseten es RAM-n mulik mekkora az FSB, a CPU-nek tok mindegy, hogy szorzod ki az aktualis orajelet.


hobizoli

több drón kell ;P

(#10) fLeSs válasza hobizoli (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hobizoli megmondta a frankót . a procinak csak egy órajele van , az alaplap ''találja ki''(nincs kedvem elmagyarázni) , hogy milyen szorzó+FSB párossal éred el a proci órajelét . ennyit erről .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) Surranó válasza fLeSs (#10) üzenetére


Surranó
aktív tag

(flame-nek fog hangzani, de komolyan kíváncsi vagyok, mi az igazság)

Milyen igaz! Veszek egy 865PE deszkát, beleteszek 2x400DDR-t, meg egy celeron 1700-at 2x800-on.

Az egész szorzós dolognál (486DX2 fölött) lemaradtam, de talán nem véletlen, h a procigyártók azért a procról mondanak vmi FSB-t is. Ha annak nincs jelentősége, akkor minek mondják?

(#12) fLeSs válasza Surranó (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezt sajna nem fogod megcsinálni ,
1. mert az Intel procik már elég rég óta(P1 MMX asszem , nem tuti) szorzólockoltak ellenben az újabb AMD procikkal :)) )
amikor pl alaplapok max FSB-jét tesztelik , ott is csak annyit csinálnak , hogy lentebb veszik a szorzót , és feljebb az FSB-t . ennyi .
a procitól nem függ az egész .
és továbbra is azt mondom , hogy kamuzik az ASUS , ez csak reklámfogás , és csak azok veszik be , akik nem tájékozottak!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) Surranó válasza fLeSs (#12) üzenetére


Surranó
aktív tag

Nagyon könnyen lehet, hogy nem vagyok tájékozott, de inkább szeretném azt hinni, hogy magát az elvi kérdést nem érted, ezért kamuzol összevissza (nemcsak #12-ben, hanem az előtte levő megszólalásban is).

1. kit érdekel a szorzólokk? _ha_ engedné a hw, akkor működne-e, ez a kérdés.
2. Intel v AMD, megint semmi köze az elvhez.
3. 2x400 miért ne bírná a 800-at, duál csenelben? De jó, rakjunk be Corsair XMS434-et.
4. Az említett chipset 865PE. Na, ha _ez_ nem bírja a 800MHz FSB-t, akkor mi bírja? de megint csak: elv.

és akkor valóban, gondolkozzunk el hozzászólás előtt...

(#14) Surranó válasza Surranó (#13) üzenetére


Surranó
aktív tag

Bocs, lemaradt...

5. Az intel szorzólokkol, tán mert nála van jelentősége a FSB-nak? Az AMD arch annyival másabb, h ott viszont abszolút semmi jelentősége nincs? vagy hogy van ez?

(#15) Surranó válasza fLeSs (#12) üzenetére


Surranó
aktív tag

Egyébként az ''ASUS kamuzik'' dologban nagyon lehetséges, h igazad van, csak érdekel vsz pont az, amit #10-ben nem volt kedved elmagyarázni.

(#16) fLeSs válasza Surranó (#13) üzenetére


fLeSs
nagyúr

bocsi , de nem fogom az egészet elmagyarázni ezek után , hogy le ''kamuzod'' amit írtam . nekem aztán óriási érdekem , hogy kamuzzak neked .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) Zsoci


Zsoci
tag

Ne vicceljetek már !

Hogy a fenébe ne számítana a procinak az FSB ?

Gondolkodjatok már egy picit ! az egész processor architeketúra müködését az FSB szabja meg.Ha igaz lenne az amit írtok miért ne lehetne egy akármilyen FSB200-as Athlont FSB400-al hajtani ?? Hát el mondom nem lehet.

Egyébként A BXes lapon nem lehetett korlátlanul változtani a AGP/PCI sebességet és ebből lesz a konfliktus.

Amúgy nem nagyon szoktam a procit cserélni a gépben, mert nem jellemző hogy az lenne a szűk keresztmetszet.Most egy 2100-as XP-m van és mindenre bőven elég.Ami ma megfog egy gépet az inkább az I/O alrendszer meg bizonyos esetekben a videokártya.

(#18) arn


arn
félisten

amds kerdes:
a tbredes xpk nagyon is fsb fuggetlenek... legalabbis olyan 220-230mhzig tuti. szorzot lehet allitani, no prob. az asus a regi chipsetbol meg a budos eletben nem fog 200at dualban kihuzni. max akkor ha megvarialja a timingokat, es valogatja a mar amugy sem gyartott chipeket. ez utobbinak kicsi a valoszinusege. szvsz a korabbi alaplapok nem fognak dualban 200at vinni csak azert, mert uj biost raksz bele. csak ido kerdese, hogy az asus mikor visszakozik... a tobbiektol is nevetseges volt ez a kijelentes. de en ezt mar akkor is leirtam, amikor az epox ezzel jott...

inteles:
a 865 es ddr400 meg jo hogy meg dualban 800on :) ezert talaltak ki oket. viszont a celeron belerakasa teljesen felesleges: egyreszt nem fog 2x orajelen uzemelni (szep is lenne...), masreszt a szarnak adnatok egy pofont (sebesseg szempontjabol). ferrariba trabantmotor... inkabb vegyetek egy olcso xpt egy olcso nf2vel... sokkal gyorsabb es meg olcsobb is talan. ha mindenkepp intel, akkor 2.4c. na az igen! :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) Surranó válasza arn (#18) üzenetére


Surranó
aktív tag

Fless, javíts ki, ha félreértettelek.

arn: Fless Azt állította, hogy az FSB a procinak hóttmindegy (ha minden más bírja). Ezért mondtam ilyen blőd példát.

Az, h az AMD 220-230-ig húzható... ott az a bizonyos -ig. Miért ''csak'' addig? számít bármit is az FSB a procinak?

Fless: te meg sértődj meg, ha tetszik. Lett volna lehetőséged bebizonyítani, h nem a levegőbe beszélsz, de nem kívánsz élni vele. Voila.

(#20) arn válasza Surranó (#19) üzenetére


arn
félisten

nem biztos... nagy valoszinuseggel tokmind1 neki. de nem irok le olyat, amiben nem vagyok biztos. ennyin tuti megy, en is tanusithatom. viszont allitolag bartonoknal gondot okozott bizonyos esetekben az fsb tuning.

azert irtam ugy amit.. :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) fLeSs válasza Surranó (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

arn azért írt 220-230-at , mert az nforce2-vel annyit tudsz elérni . de ez is csak a chipset korlátja . feljebb még nem sokan mentek FSB-ben , de ha rákeresel , akkor látsz akár húzott 250MHz FSB-s Athlon XP-ket is...
1ébként bocs , de nemértem , miért kéne bebizonyítanom bármit is . nézz utána a dolgoknak , és akkor nem fox beszélni hülyességeket .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) Surranó válasza fLeSs (#21) üzenetére


Surranó
aktív tag

Azért kértelek, h magyarázd el (v mutass utat), mert azt se tudom, hol keressem.

Ha jól értem, a kérdés egyébként az, h HA lenne olyan deszka (chipset, memória, biosz), ami bírná a 2000-es FSB-t, ÉS hagyja húzni a procit, AKKOR a tbred 2000, ill a Celeron2000 ugyanolyan stabilan menne-e 1x2000-en, mint a gyárilag kikiáltott órajelén.

Másik kérdés: magasabb FSB-hez (egy bizonyos pont után) ugye állítani kell a feszt? Miért? Nem jelent ez valahol egy fizikai korlátot? Nem lehet, h pont ezért mondják egy procira, h ''ez bizony ennyi FSB-t tud''?

(#23) Surranó válasza Surranó (#22) üzenetére


Surranó
aktív tag

persze tbred 2000 alatt 2000MHz-et értek most, és persze lehet szó Bartonról v Northwood magos P4-ről is.

(#24) fLeSs válasza Surranó (#22) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az 1*2000 egy eléggé durva példa , de elméletben működnie kell!
a procimnak is mind1 , hogy 13*133 vagy 8*217-en megy .
a magasabb FSB-magasabb feszhez annyit , hogy erről volt egy vita a hwsw-n , ott végülis egálban voltak azok akik mellette/ellene érveltek . nálam speciel nem kell emelni feszt ahhoz , hogy 8*217-en menjen a procim . ennyi!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#25) Surranó válasza fLeSs (#24) üzenetére


Surranó
aktív tag

Na, ez végre egy egyenes válasz, köszönöm.
Most már csak a többi kérdés a kérdés:
1. minek akkor a proci specifikációjába az FSB?
2. 1x1700-hoz se kéne fesz-t emelned?
3. egy bizonyos fesz (mongyuk legyen 1000V) fölött mi történik a procival? szétég, vagy működésképtelen lesz a szivárgástól?

(#26) Surranó válasza fLeSs (#24) üzenetére


Surranó
aktív tag

Bocs, rövidebb változat:
''elméletben működnie kell''.
Elérhető ez az elmélet? Rászánnék 1-2 órát...

(#27) fLeSs válasza Surranó (#25) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1. amit föntebb is írtam , az alaplapok és a ramok nem bírnák .
2. nemtom , nincs rá lehetőség kipróbálni , de elvileg nem!
3. 1000V-nál érdekes lehet :D
bizonyos fesz után ha nem megfelelő a hűtés , akkor jobbik esetben a melegedéstől lekapcsol a gép(ha támogatja ezt az alaplap) , rosszabbik esetben szétég .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#28) fLeSs válasza Surranó (#26) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezt magadnak kell , hogy megkeresd . az alaplapok és chipsetek működési elvét kéne kicsit tanulmányozgatnod .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#29) Surranó válasza fLeSs (#28) üzenetére


Surranó
aktív tag

Kiindulópontot nem adsz? :(

(#30) fLeSs válasza Surranó (#29) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[L]http://www.google.com[/L]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#31) Márk válasza arn (#18) üzenetére


Márk
senior tag

''az asus a regi chipsetbol meg a budos eletben nem fog 200at dualban kihuzni. max akkor ha megvarialja a timingokat, es valogatja a mar amugy sem gyartott chipeket. ez utobbinak kicsi a valoszinusege. szvsz a korabbi alaplapok nem fognak dualban 200at vinni csak azert, mert uj biost raksz bele. csak ido kerdese, hogy az asus mikor visszakozik...''

Nem hinném hogy Te jobban értesz az Nforce2 chipsethez mint az Asus mérnökei.
Lehet, hogy ők találtak valamit, amivel menni fog az Athlon XP 3200+ (200 MHz FSB) a rev.1.06 és az az előtti lapokban stabilan. De majd az idő mindent eldönt, hogyha valaki belerak egy XP 3200+ egy rev. 1.06 vagy az előtti lapba.

Egyébként is, az Asus akkor járt volna jobban anyagilag, ha beáll a sorba, és azt
mondja, hogy kérem szépen, a rev. 1.06 és az előtti lapok nem tudják kezelni az Athlon XP 3200+ procikat (vagyis a 200 MHz FSB-t), tehát ha ilyen procit akar a kedves felhasználó, akkor vegyen rev. 2.0-ás lapot, vagy egy A7N8X-X-et nForce2 400 Ultra chipsettel.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#32) fLeSs válasza Márk (#31) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akármit is mondasz , csak akkor fog menni a 3200+ proci a lapodban , ha mákod van .
1ébként tévedsz a ''jól járt volna''-val . melyikkel jár jobban? ha most asszondja , hogy ''rendben fiúk , itt egy új BIOS , nyomassátok rá az alaplapotokra , és máris 400MHz FSB kompatibilis a lapotok'' , és persze ő a jófiú , vagypedig asszondja , ''bocs fiúk , de a 30akárhányezer forintos lapotokat le kell cserélni ahhoz , hogy a 400MHz FSB proci menjen vele'' . :t
akármennyire is fáj , ez van . nekem is volt A7N8X-em(sőt Chaintech 7NJL1-em , Soltek FRN2-L-em is) , és az Asus csak 185MHz-ig volt stabil dualban , pedig szépen bekentem a northbridge alatt pasztával , még ventit is raktam rá , de semmi változás . na ezt nem oldják meg egy BIOSfrissítéssel . ehhez hardware-s beavatkozás kell(feszemelés) .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#33) Márk válasza arn (#18) üzenetére


Márk
senior tag

Bocsi, az előző hozzászólásból lemaradt, idézném a PH! 2003.05.19 16:00 órakor kelt hírének egy részletét:

''Az Asus azonban rendkívül ''felhasználóbarát'' lépésre szánta el magát. FSB400-kompatibilissé minősítette ugyanis az A7N8X Rev. 1.04-es alaplapokat is!
Nyilvánvaló, hogy ezt a bejelentést megelőzte a tesztelgetés és nem csak úgy hasukra ütöttek a tajvani cég vezetői.

No comment.....

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#34) Márk válasza fLeSs (#32) üzenetére


Márk
senior tag

fLeSs!

Lehet, hogy igazad van, mindenesetre ahogy megjelennek az XP 3200+ procik kicsiny hazánkban, és áruk 30.000 Ft-ra, vagy az alá süllyed, venni fogok egyet, s ki fogom próbálni a lapomban. Ha megy, megy...... ha nem megy, nem megy.....

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#35) erdoke


erdoke
titán

És ha az új ASUS BIOS szerényen csak feszt emel a chipseten??? Akár meg is oldhatja a problémát, amit fless mondott. Eddig a többség, akinek ilyen lapja van, azt mondja, müxik a 200+ FSB, ebből kell kiindulni, és tippelni a megoldásra.

A legjobb aláírás a héten

(#36) Surranó válasza fLeSs (#32) üzenetére


Surranó
aktív tag

Nem lehet, h a proci v a memória nem bírta az FSB-emelést? miért kell a chipsetre fogni? ;]

(#37) fLeSs válasza Márk (#34) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mire 30K lesz egy 3200+ , addigra nem ez a lapod lesz :DD
ja ha vki nemtudná , már van 3000+ is 200MHz FSB 512L2 Cache-el 2100MHz-en . igaz még nem hivatalos tudtommal...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#38) fLeSs válasza erdoke (#35) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nemigazán jön össze , mert ahhoz az egész alaplap felépítésének meg kéne változnia(najó nem az egész , de egy részének) . nemtom hallottatok-e az A7N8X-hez kiadott überbiosokról . azokban van chipsetfeszültségállítás . kár hogy nem működik :D
mutasd meg légyszi a többséget! linket plz!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#39) fLeSs válasza Surranó (#36) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a procit kitárgyaltuk már :O
a ram pedig 400as , ami 466on is megy kis feszemeléssel , szal nemhiszem , hogy ez lett volna a gond :t

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#40) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Amúgy is a Delta sorozatra fáj a fogam !!! :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#41) yerico válasza fLeSs (#24) üzenetére


yerico
senior tag

''az 1*2000 egy eléggé durva példa , de elméletben működnie kell!
a procimnak is mind1 , hogy 13*133 vagy 8*217-en megy . ''


MEGALOL!!!!!!!!

Még hogy működnie kell.... Aztán miért is kellene? Ugyebár ekkor a PCI busznak már 250/500 MHz-cel kellene tépnie. Nem fog. A teljes belső architektúra úgy omolna össze, hogy ideje sem lenne a usernek kikapcsolnia a gépet.

Van egy sávszélesség (0.1X mikron), amelynek vannak fizikai korlátai.

(#42) Surranó válasza yerico (#41) üzenetére


Surranó
aktív tag

Most fLeSs-t védem meg: igazad van, a buszokat nem említettem, de ELVILEG, és HA. Szóval ha a mem, biosz és a chipset bírja, és még az ilyen apróságokat is megold, h PCI freki, akkor...

(#43) igi válasza yerico (#41) üzenetére


igi
aktív tag

Csá!

Én fLeSsel értek egyet.

Szó sem volt itt PCI clockról, meg ilyesmiről - főleg ha azt nézzük, hogy az nF2-es lapokon már külön órajelgenerátor van a PCI/AGP busznak és a procinak.

Ez csak egy elméleti kérdésre volt a válasz, hogy a procinak számít-e hogy hogyan kapja meg a maga 2 GHz-ét...

Surranónak eg korábbi kérdésére:
A prociknál azért adják meg az FSB-t, mert elvileg fix a szorzójuk - a tuningot elkerülendő.

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#44) rzoli


rzoli
senior tag

Hali! Rosszul tudom, hogy az nF derszkákon fix 33/66 a PCI/AGP freki?

Z

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#45) rzoli válasza igi (#43) üzenetére


rzoli
senior tag

Hm. Látom megelőzted a kérdésemet a válaszoddal :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#46) fLeSs válasza yerico (#41) üzenetére


fLeSs
nagyúr

te vagy a MEGALOL!!! :D:t
olvasd végig még1szer a topicot , mert vagy figyelmetlen voltál , vagy nem értetted meg a lényeget!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#47) Márk válasza fLeSs (#37) üzenetére


Márk
senior tag

FleSs!

Nálam egy alaplap legalább kihúz úgy 1-2 évet. Az XP 3200+ ára a MO.-i megjelenés után szerintem durván fél év múlva 30K-ra, vagy az alá fog csökkeni. A jelenlegi konfigom 1 hónapos, tehát még meg lesz ez a lapom.

Tisztelettel:
Munkácsi Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#48) fLeSs válasza Márk (#47) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor majd szólj , ha megvetted az új procit , és müxik a mostani alaplapodban(ami ugye nincs kizárva , ha szerencsés vagy) :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#49) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Senki ne sírjon a 400-as FSB támogatás miatt. Az én alaplapom (Gigabyte GA-7VAX) se támogatja, én megmondom, hogy magas ívben szarok rá, mivel soha az életben nem fogok venni 3200+os Bartont. Inkább megvárom az Athlon64 legkisebb tagját, ami MHz-ben kb. ott kezdődik, ahol az XP-k végződnek (2 GHz).

(#50) Márk válasza fLeSs (#48) üzenetére


Márk
senior tag

OK, majd írok ebbe a fórumba.

Tisztelettel:
Munkácsi Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.