Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

Remélhetőleg lesz valaki, aki tud majd érdemben nyilatkozni a változásról.

Soirée...

(#2) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

En ezt mar regem megoldottam: enm hasznlaok Viszlat es multi gpu-t sem:- )))

udv

neduddki

mod: sot lassanegy honapja nem inditottam egyetlen ollaj jatekot sem ahol 3d kell:- ((( /1-1 db fekete ozvegy es admiralis volt az elmutl; egy honapban:- )))/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) pilóta válasza neduddki (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Bakker, egy nyamvadt 3D tetris se fér bele? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Trak válasza pilóta (#3) üzenetére


Trak
addikt

Az már nem menne neki... bonyolult :D
Csak ahhoz ért, hogy munkahelyi telefonon zaklasson :DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) affli


affli
tag

Szemétláda mikrof*s a hulladék visztájával... DX10 meg Aero... aha... csicsa az megy, amúgy meg egy rakás ... az egész... :W Jóhogy egyáltalán rájöttek mi a gáz... :U

Retro RULZ:)

(#6) kovi


kovi
senior tag

Ugye, hogy nem az NVidiát kell szidni...

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem úgy volt, hogy a DX10 NEM kezel multi GPU-t, ellenben a Dx10.1 fog kezelni, de ott natív (ergo nem driverfüggő), mert akkor már semmit sem értek ....???

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#8) SzlobiG válasza kovi (#6) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ugye, hogy nem az ATI-t kell szidni.:D

(#9) Balinov válasza Komplikato (#7) üzenetére


Balinov
félisten

ha jólemléxel,Komplikato,akkor viszont M$-t 2x-esen is szidni kell,egyrészt ezért,másrészt mert zekszerint csúsznak a 10.1 api-val és inkább javítás formában kihozzák

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) aDamker


aDamker
aktív tag

Hmm, kezd mostanaban meglepni a Microsoft.
Eloszor beismerik, hogy szar az XBOX360, most meg ez.....

(#11) Emosz válasza aDamker (#10) üzenetére


Emosz
tag

mindenki mindent bevall mostanában ez a trendi.....tiszta fletós lett az ms....
Amúgy olvastam egy ilyet itt a fórumban, hogy 2014ig van xp támogatás....Nem arról volt szó, hogy 2008.jan.31. és csá :F

[Szerkesztve]

(#12) neduddki válasza Trak (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mert a legkongyuivala tokod vakartatod osz B! dogoznyi!!!:- )))

udv

neduddki

mod: pilóta: A tetris 3D sz anem jo doog ninc s4 kereke nem brummog es nem terepen jacco!!!:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) dokar


dokar
addikt

az operációs rendszer nem továbbítja az eszközillesztő lekéréseit a második feldolgozóprocesszornak, azaz a plusz videovezérlő az alkalmazás számára gyakorlatilag nincs jelen a rendszerben

atyaég, bravó MS :W

extra - SEXRay

(#14) Komplikato válasza Balinov (#9) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem lehetetlen, hogy csak azért jött ki a patch, mert már biztos nem jön ki idén az őszre vár Vista SP1, és szívás lenne a játékfejlesztőknek karácsonyi szezon okán? :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) Balinov válasza Komplikato (#14) üzenetére


Balinov
félisten

ja,valami ilyesmit akartam irni én is,csak nemsikerült.tompít ez a 39C-s meleg az irodába,nemkicsit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16) Levin01


Levin01
őstag

Hát ez a multi GPU-s dolog egy elég szűk réteget érint szerintem. Nem a userek döntős többsége rendelkezik két vga-val :( Aki SLI-t vagy Crossfire használ az nem használ Vista-t és nem hiszem, hogy sokan most csak ennek a hibának a kiküszöbölése miatt átállnak egyik napról a másikra Vista-ra.

(#17) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Azért ez elég durva hogy még mindig ilyen hibák vannak a Vistában. :(

"Csak úgy mondom"

(#18) AMD Power


AMD Power
titán

Ilyen fejlett technikájú VGA-t tudnak gyártani de szoftvert hozzá már nem tudnak írni. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Elég gáz ilyen hibával egy oprendszert kiadni :Y Azért ezt hamarabb is javíthatták volna, bár szerncsére nem érint :DDD

(#20) xlaci


xlaci
senior tag

A vista egy rakás szar :DDD

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#21) gliskard


gliskard
senior tag

azért elkondolkodtató az a tény, hogy sem az nvidia sem az ati nem hisztizett eddig e-miatt...
Ezt a hibát valószinüleg ök is kiszúrták vagy legalább is ki kellett volna. Valószinüleg némileg ludasnak érzik magukat ök is, vagy ennyire komoly befolyást gyakorol rájuk az MS?

(#22) afterburner_


afterburner_
őstag

meg mindig iszonyat nagy a lassulás játékok alatt??? 7xxx-es nvidia kariknal?vagy mar kozel olyan gyorsak a gamek mint xp-n?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#23) afterburner_ válasza aDamker (#10) üzenetére


afterburner_
őstag

na igen...kell egy kis önkritika:) hogy mindenki megnyugodjon..es elismeroen füttyentsen:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#24) Ste


Ste
addikt

gratula :C
szeressük a Vistát

(#25) Cibet71


Cibet71
csendes tag

Ez jó alkalom a Microsoft pocskondiázására, de itt szerintem parasztvakítás folyik. Ezt a hibát a driveríróknak azonnal ki kellett volna szúrniuk. Ergo, vagy hozzá se kezdtek a multi gpu driver írásához, vagy a Microsoft idáig nem tudta a hibát kijavítani.

(#26) xlaci


xlaci
senior tag

Mondjon nekem valaki csak egyetlenegy normális érvet, hogy miért érdemes a vistát használni az xp helyett!!! Szerintem aki vistát használ, az csak maga ellen dolgozik, és a maga idejét rabolja

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#27) Thrawn válasza xlaci (#26) üzenetére


Thrawn
félisten

Okos és gyors :)

Legalább elismerik ha hiba van benne, és orvosolják idővel.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28) xlaci


xlaci
senior tag

Gyors? Tudtommal xp-ben minden gyorsabb Okos? Nem okosabb mint az xp :P

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#29) (Kolombusz) válasza xlaci (#28) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tudtoddal.
Próbáld ki, aztán szidd.

(#30) x_o_n válasza Ste (#24) üzenetére


x_o_n
veterán

ne tapsolj:)neked is az van:)))

(#31) Hakuoro válasza Thrawn (#27) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Ja elmalmoznak a problémán vagy fél évet :DDD

[Szerkesztve]

(#32) Lortech válasza xlaci (#28) üzenetére


Lortech
addikt

Dehogynem okosabb, fejlettebb, modernebb technológiailag. Ez ugye nem meglepő, nem visszafelé fejlődnek az oprendszerek. Sok esetben gyorsabb is, sokesetben _még_ nem. Van olyan rendszer ahol problémamentesebb is, régebb gépeken jellemzően driverellátás miatt nem.
De ez tényleg jó topik arra, hogy mindenki szétfikázza a hiba miatt, közben meg senkinek fogalma sincs a részletekről, ellenben nem is érdekel senkit! :)

Thank you to god for making me an atheist

(#33) Thrawn válasza xlaci (#28) üzenetére


Thrawn
félisten

Sokkal okosabb és gyorsabb :P

Remélem egyszer kipróbálhatom, hogy a Crossfire gyorsul-e a patch után...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34) xlaci válasza (Kolombusz) (#29) üzenetére


xlaci
senior tag

Hát ez nem észérv.... Valami kézzel foghatót mondj, de ne azt hogy szép mert én arra rá se hányok

Lortech: mondhatnál valamit amiben gyorsabb!

[Szerkesztve]

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#35) (Kolombusz) válasza xlaci (#34) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Próbáld ki.
Mindennapos használat, bootolás, alkalmazás inditás-váltás, 1 winchesteren történő másolás. Mind-mind gyorsabb.

Leszarozod, aztán kérdezősködsz róla. Jó módszer.

[Szerkesztve]

(#36) DeusHun


DeusHun
őstag

Hát ennek mennyire örülök. Biztos nagyon sok embernek van dual-vidkártyája.
Nemhogy a processzor- és memóriaterheltségen javítanának.

Rainforest Alliance Certified signature

(#37) #72042496


#72042496
törölt tag

Kíváncsi vagyok, hogy azok közül, akik a fentiekben beszóltak, hányan érintettek ebben a problémában? (Esetleg próbálták-e már egyáltalán a Vista-t?)

Olyan jó látni, hogy az ilyen hírek hatására hirtelen, szolidaritást vállalva a gazdag, két VGA-s Vista használókkal, felszínre tör a mindent átható együttérzés...vagy csak feljogosítva érezzük magunkat egy jó kis fikázásra...?

Na nem mintha hibátlan lenne az új rendszer, de attól még igencsak unalmas, hogy a hasonló témákban a hozzászólások nagy részét a primitív pocskondiázás és sárdobálás teszi ki.

Köszönöm, leülök magamtól is. :)

(#38) ollie válasza Balinov (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerezz néhàny követ, és idönként önts ràjuk vizet. :D

***

(#39) xlaci válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


xlaci
senior tag

És mit fogok látni ha kipróbálom? Hogy húúúú de jó, sokkal lassabbak a játékok, húúú de jó, a programok fele nem akar normálisan működni, vagy húúúú de jó lezabálja a memóriámat meg a procimat. Hát csak ez miatt nem akarom kipróbálni :(

Balka: szerintem senki sem primitiv sárdobálodzik, és ha legalább te tudsz érveket mondani a vista mellett akkor HAJRÁ, itt az alkalom!!!

[Szerkesztve]

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#40) Komplikato válasza xlaci (#28) üzenetére


Komplikato
veterán

Nálam (még mindíg) gyorsabb a Vista 64, mint az XP 32 bites verziója.
És akkor sok felesleges sallangot még kise kapcsoltam.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#41) xlaci válasza Komplikato (#40) üzenetére


xlaci
senior tag

Ez most csak egy benyomás hogy gyorsabb, vagy csináltál teszteket is? PL játékokra gondolok.

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#42) Cicero


Cicero
őstag

szuper. év végére meg már látni sem fogunk a tapaszoktól. aztán meg jön az sp1.. :o

(#43) FW190ace válasza DeusHun (#36) üzenetére


FW190ace
csendes tag

Gondolom előszőr azon javítanak ami ténylegesen nem működik és csak utána a többi olyan dolgon ami rosszul szuperál.

(#44) Versus válasza AMD Power (#18) üzenetére


Versus
senior tag

Írni meg mindenki megtanul de a szövegértés nehéz terep. :W

Premium Vintage

(#45) Taky


Taky
senior tag

Én is felraktam korábban a 64 bites Vista-t a notimra, csak úgy kíváncsiságból, és meglepődtem, h milyen szépen futott, ráadásul minden hardware-t felismert, kivéve talán az ujjlenyomatleolvasót nem asszem! Nagyon szívesen használnám, ha minden általam használt program (tökéletesen) futna rajta! Szóval könnyű olyanokkal dobálózni, hogy szar meg hasonló! Az, hogy x fps-sel lassabban futnak a játékok, az engem nem érint, mert nem játszom!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#46) xlaci válasza Taky (#45) üzenetére


xlaci
senior tag

Hát épp ezaz, én is használnám ha minden program tökéletesen futna rajta. Amugy én meg felraktam az xp-t a desctopomra, és meglepődtem milyen szépen fut (igazából hazudok). Amúgy meg nem is olyan könnyű azza dobálózni hogy a ciszta egy rakás trutymó :P mert a legtöbb embernek csak az a fontos hogy: legújabb legszebb stb. Amúgyamúgy meg az hogy x fps-el megy egy játék, az engem nagyonis érint, és ezzel asszem nem vagyok egyedül

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#47) Translator válasza Cibet71 (#25) üzenetére


Translator
tag

Ilyen alkalommal rendszeresen pingpongozni szoktak a hibával, míg végül vki rá nem jön, hogy ''hoppá, ez tényleg a mi kódunkban van''. Ha pedig ehhez hozzáveszem, hogy milyen jól lehet szvsz a Vistás driverírókkal kommunikálni (kezdve azzal, hogy milyen jó is lehet az MS programozói support), könnyen kijöhet 1-2 év, míg egy ilyen szintű hiba megjavul.

(A kisebb jelentőségűeket meg majd a 3P driverírók jól körbehekkelgetik, mert úgyis ráérnek, meg minden...)

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#48) xlaci válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


xlaci
senior tag

:DD Hát ez nekem mind elég gyors az xp-ben is, de te vistát használsz ugyhogy csak tudod hogy gyorsabb :C Nem kérdezősködök én semmiről, tényeket mondok

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#49) DeSanto válasza xlaci (#46) üzenetére


DeSanto
őstag

Még szerencse hogy az emberiség túlnyomó többsége nem ennyire negatív mint te.
Te a tipikus ''fikázzunk mindent , csak az a jó ami nekem van és amit én használok'' táborába tartozol.

Köszönöm, én is leültem. :R

(#50) (Kolombusz) válasza xlaci (#48) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Így van.
Soha nem mennék vissza XP-re.

De addig úgysem tudsz róla képet alkotni magadban, míg ki nem próbáltad. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.