Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neck


Neck
veterán

QL. Ez már DDR2 - 667MHzet is támogat :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#2) Loretto


Loretto
veterán

pt880 pro= agp+pci-e érdeksen hangzik. Működni fog?

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

Húúú, aranyos, vajon lehet benne tuningolni is ? Itt az ideje, hogy a via odaverjen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Neck válasza Esmein (#3) üzenetére


Neck
veterán

Jaja, bát én intel procihoz eddig mindig intel chipsetes lapot vettem, de erre kiv leszek, mert jónak tűnik :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5) Elrood


Elrood
őstag

Itt lehetőség egy olyan lap megtervézésére, amin van PCI-Ex és AGP, és az AGPnek normális sebessége van. AMDhez is igértek valami ilyesmit, az hol van?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) erdoke


erdoke
titán

Remek ötlet a VIA-tól, hogy nem a sebességben próbál extrákat felmutatni (sokkal akkor se verhetné meg az Intelt, ha halálra kísérletezné magát), hanem a szolgáltatásokban és a kompatibilitásban. DDR+DDR2 támogatás, PCIe + AGP támogatás egymás mellett. Ez igen, csak építsenek is rá ezeket kihasználó lapokat, és a sebességgel se legyen gond.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Elrood


Elrood
őstag

Két tesztet találtam:
Bővebben: link
Bővebben: link

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) Vitus válasza Loretto (#2) üzenetére


Vitus
őstag

Nyilván müködik mert különben nem írnák. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#9) Vitus válasza Elrood (#7) üzenetére


Vitus
őstag

Ezt átgondolom mégegyszer. :D

[Szerkesztve]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Elrood válasza Loretto (#2) üzenetére


Elrood
őstag

Ha megnézed a THG tesztjét, akkor láthatod, hogy műküdik:).
THG egy 880pro ref. lapot tesztelt, mig az anandtech 894-stt

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#11) LordX válasza Elrood (#10) üzenetére


LordX
veterán

...és az utóbbi még béta volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.