Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kowk


kowk
tag

hasonlot kernek dfi-ban.. :DD

(#2) Loretto


Loretto
veterán

Nem csúnya az szent.

Soirée...

(#3) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mint egy LEGO:D Amúgy FTP szerverekbe ideális, ennyi IDE vezérlőt:U (6 SATA-II+3*2 ATA133)

(#4) Esmein válasza Loretto (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gigabyte-osan karakteres :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) L3zl13 válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tud vajon RAID5-öt?

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Alvin_ti4200 válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kéne neki

(#7) Balinov válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Balinov
félisten

Tudja-ez azt a fícsört,hogy mire ideér hozzánk,nem került 2x annyiba,mint a gyártó által ajánlott ár/nyugaterópai ár?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) L3zl13 válasza Balinov (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez az opció csak felár ellenében jár... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#9) Balinov válasza L3zl13 (#8) üzenetére


Balinov
félisten

Ez frappáns volt! Na nem mintha az a veszély fenyegetne,hogy ilyen lapot kell vennem...én csak azt nem értem,minek egy átlag júzernek ennyi sataii/pata vinyó kezelés.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) L3zl13 válasza Balinov (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez a csúcs modell. Ha nem kell nyilván nem ezt kell venned.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Egyébként az a 2 PCI nem valami sok. Egy SLI-s konfigban a VGA melletti máris kilőve. Marad 1 PCI bővítőhely...
OK, hogy full integrált, de egy tuner mellé egy jobb hangkártya már nem fér be...

Aki hülye, haljon meg!

(#12) killahdrums válasza L3zl13 (#11) üzenetére


killahdrums
senior tag

...a jobb hangkártya már PCI-X-es! :DDD

There is no God, just Technology...

(#13) L3zl13 válasza killahdrums (#12) üzenetére


L3zl13
nagyúr

PCI-X-es hangkariról még nem hallottam. Feltehetőleg nem is fogok soha...
De nem is gond mert normál PC-kban úgysincs ilyen csatoló, csak szerverekben.

Ha pedig PCI-E(xpress)-re gondoltál, akkor az sem segít mert a két VGA közé normális ember úgysem gyömöszölne be egy kártyát- (Még ha véletlenül be is férne...

Aki hülye, haljon meg!

(#14) Zse'La


Zse'La
csendes tag

Van ott még 1 1x-es PCIE, de valószínűleg oda sem fog tudni a kedves juzer kártyát dugni. Talán valami alacsony profilut.
Jó ez a lap, de ne nagyon akarjon a tulaj mást betenni a 2 VGA mellé :F

Türelem rozsdát terem...

(#15) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Itt bezzeg tudtak két hidat csinálni. Passzív hűtéssel. Seggbe kellene billenteni az Nvidiat-t is. Jójó, integrált memvezérlő, tudom. De akkor meg a GB rakhatta volna így az északi hidat a K8NXP-SLI-men.
És aara is odafigyelt mostmár a GB, hogy ne a proci-táp közé tegye a 6-phase kártyáját.

Láttatok Ti rajta SATA I csatolót?

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) L3zl13 válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

SATA II lefelé kompatibilis a SATA 1-gyel szerintem...

Aki hülye, haljon meg!

(#17) anulu


anulu
félisten

az mondjuk nem világos, h tudtommal az nF4 4db SATA II-t támogat. akkor ezen hogy van 6 :F vagy annyira átalakították, hogy Intel platformon +2 SATA II jár? :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) Jim Tonic válasza L3zl13 (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Inkább arra terjedt a kérdésem, hogy a RAID miatt van az NF4-SLI-men Sil vezérlő SATA I-gyel. A SATA II a NF4-ből ered. De csak 4.
Szóval elég furcsa ez az alaplap. Vagy a +2 SATA II is külső vezérlőből eredhet?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) Esmein


Esmein
nagyúr

Azt néztétek már, hogy egészen mélyen benyúl az északi híd hűtője a proci felé ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.