Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

:) Ha most van egy ADSL előfizetésem, de akármikor lemondhatom (Enternet), akkor összeegyeztethető valahogy, hogy ne legyen net kiesésem ha előfizetek erre?:U

(#2) Kain


Kain
senior tag

Ezen engem is érdekelne,mert a mostani szolgal tele a '''+!%''!/+''

[Szerkesztve]

(#3) tr00p3r


tr00p3r
őstag

gondolom csak BP és Matáv terület igaz?

(#4) Rolly válasza tr00p3r (#3) üzenetére


Rolly
veterán

valószínű ár itt a viharsarokban is örülnék végre egy normális netnek

(#5) MarKoo


MarKoo
őstag

Engem az egérpad érdekel. :P Csak a nethez jár? :B

(#6) [amne]


[amne]
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy a hírben december 8-tól említi a szolgáltatást, viszont a szerződésben, egy éves hűségszerződés mellett, a havidíjat ''2004-11-01-tól 2005-11-01-ig'' mondja. Nem értem pontosan, itt most az összeg van garantálva a fenti intervallumban?

[Szerkesztve]

(#7) [amne] válasza tr00p3r (#3) üzenetére


[amne]
senior tag

Gondolom az externet területén érhető el ez a szolgáltatás is. Externet.hu és biztos van valami térkép.

(#8) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Lesznek még PH!-s relikviák, de a nethez egy exkluzív szériás egérpad jár -- tehát ami a nethez jár, az máshogy nem fog járni.

Szori.

De amúgy csak ezért ne vegyetek netet, hosszútávon lesz még x másik széria is egérpadból biztos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) WN31RD


WN31RD
addikt

Mit takar pontosan a ''NAT tűzfalas védelem''? :F
(Tudom, mi a NAT, mint hálózati technológia. Az érdekel, hogy a PH! ADSL-nél ez konkrétan hogyan lesz megvalósítva. Ugye nem arról van szó, hogy publikus IP cím nem jár a nethez?)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10) MarKoo válasza Parci (#8) üzenetére


MarKoo
őstag

Oké, köszi a felvilágosítást. :B

(#11) tr00p3r válasza [amne] (#7) üzenetére


tr00p3r
őstag

sajnos már tudom, hogy Gödön nincs. mi itt az isten háta mögött (20 KM BP-től) csak a rabló inviteltől kaphatunk netet. 13K-ért meg nem fogok 521KBit-et venni, amikor más szolgáltatók 10K-ért adják az 1MBit-et :(((

(#12) bbazsy válasza Parci (#8) üzenetére


bbazsy
őstag

Meglehet tudni milyen az egérpad ? :)

..

(#13) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Vidéken nem lesz? mondjuk Tolna megye déli részén dombóvár mellett egy kis faluban. :D

(#14) [amne]


[amne]
senior tag

Itt is megmutatom: Bővebben: link

(#15) [amne] válasza [amne] (#14) üzenetére


[amne]
senior tag

#7

(#16) bbazsy válasza [amne] (#14) üzenetére


bbazsy
őstag

Bővebben: link

by Kalandor :)

..

(#18) Dassler válasza tr00p3r (#11) üzenetére


Dassler
őstag

Nálunk itt a francba, tőletek kb 10 km-re, már van neki konkurencia :D

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) bbazsy


bbazsy
őstag

#1 -re valami megoldást tudtok ?

Én is most mondom le, és érdekelne...
Szerződésbe Díjfizetésnél: 'Szolgáltató váltás' .. Ez mit takar ?

Szóval ha most mondom le axeleromat, és vele egyidőben megrendelem ezt, akkor hogy fog kinézni a váltás ? :)

..

(#20) Csigapa


Csigapa
tag

Biztos én vagyok a béna, de nem találom a 4. sz. mellékletet... :F

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#21) tr00p3r válasza Dassler (#18) üzenetére


tr00p3r
őstag

kiazmiaz?:Y

(#22) Suliro


Suliro
senior tag

Olvastam, hogy a 7490ftos az magánszemlyéknek van. Ez tehát azt jelenti, hogy én a betéti társaságom nevére csak 12000forintos csomagot vehetek? Az nagy kár lenne.

I believe in Dodge power!

(#23) Gáborka


Gáborka
tag

tegnap szerzodtem eppen veluk online, ha varok meg egy napot ma lenne egy PH! egerpadom...szar az elet. :(

(#24) redsultan


redsultan
tag

ahogy néztem matáv területen kiépíthető, az arra alkalmas vonalakon...

''Te ugye a testvéred tesója vagy?!''

(#25) Lidi válasza WN31RD (#9) üzenetére


Lidi
aktív tag

Szóval akkor mi is ez a NAT -os dolog ?

(#26) MasOyama válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


MasOyama
őstag

Ez engem is érdekelne. :) Most Axelerom van. De 11 ezret fizetek. Ezzel megsporólnék egy év alatt 42 ezer forintot.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#27) nofene


nofene
aktív tag

24 órás bontás van?

[Szerkesztve]

(#28) Alvin_ti4200 válasza MasOyama (#26) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A netem sebessége megduplázódna és 23400 forintot spórolnék egy évben...Ezért fontos az, amit a #1-ben kérdeztem:U

(#29) Alvin_ti4200 válasza nofene (#27) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen.

(#30) Calogero válasza bbazsy (#19) üzenetére


Calogero
addikt

Nalam most volt valtas Enternet -> Tvnet

Enternetnek jeleztem faxon a lemondast.
Kivartam a felmondasi idot 8 nap, mas szolgaltonal lehet 1 honap is, ez az jelenti ha pl 8 napos a felmondasi ido, akkor a lemondo nyilatkozat beerkezsesetol meg 8 napig van neted, utana kapcsoljak ki. (ez ido alatt a masik netet nem tudjak intezni mert 1 szamhoz csak egy ADSL lehet).
Ha kikpacsoltak, es nincs tartozasod a regi szolgaltato fele akkor jon a matav es elviszi a modemet, majd valamikor hoznak masikat.

En ezt ugy oldottam meg, hogy amikor megrendeletem a TVnet szolgaltatasat akkor a megjegyzes rovatba beirtam hogy ''Mar van kiepitve ADSL ami felmondas alatt van''

Persze ez nem sokat szamitott mert jott a matav es vinni akarta a modemet meg a szurot.
Ekkor megkerdeztem hogy muszaj, hisz megint ADSL lesz helyette. Ekkor a szerelo beszelt egy benti dolgozoval es megtudakolta hogy van-e mar ervenyes ADSL megrendesles a szamomra, mivel a valasz az volt hogy IGEN igy a regi modem es a szuro szamat atirtak arra a kartonra.
Az szerelo megkapta a boritekok a zsebebe, es elmentek.
Igy megusztam par perc internet kiesessel (telefonalgatas+ 5 perc amig aktivaltam az uj netet)


[Szerkesztve]

(#31) Suliro


Suliro
senior tag

Mit gondoltok a műholdas netről? Nekem 2-3 hónap múlva lesz. 2mbit/secundumos. Ez kb. milyen időjárási körülmények között használható? Tudom, hogy lassan lehet vele feltölteni, de játszani azért tudok majd vele? Bocs, hogy ide írtam.

I believe in Dodge power!

(#32) asturel


asturel
őstag

es .externet.hu hostom lesz vagy prohardver.hu-s ?:) (gondolom externet..) esha valami gaz van a nettel.. akkor externetet kell hivni ?:) ya amugy mint mar mas is kerdezte 24-hs bontas van?
mod: latom igen :(

[Szerkesztve]

(#33) asturel válasza Calogero (#30) üzenetére


asturel
őstag

tvnetet mikor rendelted meg? mikor felmondasi lapot faxoltad? tvnetnel is faxolni kell ?:) amugy jo a tvnet? mer enis arra akarok valtani vagy a ph dsl.. de externet fele nem huz a szivem (24h-s bontas)

(#34) süti5


süti5
őstag

Ez mitől kedvezményes?
Két hete rendeltem meg Externettől ugyanennyiért. Ja, már látom, az egérpad:))

(#35) Lala6 válasza süti5 (#34) üzenetére


Lala6
őstag

Axelerónál is csak 1 évet kell aláírni.

mod: Bocs Süti, nem csak neked ment, a válaszgombot találtam el elsőre :)

[Szerkesztve]

(#36) süti5 válasza Lala6 (#35) üzenetére


süti5
őstag

Csak ott sokkal drágább:))

(#37) Lala6 válasza süti5 (#36) üzenetére


Lala6
őstag

Hát jah 1000-pénzel :))

[Szerkesztve]

(#38) Calogero válasza asturel (#33) üzenetére


Calogero
addikt

Igen akkor rendeltem meg. (Nov 2)
Azt nem kell faxolni eleg az online megrendelo-t kitolteni az oldalon.
Majd 2 heten belul megkapod a szerzodest ket peldanyban (nekem 5 nap mulva jott meg).
Az egyik peldanyt alairod es kitoltod a hianyzo adatokat, es posta fordultaval visszakuldod.

Milyen a Tvnet?
Eddig semmi gondom nem volt, kiveve hogy a 1024/256 csomag helyett csak 1024/177 van, de ez nem az o hibajuk, ( matav a feltoltest nem duplazta igy a 128-192 kozott ugral a feltoltes) A letoltessel nincs semmi baj, neha tobb is mint 1024.
Es nincs 24h-s bontas.

(#39) süti5 válasza Lala6 (#37) üzenetére


süti5
őstag

Hosszú a történet, a lényeg, hogy 1 éves hűségem után közölte a hölgyemény az axeleronál, hogy az akkori 512-es árért - 11990 - kapnék 1024-et... Mármint anno mikor 384-est rendeltem, az akkori 512-es volt ennyi így hosszabbításnál ez él. Ja, és 9990-ért adná az 512-est.... Kiröhögtem, lemondtam és megrendeltem externetnél az 1024-est 8900-ért:))

(#40) gLes


gLes
őstag

:)) :DDD :DD MEGALOL :DD :DDD :))

(#41) #16741888


#16741888
törölt tag

Szóval akkor a kedves aranyos drága szívet melengető szolgáltatómtól még egy ideig nem fogok elszakadni ugye? Mert mi is mint troopék 15km re lakunk Bpesttől csak déli irányba és ilyen messzire csak az Invitel keze ér el.:( Felháborító:((((:((((:((((:((((:((((:((((:((((:((((:((((:((((
Mondjátok azt hogy itt is feltüntök egy éven belül!(most egy ilyen kérlelős imádkozós smájli jönne) Igazán ami az én csőrömet piaszkálja az az hogy kilátás sincs a normális netre.:( és ez elkeserítő:(((

nem panaszkodok többet, szuper ötlet én is előfiztő lennék, sőtt ha lenne itt akár már most rögtön is megrendelném. Így meg fizetek 35k ért 10ezret.:C Úgy meg 12ért kapnék 150k t.:C

(#42) engusz


engusz
veterán

Verem a fejem a falba. :((( Pár napja váltottam csomagot az egyik szolgáltatónál és hosszabbodott meg a szerződésem ezáltal. Na majd legközelebb...

Többet fogok fizetni az 1024-ért, mint itt fizetnék az 1500-as csomagért.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#43) WN31RD


WN31RD
addikt

Még mindig várom valami illetékes állásfoglalását a #9-el kapcsolatban:
Miről is szól ez a NAT-os tűzfal dolog? Tán csak nem arról, ami először eszébe jut az embernek, ha meghallja azt, hogy ''NAT''? Tehát hogy nem lesz publikus IP címe a netezőknek, következésképpen egy csomó netes alkalmazás nem fog rendesen működni?
Szerk.: Ilyen megfogalmazásra már csak reagál valaki... ;]

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#44) low latency


low latency
csendes tag

Én nem kapkodnék annyira a helyetekben. Akinek már van hűségszerződése, az csak úgy tudja lemondai, ha kifizeti a hátralévő idő havidíját! :F

(#45) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Még mák, hogy nekem most fog lejárni az axeleronál (jan. 1.):). Ezért engem is érdekelne a net. Főleg az, hogy ki lehet-e kapcsolni a NAT-os tűzfalat, illetve amint már kérdezte más is, ez azt jelenti, hogy nem lesz publikus ip-cím:F? Jó lenne ha vmelyik illetékes benézne és válaszolna...

(#46) Docci


Docci
senior tag

Más szolgáltatóknál is ennyi a havidíj.(kb)
1 évre vetítve viszont már jobban jár az ember.

A feltöltési seb ''csak'' 128kbit/s,amit én keveslek. (más szolgáltatónál 256,bár nálunk csak 210 körül alakul)


Erőt s erényt!

(#47) Kobe válasza tr00p3r (#11) üzenetére


Kobe
veterán

trooper nálunk is hasonló a szitu...én szerettem volna most átállni mikrohullámura, de mikor lett net akkor csak axel volt, és azt nem lehet lemondani :(( illetve igencsak deficites módon :((

(#48) LukE


LukE
veterán

29-es korzetbe is intezzetek el plz.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#49) X-COM válasza WN31RD (#43) üzenetére


X-COM
nagyúr

el nem tudom képzelni mi mást jelenthetne, esetleg adnak mindenkinek egy grátisz routert a gépe elé?

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#50) WN31RD válasza X-COM (#49) üzenetére


WN31RD
addikt

Ha így van, és tényleg mindenkit NAT-olnak, akkor nagy átverés, ha nem hívják fel rá a figyelmet feltűnően, hogy ez nem teljes értékű internet szolgáltatás, és nem hasonlítható más szolgáltatók ADSL csomagjaihoz. Nem feltételezek ilyen mértékű tisztességtelenséget a PH!-ról, éppen ezért állok értetlenül a dolog előtt, és gyanítom, hogy valami félreértés van a háttérben.
Elképzelhetőnek tartom esetleg, hogy pl. csak az ügyfél külön kérésére rakják NAT mögé... :F

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.