Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nem rossz. Csak nekem tűnt fel, hogy 800 fsb-t említ? Ehhez már nem jár dual ddr 400 memvezérlő? Vagy hogyisvanez?

(#2) Agyasima


Agyasima
senior tag

''valamint két IEEE1394 Firewire-portot is.''
ez kicsit olyan bacon-szalonna fíling, vagy én tudom rosszul, hogy
IEEE1394=Firewire?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3) faster válasza Agyasima (#2) üzenetére


faster
nagyúr

Ez bacon-szalonna.

(#4) faster válasza zsoltee10 (#1) üzenetére


faster
nagyúr

754-nél tudtommal nincs dual

(#5) LordX válasza zsoltee10 (#1) üzenetére


LordX
veterán

Mondd meg nekem, hogy mi köze van a NB-nek a memóriavezérlésnek A64 esetében. 754-es A64-nek meg csak 1 csatornás vezérlése van.

(#6) hungeek


hungeek
senior tag

ez mind szép és jó hogy ilyen sok alaplap megjelenik..... de MO-n még szinte A64-es cuccot nem lehet kapni...... (max coolert :( )

(#7) hungeek válasza hungeek (#6) üzenetére


hungeek
senior tag

kimaradt a ''semmi'' szó :)

(#8) yamshee


yamshee
tag

Október 1-től rendelhető a K8X800 Pro II és K8X800 Pro alaplapok.
Áruk: 40 840 Ft és 27 770 Ft Netto Kisker Ár. 220 Ft = 1 USD árfolyamon számolva.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#9) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A CHS-ben van MSI K8T800 lap+ A64 3200+ proci kombó. De csak néhány darab. Vmi 140K+ÁFA az ára.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Azért érdekelne, hogy mit tud ez a ''VIA Envy 24PT 8-csatornás audiochip''.:U Jókat hallottam róla.

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.