Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Hűha. Ez kb. olyan, mintha én kötnék bele Egonba. :)

Valszeg az Intel is agresszíven fog visszavágni. És ha az AMD instabilitásával akarnak példálózni, akkor lássuk be, valszeg több hasonló hibajelzést tudnak majd linkelni.

(Vagy ha nem, akkor photoshoppal csinálnak. :D)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#2) WN31RD


WN31RD
addikt

Helyes. Nem ártana, ha kicsit meggyengítenék az Intel pozícióit. Kiegyenlítettebbé tenné a piacot, növelné a versenyt, és így jól jönne a fogyasztóknak.
De őszintén szólva kétlem, hogy ehhez hasonló húzásokkal bármit is elérne az AMD (vagy más). Inkább adjanak ki minél több jó procit/chipsetet. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) maniac


maniac
senior tag

Hmm... Mar az AMD is Intel-t hasznal :D. ELJEN AZ AMD!!!
Ja meg INTEL suxx :t

(#4) róland


róland
veterán

Nem tartom jó reklámfogásnak. Ráadásul visszüthet: lásd. a negatív reklámok hatását. Lehet, hogy nem is az AMD-től származik a cikk? :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#5) Yutani válasza maniac (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez olyan, mint néhány éve az akkori két mobilszolgáltatónál. Mindkettő fejeseinek volt a másik szolgáltatótól származó készüléke, mert hátha a saját rendszerük lehal, és legalább a másikon tudjanak telefonálni.
Legalábbis a PGSM-nél így volt.

#tarcsad

(#6) Egon válasza Satan-Claus (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

OFF

Ezzel arra célzol, hogy agresszív vagyok?!? ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) fzr1000


fzr1000
tag

en AMD parti vagyok, de ez szerintem egy teljesen felesleges fikazas az AMD reszerol... miert egybol a chipset a sz*r, miert nem a driver?

(#8) anulu válasza fzr1000 (#7) üzenetére


anulu
félisten

amúgy az Intel is elismerte, hogy baj van vele...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Versus válasza Egon (#6) üzenetére


Versus
senior tag

Szerintem ez valami fake felfújt dolog,mármit hogy az AMD ezt a hibaüzenetet használja marketing célokra.Szerintem csak magának árthat vele és ez a mostani anyagi helyzetében nagy marhaság volna. Nem hiszen hogy egy olyan volumenű cégnek ennyi ötlete van az eladások felfuttatására, pont annyira van rá szüksége az AMD-nek mint a fórumokban értelem hijján csak fekázni tudókra! :)
Amúgy ha én ilyen hibaüzenetet kapnák a Windóztol először Bill bácsira kezdenék gyanakodni és csak az után hívnám fel az Intelt hogy ugyanmár megint mit csináltatok ! :)
Amúgy ha meg igaz akkor mi történhet ?
Max bevetik az amerikaiak a bombázókat és konkurencia ''kilőve'' ! :)

Premium Vintage

(#10) Satan-Claus válasza Egon (#6) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

OFF

Neeeeeeem :p

ON

Egyeteértek. Általában marketing alapigazság, hogy egy vállalat akkor kezdi el a konkurenciát negatív reklámmal aláásni, amikor gondok vannak a sáját termékeivel. Az a jó, ha azt tudja mondni: ''A miénk ennyivel jobb, mint a tiétek.''

A gond ott kezdődik, ha azt mondja: ''A tiétek is ugyanolyan sz@r, mint a miénk...''

Kíváncsi vagyok a folytatásra.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#11) Versus válasza Satan-Claus (#10) üzenetére


Versus
senior tag

Ekkora lenne a baj ?

Premium Vintage

(#12) fzr1000 válasza anulu (#8) üzenetére


fzr1000
tag

ok, ezt nem tudtam, akkor ez a resze rendben van... a negativ reklamot azonban igy sem kellene...

(#13) Satan-Claus válasza Versus (#11) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Remélem nem. De egy ''picit'' sokat késik az a Hammer, és ha meg is érkezik akkor sem hiszem, hogy akkorát szól majd, mint azt mi szeretnénk. :(

És akkor már semmit sem jelent majd az a néhány százalék amit az AMD mostanában szedett össze a piacon, ugyanis nem lesz mivel továbblépniük. Ha nem tudják kitermeltetni a Hammerrel a belefektettet irdtalan kutatási/fejlestési és marketing pénzeket, akkor komoly gondjaik lesznek.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#14) Mc Elec


Mc Elec
csendes tag

Sziasztok!
Nekem erre a hírre kapásból az ugrott be amikor az imtelék laszedték a bordákat a procikról és az smd elfüstölt az intel meg nem.
Na most az amd füstölve műkszik és megfő az intel meg nem bír társalogni grafikus magjával se bordával se anélkül.
Köv: Mindkettő szar csak egyik drágább mint a másik és nincs harmadik,. Ha lenne az is szar lenne.
És ha lessz akkor mi lessz?
Drága lessz!!!

Mit ér a mai világban egy kétéves proci ( vagy akármi)?

(#15) Mc Elec


Mc Elec
csendes tag

Amd füstöl az smd is tud, de az más (bocs túl közel vannak a billenytők a tévesztéshez).

Mit ér a mai világban egy kétéves proci ( vagy akármi)?

(#16) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Eddig fontolgattam hogy áttérek Intelre, de azt hallottam az Inteles gépek nem stabilak. :D :D :D

(#17) boygo


boygo
aktív tag

Az amd emberei valószinü, hogy értenek hozzá és nem kitalált dolgokat közölnek. Az intel meg nem fogja lehuzni a cuccát még akkor sem ha szar. :(

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#18) robekri válasza Egon (#6) üzenetére


robekri
addikt

Na egy Intel FUN :DD

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#19) janati válasza Egon (#6) üzenetére


janati
őstag

Pontosan!
Ne az Intellel foglalkozzon, hanem a saját tologatott procijaival....

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#20) Benőke


Benőke
őstag

Nem tudom mit vagytok ugy kiakadva.
Az intekl is ezt csinálja miehylt bele tud kötni valamibe megteszi.
Hiába, hogy marhaság de hát a láma júzer mit lát. Valami nem jó a másik
oldalon és elgondolkodik.
HA ezen lovagoltok akkor egészségetekre koptasátok még a billt egy kicsit. :-)

(#21) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Szerintem nem arról van szó alapvetően, hogy az AMD azt mondaná, hogy a tiétek is ugyanolyan sz*r, mint a miénk. Természetesen mindegyik gyártó eszközeiben van/volt/lesz hiba. Abból a szempontból viszont kicsit megalapozottnak tartom a lényegét ennek a hírnek, hogy az Intel szereti elültetni a köztudatban azt, hogy ő a király, az AMD meg egy nagy nulla. (anno Willamette magos P4-nél volt ez, pedig az tényleg elég gyenge volt, és _nem_ Celeronnak volt eladva, legalábbis ár alapján...) Nem tudom, hogy ez a részéről szándékos marketing eredménye, vagy csak így alakult, de gyakran találkozni (az alaptudású felhasználók túlnyomó többsége) azzal, hogy ha egyátalán ismeri az egyén azt, hogy AMD, akkor a tudásának a 95%-a (!) téves a többi termékkel kapcsolatban! Ha egyátalán tud valamit is a termékről. Pl.: sajnos még mindig gyakran hallom, hogy az Intel nem ég le, az AMD igen, pedig ez már régen nincs így, eredetileg volt olyan ''összeesküvés-elmélet'', hogy az Intel nyomására maradt ki a korai AMD-s lapokból ez a feature. Szóval én azért nem tudom annyire elítélni ezt...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#22) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Most miért tételeztek fel ilyen rosszakat.

Az AMD és az Intel egymást segíti. Ha hibát találnak a másik termékében, készségesen elmondják azt, hogy ki lehessen javítani.

Ez a mail viszont ''véletlenül'' nem az Intel főmérnökeinél hanem egy internetes hírsitenál landolt. Na és? Van iylen, véletlenül rossz címet adtak meg. Semmiféle negatív kampány nincs.

És nem is vagyok birka. :)

(#23) WINDOWS!


WINDOWS!
csendes tag

Mint egyszerű. becsületes ember nem veszek részt az informatikus bagázs intel-amd vitájában, csak azt szeretném jelezni, hogy a linux hívei is ilyen terrorista eszközöket alkalmaznak. Jól minősítik is magukat ezzel

REND! NYUGALOM! WINDOWS!

ELŐRE A FELHASZNÁLÓKÉRT! A WINDOWS A TÁRSADALMI REND LETÉTEMÉNYESE!

(#24) róland


róland
veterán

Én tartom a korábbi hozzászólásomban írtakat. Senkiben nem merült fel, hogy az Intel csinál negatív kampányt, :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#25) róland válasza WINDOWS! (#23) üzenetére


róland
veterán

Megint itt van Windows barátunk. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#26) róland válasza róland (#25) üzenetére


róland
veterán

És még térít is. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#27) PaladiN


PaladiN
aktív tag

:-)
windows :-)
:-)

Kevés információból probáltok következtetni a valódi okokra? :-(
A marketing ilyen multi cégeknél egy kicsit máshogy néz ki.
Mivel az ilyen hírek módosítják a társadalmi csoportok megítélését, így nagyon csínján bánnak vele. Ha direkt hír, akkor érdekes lehet a mögöttes tartalom, viszont ha magányos kezdeményezés akkor nem irigylem az illetôt, vagy illetôket ha utolérik ôket. :-(

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#28) CsendPenge válasza WINDOWS! (#23) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Gondoltál már rá, hogy egy kabaréban fellépj ezzel? Szerintem degeszre kereshetnéd magad, mint humorista! :))
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#29) Cefa


Cefa
senior tag

Hűha bekeményít az amd. Mi lessz még itt?

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#30) KovacsUr válasza CsendPenge (#28) üzenetére


KovacsUr
addikt

OFF
De legalább PROHARDVER! találkozókon, mint stand-up comedy
ON

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#31) gericooper


gericooper
aktív tag

örülök ennek. (kárörvendek)
annak idején az intel is kritizálta az amd pr ratingjét, hogy csak egy dolgot említsünk. semmi gáz nincs ezzel ha rövidtávú.

(#32) sh4d0w válasza Egon (#6) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egon, arra azért kíváncsi lennék, ha az Intel jönne hasonló kritikával, akkor is ugyanezt mondanád-e. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy nem...

Ugyanakkor azt se tévesszük szem elől, hogy nem sokára itt vannak az Opteronok és lehet, hogy a marketinghadjáratnak ez az első állomása. Mellesleg az sem baj, hogy kiderül: az Intel termékei sem olyan jók, mint ahhogyan azt néhányan reklámozzák...

https://www.coreinfinity.tech

(#33) sh4d0w válasza WINDOWS! (#23) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

''...csak azt szeretném jelezni, hogy a linux hívei is ilyen terrorista eszközöket alkalmaznak...'' - jóember, miről beszélsz? Hozzászólásodból látszik, hogy semmit nem konyítasz a Linuxhoz, de valótlanságot azt tudsz mondani róla... Ez pedig Téged minősít.

Csak emlékeztetnélek néhány ''szlogenre'': a Windows gyorsabb, mint a Linux... a Windows stabilabb, mint a Linux... a Windows olcsóbb, mint a Linux...

''REND! NYUGALOM! WINDOWS!'' - ezek valahogy nem összetartozó fogalmak.
REND: pl. a dll-pokol kiválóan jellemzi a ''rendet'' redmondi módra.
NYUGALOM: amikor tele van a rendszer biztonsági lyukakkal, mi több, kijavíthatatlan biztonsági lyukakkal (forrás: www.prog.hu), akkor a nyugalom és a Windows legalább 30 különböző postai küldemény.
WINDOWS: ez pont Neked való, aki semmit nem ért az informatikához.

És bocs, ha valamivel megbántottalak, nem állt szándékomban, de ma szar napom van.

https://www.coreinfinity.tech

(#34) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Én csak annyit fűznék a témához, hogy minél nagyobb a verseny annál gyorsabban és gyorsabban akarnak Intel-ék és AMD-ék újdonságokkal kijönni és egyre nagyobbak az esélyek a hibákra (gondoljatok csak Intel FMUL huba) és még sorolhatnám ...
Tulajdonképpen minek is nekünk a hyper szuper sebesség (XP-3000+, P4-3.06)?
A válasz: UT2, Doom3 ... Hülyébbnél hülyébb játékok... Ha tényleg valami nagyobb számítás igény miatt kell proci akkor biztos nem x86 -kompatibilist választanak.

(#35) simonzé


simonzé
addikt

Az semmi!

Én már olyat is láttam, hogy a Windows lefagyott. De, komolyan!!!

Úgyhogy megdőlt az az állítás, hogy a M$ összes terméke teljesen stabil. ;];];];];]

I don't fit in. I fit out.

(#36) tomcs válasza sh4d0w (#33) üzenetére


tomcs
őstag

nem tunt meg fel hogy pont az a celja hogy mindenki raugorjon?

ha szepen ignoralnad abbahagyna elobbutobb

(#37) marcee


marcee
addikt

Hu bazze, ezt azé nem kéne!

Én birom az amd-t, de azért az az elvem, hogy mindenki a saját házatáján kapirgáljon, pláne ha komoly cég az ''illető''.

\m/

(#38) Egon válasza sh4d0w (#32) üzenetére


Egon
nagyúr

Aha. Abban az esetben _TE_ viszont ugyanezt mondanád, amit most én, nemde?!?...
A másik meg Csendpenge enyhén nevetséges összeesküvés-elmélete... LOL.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.