Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PrinczA


PrinczA
őstag

Kishazankban hol lehet kapni ilyet?
Na es mennyiéert?

(#2) AS


AS
félisten

LOL;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Fecka17


Fecka17
tag

Na újabb telefon, amit az 5-6 éves korosztálynak gyártottak le, és anyuci is örülhet, mert talán a gyerektől megkapja a táskát!:DDD

Üdv: Fecka!

(#4) blackmoto


blackmoto
senior tag

Vajon, ha ezt venném elő a moziban a film közepén, mert csörög, nagyon utálnának?;]:DDD Egy herbie-t azért még se lehet csak úgy kikapcsolni...

[Szerkesztve]

(#5) Fecka17


Fecka17
tag

:DD:DDBazzeg!!!.....:DDD:DDD

Szerk.: Én kiálnék melletted!!!:DDD

[Szerkesztve]

Üdv: Fecka!

(#6) blackmoto válasza Fecka17 (#5) üzenetére


blackmoto
senior tag

:R

(#7) rdi


rdi
veterán

Mi ebben a herbie ? A felirat ?

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#8) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

csicsa nélkül még egész jó kis telcsi lenne :D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#9) Florida


Florida
tag

Annyiért,amennyibe a Herbie-csomag kerül,már VW Bogarat is lehet venni.:D

(#10) Fecka17 válasza Florida (#9) üzenetére


Fecka17
tag

Hát kb. tényleg így van! Biztos jó kis ára lesz ennek a csodaphonenak. Most megyek és eladom a fekete v3-masom és veszek egy ilyen telcsit!!!!:DDD

Najó nem is!!!!

Üdv: Fecka!

(#11) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem ez csak egy jó nagy marketing fogás hogy valaki megvegye a telefont, ha már a film annyira szarra sikeredett.Mellesleg a legtöbb telefonon lehet cserélni az előlapot, akkor akármelyik telefonra lehet ilyen mintájut tenni, nem kell hozzá egy uj telefont venni:DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) blackmoto válasza Jégkokó (#11) üzenetére


blackmoto
senior tag

És ha már fehér alapon két kék csík, akkor inkább a dodge viper jelét festetném a telcsire! Ha lennék ilyen elborult... ;]

(#13) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

nincs meg vki.-nek ez a film?esetleg olyannak akinek van dc-je?:)

X.Y.

(#14) Jégkokó válasza IkszIpszilon (#13) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem tudom ,hogy minek neked ez a film de minden internetes mozi oldal lehúzta mint az állat, és a története is nagyon bugyuta:DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

mert nekünk is van egy bogarunk...s mikor kicsi voltam minden ilyen filmet megnéztem..nosztalgia fless végett egyszer megnézném:)

X.Y.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.