Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REDeath


REDeath
őstag

Napi rendszerességre még 8 kamera esetén is elég azért a 250GB, legalábbis olyan helyeken ahol mozgásérzékelős kamerák vannak, és nem kell állandóan fiygelni oda biztos elég.
(természetesen 8 kamera folyamatos képe tf. 30 fps-el ami pont 240 összesen, azért hamarabb elfogy)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2) janpotocki válasza REDeath (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

egy irányszám: 8 kamerával, VGA felbontással és 1 fps-sel számolva 13 nap jön ki

(#3) Muton


Muton
addikt

remek, egy ilyennel majd nyomon követhetem majd a bejárónőt :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4) REDeath válasza janpotocki (#2) üzenetére


REDeath
őstag

kösz, mostmár tudom menyit foglalnak :)
De az 1 fps az nekem nagyon kevésnek tűnik... legalábbis a hasonló felvételek eléggé ''darabosak''
de akkor meg ha jól számolok:
2fps 6 nap,
3fps 4 nap
4fps 3 nap
5fps 2,5 nap
6fps 2 nap
...??

Ez se olyan rossz, és a videó is használhatóbb. (ezt azért mondom mert volt oylan eset, discoveryn láttam, hogy pont erre alapoztak és iszonyat gyorsan mentek el a kamera előtt, így a felvétel használhatatlan volt. és hol buktak le? ott hogy volt egy ''gyorsabb'' kamera is :D azon minden látszott :) nem értek nagyon a kamerákhoz, de a különbség azért szembetűnő volt a két videó között)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5) #96302336


#96302336
törölt tag

Ezek a rendszerek nem folyamatosan rögzítenek(tudomásom szerint) hanem csak mozgáskor, ergo pixelváltozáskor. A régebbi nem ip címzett digitális rögzítők legalább is így működnek. beállítható pixelváltozásra, hogy ne vegyen fel minden szir-szar dolgot, csak a tényleges mozgást. Gondolom a hozzá tartozó szoft szintén képes lehet erre.
Ha megkapta a bankbiztonsági megfelelőséget, akkor 8 kamera esetén átlagolt mozgáskor tudnia kell 30 nap felvételi időt. Gondolom azt azért nem 25fps/kamera sebességgél tudja, mert az durva lenne.

[Szerkesztve]

(#6) #96302336 válasza REDeath (#4) üzenetére


#96302336
törölt tag

A videós rögzítés felett eljárt az idő. már sokkal jobb digitális rögzítők vannak, mint egy videós rendszer. a komolyabb PC-re épülö egységek 500FPS sebességgel képesek dolgozni. ez leosztva mondjuk 16, vagy 20 kamerára egész szép értékeket ad. És a winchester kapacitás is lehet iszonyú nagy. Bár a PC-s rendszerek is egyre kevéssé fejlődnek, ezek a kompakt megoldások jelentik sztem a jövőt. minden egyben, nincs oprendszer(olyan értelemben mint egy windows) stabil működés. Persze vannak hátrányok (rugalmatlanok), de olcsók.

(#7) Kriza válasza REDeath (#4) üzenetére


Kriza
őstag

Átlagos felhasználásnál (pl.: boltok, szállodák, irodaépületek) 1-2-3fps bőven elég. Persze ha van pénz dögivel, lehet ezt fokozni.
8 kamerára meg amiket kiszámoltál, az nagyjából reális.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) macilaci78 válasza janpotocki (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ennek fényében 8 kamera, kameránként 30 fps, akkor a 250Gb, bő 10 órát feltételez. Na, ezt talán keveslem. Nincs esetlek USB, FW, vagy akár Ethernet port rajta külső tárolónak?:F Ja és az ára?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Integra válasza #96302336 (#5) üzenetére


Integra
titán

azt hiszem tévedsz
ez nem egy speckó szoftveres rendszer, ez egy tök egyszerű felvételt rögzítő háttértároló, ennyi. akkor vesz fel és úgy ahogy beállítják.
az, hogy mikor rögzít a rendszer az szoftver kérdése. már amire szerintem te gondolsz. de ilyen speckó helyzet felimserő és riasztó, kifejezetten távfelügyeletre szakosodó szoftver és rendszer most lesz először az országban hamarosan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) nszero


nszero
csendes tag

Amikohome wifis nvr-hez keresek leírást. Nem sikerült csatlakoztatni a kamerákat. Nem lehet átírni az ip címet.

(#11) Carlo007


Carlo007
tag

Üdvözlet!
Szeretném kérni a segítségeteket .
Vettem egy hyundai Ip kamera szetett .
https://www.seccam.hu/4-kameras-megfigyelo-rendszer/Hyundai-4-kameras-kamerarendszer-IP-4MP-2K-POE-kulteri-ejjellato-kompakt-csokamera-szett
Van e rá mód hogy a nvr reseteljem jelszót elrontottam...
Elemet ki vettem de semmi eredménye nem volt.
Esetleg valakinek van valami más 5 lette?
Köszönöm előre is !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.