Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Nna, ez az, hajrá WD. :) :R

(#2) Csyppa


Csyppa
senior tag

Szerintem egy vízhűtéses konfigba tökéletesek lehetnek.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Ezaz, ezaz még több halk vinyót, hogy lenyomják egymás árait ;]

A kapacitás felsorolásnál a 160 ill. a 320 GB közötti 150 nem 250 akart lenni véletlen?! :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) piqla


piqla
őstag

Mennyibe kerulhet majd?

Szereted az állatokat?

(#5) student


student
őstag

buta vaok
az hogy 2mb vagy 8mb a puffer az miert jo?
vagy így = mi a turot csinal a puffermem?

(#6) Oliverda válasza student (#5) üzenetére


Oliverda
félisten

okosodj: [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) liksoft


liksoft
nagyúr

Nekem inkább az tetszik (a fénykép alapján), hogy a WD a 3,5'' kategóriában az IBM és HITACHI után a parkoló villát bevezette. Így soha nem érintkezik a fej a felülettel.

Az aktuátor jól hangzik. Nem véletlenül a fejszerelvényt takarja? :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#8) Cloud_s válasza liksoft (#7) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Sokan panaszkodtak a WD topikban, hogy szabályos leállítás után kattan egy nagyot a vinyójuk. Ez lehet e miatt?

(#9) Ősember


Ősember
őstag

végre halkitanak ezeken a fránya vinyokon :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10) klambi


klambi
addikt

sry 2x volt

[Szerkesztve]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11) klambi


klambi
addikt

énezt mind vágom csak 1 sötét pont volt a cikkben amit nem tudtam hogy micsoda az pedíg a ''set top box''-volt...
na ez micsoda? :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Mivel ezek ilyen nagyok nyilván többtányérosak és akkor a Samsung lesz a halkabb...

"Csak úgy mondom"

(#13) mrmatyi


mrmatyi
tag

Hát nagyon ideje lenne már,mert amit itt hallottam itt a prohardveren egyre másra,hogy így halk, meg úgy halk a WD,annak fele sem volt igaz!
Állítás? Igen! De nem úgy hogy csak halkabb,hanem tényleg halkabb is legyen,mert úgye valljuk be őszintén én is mondhatnám azt,hogy halk egy lerohadt láncfűrész.....holott nem az!

Szóval a tények:
Kábé olyan halk legyen mint a régi Maxtor Diamondmax 8-asom,ha nem halkabb!!!!!
Mert ugye ez a mostani WD minden csak nem halkabb!!
Sőt! Jóval hangosabb!
....ennyit a WD-ről!

[Szerkesztve]

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#14) mrmatyi válasza Cloud_s (#8) üzenetére


mrmatyi
tag

Szerintem a kattanás még belefér!
Csak a hangja nem az,mit amit itt sokan állítanak ugye! :(

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#15) Tibiajax válasza klambi (#11) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

okosodj: [link]
:DDD

(#16) mrmatyi válasza Tibiajax (#15) üzenetére


mrmatyi
tag

Te is!
[link]

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#17) Tibiajax válasza mrmatyi (#16) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U

(#18) Cloud_s válasza mrmatyi (#14) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

OK, hogy belefér, de pusztán kíváncsiságból érdekelne, hogy mi lehet az a hang.

(#19) Egon válasza Cloud_s (#18) üzenetére


Egon
nagyúr

A cikk címére reagálva: rájuk is fér...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) mrmatyi válasza Cloud_s (#18) üzenetére


mrmatyi
tag

Állítólag parkolópályára áll a vinyó,mielőtt kikapcsol,az lehet az a kattanás.
Amúgy nállam is van...

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#21) Chieftec


Chieftec
őstag

Kivancsi vagyok mennyire megy a sebesseg rovasara a halksag.

(#22) Cloud_s válasza mrmatyi (#20) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Minden vinyó partokópályára állítja a fejet kikapcs előtt (ha nem az régen rossz), de ez egy apró seek-szerű hang.
Aztán van az ''emergency head park'', ez akkor következik be, ha pl. áramkimaradás van; ekkor egy mágnes (vagy a tányér perdülete - mindegy) kirántja gyorsan a fejet. Szerintem a WD valami miatt ezt használja szabályos leállásnál is, de ez csak feltételezés.

[Szerkesztve]

(#23) Thom!


Thom!
veterán

nekem most 250GB SATA 16MB van elég ''halk'', szemben a PATA 80GB 2MB Sasmungnál

(#24) simonzé válasza Egon (#19) üzenetére


simonzé
addikt

Van egy asztali merevlemezes DVDíróm, WD vinyóval. 160GB-s, közel egy éves. Bőven elég a sebessége, és gyakorlatilag nincs hangja. A hűtőventivel viszont koncerteket lehetne megzavarni. :(

Én ebben a hírben az energiatakaréskosságot, meg az üzembiztonságot látom hangsúlyosnak. Átlag 1'000'000 óra két meghibásodás között? WOW!

I don't fit in. I fit out.

(#25) Egon válasza simonzé (#24) üzenetére


Egon
nagyúr

Jó neked. Van 2 db WD vinyóm (250 GB-os, SATA csatis darabok, 1-1 RE illetve SE), volt nálam pár napig tesztelésre további 2 db, a fenti paramétereknek megfelelő SE, és mindegyik rezonált, ennek következtében ütemesen felhangzó-elhallgató, mély, búgó hangjuk van. Halálra idegesít.
Ellenben a 7200.7-es, 120 GB-os PATA Barracudám egy centit sem rezonál, és semmilyen hangja sincs.
Erről ennyit.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) Chaser válasza Egon (#25) üzenetére


Chaser
titán

Én is maradok a seagatenél:) Volt tavaly egy 80-as satas wd-m, hát olyan hangja sztem egy traktornak nincs:D Adtam is túl rajta gyorsan, aztán kerültek hozzám szegecs vinyók, azok meg szinte hangtalanok. A samsung nem tudom mennyire lehetnek halkak, párat már hallottam, azokat is mindennek lehetett nevezni csak halknak meg üzembiztosnak nem..

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) mrmatyi válasza Cloud_s (#22) üzenetére


mrmatyi
tag

lehet.
1 biztos!
ha nem válik be,visszaállok a maxtorra!
annak sosem volt semmi baja!

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#28) liksoft válasza Cloud_s (#8) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem. Csak attól van, hogy a parkoló pályán mágnes rögzíti a fejszerelvényt. Ez a mágnes nem tartalmaz gumi elemet, így a két fél összecsattanásának hangja erősen átadódik a háznak. Nem hiba, nem ront a mechanikán, csak furcsa kellemetlen hang. Minden gyártó máshogyan oldja meg. [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#29) hétalvó


hétalvó
addikt

Örülök a hírnek, mert a noti vinyók nem a kedvenceim.

Matyi úrnak ajánlanám az Accustic Management használatát.Utána a WD lesz a leghallkabb.

Én pl. jobban örülnék annak ha feltalálnák végre a spanyol viaszt és úja gyártanának 5400-es HDD-ket.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.