Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Gyors Samsung DVD-írók 2004-től (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fanatic


fanatic
aktív tag

''nem tisztázott, hogy a Samsung csatlakozik-e a Toshiba és a NEC által kifejlesztett AOD formátumhoz''

Itt több formátum lesz??? :((

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

''nem tisztázott, hogy a Samsung csatlakozik-e a Toshiba és a NEC által kifejlesztett AOD formátumhoz''

Eggyáltalán mi ez a formátum? :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) ZCoyote válasza fanatic (#1) üzenetére


ZCoyote
őstag

Én asszem kivárom ezt a dvd-s dolgot míg leegyszerűsödik úgy mint a cd.:B

Romani ite domum.

(#4) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Egyre erősödik bennem a tudat hogy NEC-et fogok venni.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#5) KEndre válasza zsolt501 (#2) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Az AOD (Advanced Optical Disk) formátum egy kék-lézeres technológia, amelyet a Toshiba és a NEC közösen fejlesztett ki. Az AOD az egyik DVD-t felváltó technológia lehet a jövőben, de a Blu-Ray-nek, amely szintén kék lézeres technológia, nagyobb az esélye.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Én megvárom, míg 25e körül normális dvd írót lehet venni. :)

(#7) KEndre válasza KEndre (#5) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ezt a magyarázatot a hírbe is beszerkesztettem.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#8) Mazlee válasza zsoltee10 (#6) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Bruttó 40e a NEC +/- DVD-RW

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#9) trilobyte


trilobyte
tag

sztem eléggé el van b*szva az egész írható dvd dolog úgy ahogy van. nagyon érzékeny a karcolódásra, van belőle több formátum, amik inkompatibilisek egymással, és azért lássuk be 4.7 giga már már kevés.. én inkább várok a blu-rayre addig meg veszek vincsiket. (olcsóbb mint bármi más)

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#10) marcee válasza zsoltee10 (#6) üzenetére


marcee
addikt

Ha még olvasód sincs, akkor lehet hogy érdemes kapásból írót venni.
Én így terveztem, de amikor fejlesztettem a gépem nyáron, mindent olcsóbban kaptam meg mint terveztem, + volt nélam 5rugó tartalék arra az eseter, ha véletlenül drágábban sikerülne, és egy zavarodott pillanatomban vettem még egy DVD olvasót is kb. 7e+fáért. :)

\m/

(#11) marcee válasza trilobyte (#9) üzenetére


marcee
addikt

Azért amikor egy vírus vagy maxtor (sic!) halál elvisz 80gigát, az nem túl nagy élmény. (tapasztalat)
Szerintem a BlueRay-re is lehet még várni bőven, neked addigra a 28giga egy kicsit kevésnek fog tűnni valószínűleg, ...

\m/

(#12) trilobyte válasza marcee (#11) üzenetére


trilobyte
tag

nekem is ez a problémám :)

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#13) gere


gere
tag

Én már döntöttem...

Veszek egy NEC1300-t, kb. 3x annyiba kerül mint egy CD író. A kéklézeres író meg kitudja mikor kezd a csillagos égből leszállni megfizethetőre. A mostani 8x-os CD írómat sem cserélem le gyorsabbra:-) Azért nem adok plex708-ra többet. NEC-ből is jön gyorsabb de minek?

Sokszor a drága olcsóbb...

(#14) erdoke válasza trilobyte (#12) üzenetére


erdoke
titán

Az is pont úgy lesz kitalálva, hogy az akkori műsoros filmlemezek még véletlenül se férjenek rá. :)

A legjobb aláírás a héten

(#15) Mazlee


Mazlee
aktív tag

meg aztán ki tudja nem lész-e blue-ray + vagy blue-ray - ...

szerintem minnél több adatot tárolsz annál rosszabb ha elveszik. Egy dvd-nyi privát dolog is elég érzékenyen érintene ha elveszne nemhogy 10-20-80 Gigányi

egyenlőre a dvd abszolut megfelelő.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#16) gere


gere
tag

Hátha tudjátok használni:-)

http://www.dvdrhelp.com/dvdmedia.php?dvdmediasearch=&dvdmediadvdridsearch=Philips&type=4&size=4.7&dvdburnspeed=All&searchdvdwriter=52&searchdvdwriterfirmware=&searchdvdplayer=&order=Name&search=Search+or+List+Media

Sokszor a drága olcsóbb...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Gyors Samsung DVD-írók 2004-től (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.