Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andreasue


andreasue
csendes tag

Különösen a marketingeseik fejlettek. SMS-Bandi a vöröscsillagos jelvénnyel a plakáton, vagy az új internet hirdetésük. Internet egyéves szerződéssel, nagybetűkkel az ár, kisbetűvel, hogy az ár 50%-os engedménynek minősül és 3 Gigáig érvényes.Utána pedig minden gigáért brutális árat kell fizetni, de hogy az eCCerű ember ne vegye észre kilobájt/forint ár van odaírva. Ezt mifelénk úgyhívják, hogy ÁTB..VERÉS!

(#2) andreasue


andreasue
csendes tag

Ja, az lemaradt, hogy az 50%-os kedvezmény csak fél évig érvényes. Magyarul a második félévtől dupláját fizeted.

(#3) Trak válasza andreasue (#2) üzenetére


Trak
addikt

Ha valami lemarad, akkor azt 5 percig még hozzá tudod írni az előző hozzászólásodhoz a kis mod gombbal.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#4) Nimrod


Nimrod
addikt

Furcsa dolog ez. Anno egy közvetítő cégen keresztül mentem volna melózni, ami egy-két évvel előtte volt az év munkahelye, egészen komolynak is tűnt belülről, bár nem vettek fel én meg később másfele mentem melózni. Néhány évre rá tanítottam be a friss húsokat és egyikükről kiderült, hogy attól a cégtől jött át. Kicsit meglepődve fogadtam, de elmondása alapján minden volt, csak nem az év munkahelye...
És ha már Pannon és ha már reklám... amikor szerződést kötök mobilra akkor mindig titkosítást kérek, elég nekem a marketingesek rohama a vezetékes telefonon meg a spamek, nem hiányzik még a mobilon is. Persze, hogy ez a Pannon-t nem érdekelte. Egy hónapig voltam ügyfelük.

(#5) rimbo válasza andreasue (#1) üzenetére


rimbo
tag

Ezt én is utálom, amikor van a nagy rózsaszín felhő és mindig utána kell járni, hogy ez mit is takar. Persze megérthető, hogy valami olyat akarnak eladni (minden szolgáltató) ami valami figyelemfelkeltő és nem emelik ki, hogy ez csak pár hónapig a promóciós időszakban érvényes vagy éppen csak este 10 után. Jogilag talán törekszenek rá, hogy ott legyen kisbetűvel, különben jön a GVH-s bírság.

Értelmesen kell szűrni a reklámokat, utána kell olvasni, telefonálgatni. Ha meg úgy érzed, hogy ez csak átverés, akkor válaszd a másikat.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.