Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) anulu


anulu
félisten

''Azt még vizsgálják, hogy az illegális felvétel a filmforgalmazóknak mekkora anyagi kárt okozhatott.''

MI A JÓ BÜDÖS FRANC VAN??? MÁR BOCSÁNAT, DE HOGY A SZENT F@SZBA' OKOZOTT KÁRT ÚGY, HOGY A FELVÉTEL MÉG EL SEM KÉSZÜLT????? PUßTULJANAK BELE A SAJÁT <moderated by myself>-BA!!!!

bocsánat, de ez egy kicsit idegessé tett!

másik kérdés a 8év. emberölés 3 úgy, hogy a gyilkos (sorozatgyilkos sem kapott 4-nél többet), ha úgy gondolja, megy az utcán és fejbelő valakit, az meg, aki megoszt és letölt neten jogdíjas cuccot, 2-5év? csak azért, mert néhány pénzhajhász k*csögnek nem fog telleni az új Porsche-re, villága, lóf*szpicsre? már bocsánat, de sürgős tempóval dögöljenek meg!!!!

u.i.: első kanyarban harciasabbat írtam volna be, de inkább elszámoltam 150-ig. most meg cigizek erre egyet, és megpróbálok megnyugodni.

itt szeretném bejelenteni, hogy a hír elolvasta után újra feltelepítettem a DC-t... :U

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.