Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Jah, ezt is megértük.. Szerencsére a mozigépészt nem ellenőrzik a jegyszedők ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) Notes


Notes
senior tag

Mondjuk erről tényleg kitahetnének egy tájékoztatót, hogy tilos felvenni kamerával, bár engem totál hidegen hagy mert ilyen minőségű cucc egyszerűen nem érdekel. Különben sem szoktam warezolni, vagy ilyesmi. :D

Romanes eunt domus!

(#3) Tangerine


Tangerine
senior tag

A TV-ből felvehetem, a moziban nem? Vajon mi a különbség?
Már lassan az is meggondolandó, hogy az ember elmeséljen-e valakinek egy látott filmet, mert jogot sért. 8 év. Röhej. Egy gyilkosságért nem adnak ennyit.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#4) Kraptor válasza Notes (#2) üzenetére


Kraptor
őstag

Kiszoktak nyomni ilyen tájékoztatót a mozik elején, nem tudom, hogy mindegyiknél e de már láttam, hogy ilyen szövegek kinyomtak a vászonra.

(#5) Kraptor válasza Tangerine (#3) üzenetére


Kraptor
őstag

A 8 év mondjuk tényleg röhej.

(#6) sidhe


sidhe
tag

A mocskos gazember! Nyaktilo ala vele, kivegezni, felnegyelni!

''Dobjatok le a foldle, de nagyon dulvan.''

(#7) anaqer


anaqer
veterán

''Azt még vizsgálják, hogy az illegális felvétel a filmforgalmazóknak mekkora anyagi kárt okozhatott.''

Ezt valahogy úgy illendő elképzelnünk, hogy egy madárfüttyös vasárnap reggel kiülnek az asvások a verandára, eregetik a füstkarikákat, és közben azon morfondíroznak hogy mennyire b*sszák meg a fickót... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) karyo


karyo
senior tag

Ez nevetséges.

Enjoy the silence.

(#9) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Ezért 8 év jár, emberölésért pedig 3 (amiből 1,5-et kell letölteni)

Ez így nagyon nem jó.

:(

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#10) Flashy


Flashy
veterán

hát Magyarországon ez súlyosabb mint egy gyilkosság az tuti. a gyilkosságban meghal 1-2 ember, nagy cucc. de itt azokról a pénzekről van szó amit ők lopnának el, ez komoly dolog! nehogymá 3 ember megnézi a kamerást ingyen, akkor miből vesznek ők autót gyermekeiknek? lol, mondhatom. sőt, talán még pont ezek a kamerás felvételek viszik el az embereket moziba mert a felét se látom a filmnek, csak annyit látok hogy rájövök hogy érdekel az egész.

(#11) sbazsi


sbazsi
veterán

''Egy ilyen mozis tréning eredménye, hogy a győri Cinema City moziban filmkalózt fogott az egyik jegyszedő: az Átok című film március 28-i előadásán egy férfi a filmet digitális kamerával rögzítette. Miután a jegyszedő ezt észrevette, rögtön kihívta a rendőrséget, akik a férfit tetten érték''

''Ez a sze*ét köc*ög nem fogja itt tönkretenni a mi üzletünket!!!''
-gondolta a jegyszedő

(#12) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

8 év...lolly.
Tényleg nem ártana rendberakni az értékrendeket bűnözés terén, elég hardos dolgok vannak nap mint nap.

(#13) Sárpac


Sárpac
nagyúr

És ha egy japán kontaklencsébe szerelhető kamerával megyek?
Vagy mégjobb megnézem a moziban a filmet és egy agyfurkászó progival lementem a fejemből és publikálom a neten, akkor az minek számít?:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14) Agostino


Agostino
addikt

''Egy ilyen mozis tréning eredménye, hogy a győri Cinema City moziban filmkalózt fogott az egyik jegyszedő''

Mert tréning nélkül nem tűnik fel, hogy ott egy gyanus kamerás arc? Vagy tréning nélkül azt hiszi a kedves jegyszedő, hogy az illető, az elötte ülő ember fejbőréről készít dokumentumfilmet a Spektrum tv-nek?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#15) Terminátor 4.


Terminátor 4.
tag

Nem. A tréningen mondják el, hogy aki elkap egy ember, az lóvét kap az asvától.

"Még visszatérek!"

(#16) PWR


PWR
aktív tag

A rohatt kameras szemetallatja! Pfujjj!!! A reakcios g*ci! Lelöni, nem lecsukni! :O :(

Üdv

(#17) Zofren


Zofren
aktív tag

Akkor most a jogdijak többet érnek mint egy emberélet?
Amugy meg meg se nézem már ezt a filmet, mert elkapták az emberkét.:C

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#18) nakrisz


nakrisz
csendes tag

nem jutok szavakhoz :Y

(#19) PWR válasza Zofren (#17) üzenetére


PWR
aktív tag

pontosan, a gyerekgyilkos szabadlabon szaladgalhat, de az ASVA (mas neven AVH-ASVA 0/0-as agentek) elözetes figyelmeztetes nelkül lelöheti az ijjennagyonpondrokat, braahfujjshit! ASVA :R ASVA :R

Üdv

(#20) ArGab


ArGab
őstag

''mert a kalózmásolatok jelentős része moziban kézikamerával felvett, rossz minőségű kópián alapul''
Úgy tűnik ők még nem értesültek a moziba kerülés előtt megjelenő DVDrip fogalmáról. Én utoljára kb. a Baljós árnyakat láttam mozis felvételről ( mellesleg megnéztem moziban is, csak arra kellett várni jópár hónapot :((( ).

(#21) Vcore


Vcore
csendes tag

Szerintem ezek hülyítik a népet! Miaz hogy ''bűncselekmény'' a kamerázás moziban???
Max. a mozi házirendjével/szabályzatával ellentétes nem? Ugyanaz mintha a TV-ből venném fel videóval? Vagy már az is bűncselekmény lett közben az ASVA szerint?

''Az emberek – állítják – nincsenek tisztában azzal, hogy a filmek kézikamerával történő másolása bűncselekmény.''

Ez az ''állítják'' azért sokat elárul. Ez nem állítás, ez HAZUGSÁG! Szerintem. Vagy rosszul tudom?

Bizonyított hogy továbbterjesztés céljából vette fel? Mi van ha magáncélra? Ott van az adathordozóban a jogdíj!!!!!

Áhh...rosszul vagyok ezektől........

MSI - Lord of the Board

(#22) Bigyó


Bigyó
tag

A 8 évvel én sem értek egyet. A jegyszedőnek meg gartula, volt 1 jó napja :((( .
Azért gomdoljunk bele - néha megáll az eszem - , hogy ahhoz képest amit a médiában a különböző jogvédő meg miegymás b*zi szervezetek elmondanak ennyi meg annyi milliárd veszteség....., kérem ahhoz képest tessék megnézni, hogy a filmeket készítő vállalatoknak milyen iszonyú nagy nyereségük van így is, hogy mindenki DC-zik. Eszméletlen. És ezek sírnak, meg ugye a jogok! :R

Piros a kék, plussz a minusz

(#23) Tangerine válasza Vcore (#21) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én is azt mondom, hogy ugyanaz. Sőt a TV-adásból még sokkal jobb minőséget lehet kihozni. És különben is honnan tudja, hogy felvette? Lehet, hogy csak szereti a kamerán keresztül nézni a filmet. :U
Szerintem hamarosan vincsis kamerák lesznek (már vannak DVD-re rögzítők is egy ideje), amiról ciki helyzetben le lehet törölni a cuccot egy mozdulattal. Mire beérnek a rendőrök a sorba - gondolom úgy vitték el a srácot a moziból, mint egy sorozatgyilkost - addigra üres a vincsi, vagy a jogdíjas CF kártya, vagy eltörött véletlenül a jogdíjas DVD. :((

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#24) Mizo


Mizo
tag

Hát igen. Ezek szerint aki csak ki akarja próbálni, hogy milyen a börtönélet, az ne kamerázzon olyan moziban, ahol kiképezték a jegyszedőt...

Röhej az egész, elvileg az emberélet pénzben nem mérhető, ez meg csak a pénzről szól.

A világ IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#25) hunluigi


hunluigi
senior tag

Én ehez csak úgy tudnék hozzászólni hogy azt minimum moderálni kéne... :( Ráadásul a jogdijjak töredékét kapja csak meg a szerző... Szvsz ha egy média ára úgy álna össze ---> szerzői jogdij(a tényleges szerző értendő alatta)+ előállítási költségek = töredékébe kerülnének a cd-k,dvd-k,stb. és mindenki szívesebben vásárolna!?!?

A 8 év pedig egyszerűen döbbenetes (LOL-t nem írnék mert ezen inkább sírni kell)
Azt most hagyjuk hogy az ASVA-nám milyen arcok ülnek (megnézném nála otthon minden média legál is-e, de felesleges mert szerintem tudom a választ...). Én inkább azon akadok ki hogy a magyar jogrend (és persze a politika-politikusok) ezt megengedik...

Méghogy EU :((( ez inkább kőkemény balkán. Jó hogy nem végtagcsonkítás vagy szemkinyomás a büntetés.

Arról meg nem is beszélve hogy ameddig legális helyen szerzem be a CD-ket -> magyarul a családi fotók tárolásáért is megkapják az igentisztelt urak a sarcukat addig fényes nappal a fötéren bőnyállal be****** a f*****

Bocsi mindenkitől ha esetleg dúrva voltam :((

PS: Természetesen a warezolás büntetendő dolog szvsz is. Nade így? Ráadásul nem is tisztázott mire akarta az így megszerzett felvételt használni (persze én is tudom de ez csak feltételezés az meg nagyon kevés...)

[Szerkesztve]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#26) Tangerine


Tangerine
senior tag

Index kissé cinikusan fogalmaz :DDD :

Büntetőeljárást indított a rendőrség az ellen a férfi ellen, aki még március végén digitális kamerával próbálta fölvenni az Átok című filmet a győri Cinema Cityben. A gonosztevő a hatályos törvények szerint akár nyolcéves börtönbüntetéssel is sújtható.

Bővebben: link

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#27) Vcore válasza hunluigi (#25) üzenetére


Vcore
csendes tag

Igen, a warez büntetendő.

De akkor kérdezem én, hogy a jogtalanul szerzett haszon, amit a ''családi felvételek'' után kapnak az ''urak'', az nem büntetendő???? Megmagyarázzák azzal, hogy ''nehéz lenne máshogy megoldani, csak igy hogy mindegyikbe benne van''?

Akkor ennyi erővel legyen a nyers DVD is 8e forint, mert éppenséggel vehetek rá warez filmet is!!!

És ez egy legálisan működő szervezet.

MSI - Lord of the Board

(#28) luciferc válasza Tangerine (#26) üzenetére


luciferc
őstag

ez nem cinizmus. ez a magyar valóság. :(:(

(#29) Kain


Kain
senior tag

Röhej.Az mélyentisztelt asva megint hülyeségeket mond.Amúgy meg ha bemegy a láma kamerázni a moziba,meg is érdemli.Ilyen gagyi minőségért ennyit szenvedni... :F

(#30) X@b3e


X@b3e
addikt

Mindezt el lehetne kerülni, ha a film amerikai bemutatója után nem hónapok múlva jutna el a film hozzánk. Senki nem kamerázgatna. Na de akkor kit és miért büntetnének? Ezeket a bevételeket tuti beleszámolják a költségvetésükbe

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#31) luciferc válasza X@b3e (#30) üzenetére


luciferc
őstag

ez most nem nyert, mert idehaza kamerázott az ipse, vagyis már itthon is vetítik...

(#32) Versus válasza Tangerine (#23) üzenetére


Versus
senior tag

Már vannak microdrive-os kamerák pár hónapja. JVC Kerio pl.

Premium Vintage

(#33) wedlock


wedlock
tag

Kész vicc.8 év egy olyan dologért,ami nem is közvetlen károkozás.Ennyi erővel a turistákat is bitófára lehetne küldeni,amikor pl a hősök terét fotozzák,filmezik[kép]

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#34) PWR válasza wedlock (#33) üzenetére


PWR
aktív tag

Ennyi erővel a turistákat is bitófára lehetne küldeni,amikor pl a hősök terét fotozzák,filmezik - vigyazz mit irsz, mert meg bevezetik! :DDD

az asva oldalat lattatok mar? nagyon LOL!!! :D :D :D

veveve_pont_asva_pont_hu

Üdv

(#35) biker


biker
nagyúr

ez jó, nyolc évet kap azért, mert...

- kamerázott a moziban, amit tudtommal nem tilt semmi, sehol nem látok áthúzott kamerás piktogramot, és engem a folyamatos zabálás meg szörcsölés jobban idegesít, mint egy kamera.

- mekkora kárt okozhatott??? NEM OKOZOTT, mert előtte elkapták, ergó ez kb veszek egy fegyvert, majd a fegyverrel zsebemben bemegyek egy postára, és lecsuknak, mert ha elővettem volna, kakor akár rabolhattam volna.
vagy bebizonyítják, hogy 4-en laknak otthon, ha otthon levetíti, akkor 4xmozijegy, vagy a munkatársait is beleszámolják, vagy mivan?

miért nem a gyilkosokat üldözik ennyi energiával???

a többi részét megtartom, mert túl durva lenne ideírni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) Apol77


Apol77
tag

Na ehez nem lehet moderáltan hozzászólni :(
Talán a 8 évet a csillagban akarják leületni? :(((

(#37) wedlock válasza PWR (#34) üzenetére


wedlock
tag

Ebben az országban inkább magasfeszültséget kellene bevezetni bizonyos egyénekbe....De ez magánvélemény...[kép]

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#38) Agostino


Agostino
addikt

Ez a hozzáállás eddig nagyon Minority Reportra hajaz nem? Szerintem az ASVAnak van pár prekogja :))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#39) pilóta


pilóta
nagyúr

Azért nem kell hisztizni ennyire. A maximális kiszabható büntetés a 8 év. Tehát ha mondjuk ez a kétszázadik filmje, amit levideóz, és már százmilliókat keresett az eladásukkal, és már többszörös büntetett előéletű stb.
Csak a blikk... öhhö bocsánat index bulvárcikkében írnak 8 évet.
Valszeg valami bírói megrovással vagy kisebb pénzbüntetéssel megússza.

Mellesleg ha ilyen hülye, akkor meg is érdemli. Simán letölthetné DC-n...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#40) HSNet válasza Vcore (#21) üzenetére


HSNet
aktív tag

Miaz hogy ''bűncselekmény'' a kamerázás moziban???
A moziban kamerázással kárt okozott a film itthoni forgalmazójának, ami bizonyos összeghatár fölött akár bűncselekmény is lehet, az alatt szabálysértés. Alapesetben valószínüleg pénzbírságot kap, a 8 év csak kiemelkedően súlyos esetben szabható ki (félreértés ne essék, én sem értek eggyet ezzel a megoldással, csak tisztázzuk a dolgokat). A nagyobb gond az, hogy a kár mértékét jó eséllyel az ASVA szakértő urai fogják megállapítani, a lentebb elemzett ''ülök a tornácon, és füstkarikákat eregetve megsaccolom'' nevű tudományos módszerrel. Csak hogy tiszta legyen a dolog, vagyünk egy példát: családi házban laksz, minden reggel arra ébredsz, hogy a szomszéd kölykök ordibálnak a kertben (tehát nem kimondottan kedveled őket). Az egyik nap a foci labdájukat átlövik a kertedbe, a kocsid tetején landol, ami ettől behorpad. Te bejelentést teszel a rendörségen. Amennyiben a jelenlegi ASVA jellegű gyakorlat lenne érvényes rád is, akkor a következő történne: kiszál a rendőrség, bilincsben viszik el a szomszéd gyerekeket, a szüleikkel együtt, majd megkérdezik tőled, hogy mekkora károd keletkezett. Te hosszasan meditálsz rajta, majd kiötlöd, hogy mivel a tető sérült, ezért ki kell cserélni kompletten (amit csak a kaszni teljes szétbontásával lehet elvégezni), a kasztni javítása után újra kell az egész kocsit fényezni, mivel különben nem stimmelne a frissen beépített darab színe. Ez az egész művelet kb 1-1,5 millió forintba kerül egy átlagos középkategóriás autónál (azt most ne részletezzük, hogy neked egy 20 éves zsigádban esett a kár), a komplett javítás 2 hetet vett igénybe, ezért a két hétre neked kocsit kellett bérelned (sajnos csak SLK mercedes-t lehetett a környéken bérelni), aminek az árát szintén hozzácsapjuk a 1,5 millához (kb 3 milla), és akkor az egészet szorozzuk meg 2-vel, mivel már régóta idegesítenek, csak eddig nem tudtad bizonyítani, ezért minimum nem vagyoni kártérítés is jár neked. A dolog eredménye, hogy a tényelegs károdat bármelyik karosszériás max 5 kHUF-ért megjavította volna (lásd egy nagy kalapács + némi javító festék/lakk), de szerencsétlen szomszéd kölyköket 6 milliós károkozásért (ez már nem szabálysértés), a szüleiket meg felbujtásért, és bűnpártolásért fogják elővenni (hiszen ők vették a labdát, és azt is ők mondták a kölyköknek, hogy ne a házban, hanem a kertben focizzanak)...

Ugyanaz mintha a TV-ből venném fel videóval?
Nem egészen a TV-re kiszabott jogdíjba már bele van építve az, hogy esetleg felveszed videora. Ráadásul TV-nek általában csak akkor adnak el egy moziba készült filmet, amikor már lefutott a mozis/dvd-s/kölcsönzős forgalmazása.

Az emberek – állítják – nincsenek tisztában azzal, hogy a filmek kézikamerával történő másolása bűncselekmény.
Teljesen jogosan állítják. Attól, hogy otthon kézikamerával ''másolod'' az 1000 éves 8mm-re készült családi felvételeket (lásd még film:DDD), mivel a méreg drága digitális átjátszókra magánemberként nincs kereted, azzal egyáltalán nem követsz el semmilyen bűncselekményt. Szép is lenne, ha ezt így explicite megtiltanánk.

Bizonyított hogy továbbterjesztés céljából vette fel? Mi van ha magáncélra? Ott van az adathordozóban a jogdíj!!!!!
Az a gond, hogy a mozis vetítésnél jogszerűen nem rögzíthetsz még jogdíjas adathardozóra sem, viszont ez akkor is csak szabálysértés IMHO, függetlenül a továbbértékesítéstől, max, ha magáncélra tette akkor igen csekély a kárösszeg (max a család mozijegyének ára - adóterhek - működési költég leosztott része), bőven 20kHUF alatt, és még a rendőrégnek sem kell vele foglalkoznia.

Áhh...rosszul vagyok ezektől........
Én is. Nem tudom mit kéne csinálni velük, de a bepakolni mindet egy űrhajóba és nagy nyilvánosság előtt kilőni őket a Napba egészen jó 5letnek tűnik;] (és még jogdíjjat sem kérek amennyiben valaki felhasználja az 5letemet a gyakorlatban)


p.s.: a gyerekes példánál, hogy érthetőbb legyen:
Gyerek := fájlcserélő felhasználó, moziban kamerázó és minden hasonlóan ''veszedelmes bűnöző''.
Te := tetszőleges ''jogvesztő hivatal'', jelen esetben Ásva, tengeren túli példával élve pl.: Riiadt.
Szomszéd gyerekek szülői := Videokamera gyártója/forgalmazója/fájlcserélő progi kitalálója/fejlesztője/hub üzemeltetője (kivánt részek nem törlendőek:DDD).
Rendőrség := a Te változóban definiált csoportok igényeihez átalakított rendvédelmi szerv (sajnos az átalakításhoz úgy látszik minden segítséget megkapsz). Figyelem, nem azonos a jelenleg létező Rendőrséggel (még)!

[Szerkesztve]

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#41) cornfake


cornfake
aktív tag

haza mernel menni este egyedul egy ien incidens utan ha te vagy az ominozus jegyszedo?
vajon naluk is van fejpenz mint a rendoroknel,akik felnyomjak korrput tarsaikat?/dehisz ha azt nezzuk akkor az is korrpucio,ugye../

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#42) HSNet válasza Agostino (#38) üzenetére


HSNet
aktív tag

Szerintem az ASVAnak van pár prekogja
Nem tudom, tisztában vagy-e vele, de éppen most használtad fel Philip K. Dick egyik ötletét, új ''Írásmű'' készítéséhez. Remélem van rá a szerzőtől engedélyed, mert ha nincs, akkor én a helyedben kezdenék aggódni. Lehet, hogy Tom Cruise már ott áll az ajtód előtt:DDD

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#43) HSNet válasza cornfake (#41) üzenetére


HSNet
aktív tag

vajon naluk is van fejpenz mint a rendoroknel
Biztosan van, de nem mint a rendőröknél, hanem inkább mint a nagyobb boltokban, ahol ha vásárlót kapsz lopáson, akkor egy x összeg jár, ha kollegát, akkor meg 10x.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#44) anulu


anulu
félisten

''Azt még vizsgálják, hogy az illegális felvétel a filmforgalmazóknak mekkora anyagi kárt okozhatott.''

MI A JÓ BÜDÖS FRANC VAN??? MÁR BOCSÁNAT, DE HOGY A SZENT F@SZBA' OKOZOTT KÁRT ÚGY, HOGY A FELVÉTEL MÉG EL SEM KÉSZÜLT????? PUßTULJANAK BELE A SAJÁT <moderated by myself>-BA!!!!

bocsánat, de ez egy kicsit idegessé tett!

másik kérdés a 8év. emberölés 3 úgy, hogy a gyilkos (sorozatgyilkos sem kapott 4-nél többet), ha úgy gondolja, megy az utcán és fejbelő valakit, az meg, aki megoszt és letölt neten jogdíjas cuccot, 2-5év? csak azért, mert néhány pénzhajhász k*csögnek nem fog telleni az új Porsche-re, villága, lóf*szpicsre? már bocsánat, de sürgős tempóval dögöljenek meg!!!!

u.i.: első kanyarban harciasabbat írtam volna be, de inkább elszámoltam 150-ig. most meg cigizek erre egyet, és megpróbálok megnyugodni.

itt szeretném bejelenteni, hogy a hír elolvasta után újra feltelepítettem a DC-t... :U

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#45) cornfake válasza anulu (#44) üzenetére


cornfake
aktív tag

anulu.papu mamu pusz pusz
hogy van a szemed mokuskam?nyugodj meg,egyel kexet...

I'm what's left, I'm what's right..

(#46) anulu válasza cornfake (#45) üzenetére


anulu
félisten

köszöni, gyógyulgat...

mindjárt eszem, csak cigizek 1et.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) cornfake válasza anulu (#46) üzenetére


cornfake
aktív tag

:)
na akkor /l/égy jó/t/,nekem vege a muszaknak,ugyhogy ciao:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#48) rocket


rocket
nagyúr

Felhaborito az egesz, asva nagyon nagy teret kapott nalunk Magyarorszagon, gondolom a megfelelo embereket megfizettek, hogy kedvuk szerint elovegyenek barkit/barmikor, mostmar trend lett azokat cseszegetni, akik mondjuk felvesznek egy filmet a moziban sajat hasznalatra, a cikk semmilyen arra utalo dolgot nem tartalmaz, hogy az illeto nagyiparban uzne ezt a dolgot, es ezeket a felvett filmeket arulgatna.
Az meg, hogy ilyenert 8 evet lehet kapni meg jobban felhaborito, akik embert olnek kapnak par evet amit felfuggesztenek a felenel, akik millardokat lopnak megdicserik oket, es elnek mint marci hevesen, aki meg felvesz egy filmet a moziban, az meg rogton igazi nehezsulyu bunozokent kezelik.
Inkabb a felhasznalok erdekvedoi lennenek ennyire hatekonyak, es legyen ekkora teruk mint ezeknek a nyugatrol jott penzehes cegeket vedo ''kozhasznu'' szervezeteknek, azt se ertem mi abban a kozhasznu, hogy x meg y cegek erdekeit vedik, akik tejelnek nekik, inkabb azon gondolkodnanak el, hogy tudnak olcsobban adni a cd/dvd lemezeket a felzarokozoban levo regiokban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#49) WN31RD


WN31RD
addikt

Őszintén remélem, hogy az asvás meg a velük egy húron pendülő tisztelt hölgyeket és urakat egyszer majd elmossa a népharag, finomkodás nélkül, faragatlanul, ahogyan népharagnak a népnyúzókat időnként elmosni szokása.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#50) anulu válasza WN31RD (#49) üzenetére


anulu
félisten

ha lesz ilyen, megyek! :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.