Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Gyererkek! Borzasztóan nagy tempóban jön a Google! Kiváncsi vagyok, hogy mit tartogatnak még a tarsojukban!

Ez a naptár pedig sztem különösen jó, én már használom is (mert ugye gmailes vagyok így nem volt nehéz) de eddig nagyon tetsz! :)

(#2) moonman


moonman
titán

szép lassan mindent tudni fognak az emberekről, szokások, érdeklődési körök, saját és ismerősök adatai, elérhetősége, időbeosztás, emailek, térképek, helyek, arcok...

éjjen mindenki barátja, a google.

(#3) norbiphu válasza moonman (#2) üzenetére


norbiphu
senior tag

De nem kötelező használni :). A barátait maga választja az ember :).

Nekem tetszik.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#4) kymco


kymco
veterán

Tudja valaki, hogyan lehet az outlookba exportálni a calendar bejegyzéseit?
Vagy működik-e már a szinkronizáció az outlook-kal?

www.refujvaros.hu

(#5) kymco válasza kymco (#4) üzenetére


kymco
veterán

UP :)

www.refujvaros.hu

(#6) kymco válasza kymco (#4) üzenetére


kymco
veterán

UP :)

www.refujvaros.hu

(#7) kymco válasza kymco (#4) üzenetére


kymco
veterán

UP!

www.refujvaros.hu

(#8) kymco


kymco
veterán

Az egyik kedves ismerősöm orvosként betegadatokat rak rendszeresen a calendarba... Az ötlet nem rossz, mert a kollégáival nem kell a melóhelyen összekaparni a szükséges adatokat, otthonról is lehet rálátni bizonyos előjegyzésekre, de az a félelmem, hogy az eü. adatok nincsenek túl nagy biztonságban. Ellenben, ha biztonságos, akkor nagyon kényelmes eszközt nyertek... Van okom a félelemre? Könnyen törhető?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

www.refujvaros.hu

(#9) Szabesz válasza kymco (#8) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem sűrűn hallani arról, hogy feltörtek volna egy google-s accot, a google hibája miatt... :)
Amúgy én is használom mind a gCalendart, a gMailt és a Picasat is, nagy-nagy megelégedéssel :)

¯\_(ツ)_/¯

(#10) kymco válasza Szabesz (#9) üzenetére


kymco
veterán

Biztató :)

www.refujvaros.hu

(#11) kavicssli


kavicssli
addikt

...nem ide

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12) kymco válasza kavicssli (#11) üzenetére


kymco
veterán

:)

www.refujvaros.hu

(#13) kymco válasza kymco (#8) üzenetére


kymco
veterán

UP!

www.refujvaros.hu

(#14) kymco válasza kymco (#8) üzenetére


kymco
veterán

UP :)

www.refujvaros.hu

(#15) harylmu válasza kymco (#14) üzenetére


harylmu
őstag

Elkezdtem használni. Ez az SMS-es értesítés meg úgy az egész elképesztő. :)

(#16) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Az miért van, hogy az online Google Calendarban beállítom az esemény színét pirosra, az Androidos appban viszont van amelyik valóban piros, de van amelyik sárga. És ha telefonon akarom beállítani a színt, akkor se lesz az piros, csak sárga :(

4 8 15 16 23 42

(#17) #22237440


#22237440
törölt tag

Üdv! Ide írom a nagy gondomat, mert ha joggal is nyitanék topikot, akkor sem tetszene senkinek és jönnének a beszólások. Mi a fenének nem menti el a naptár az "Alapértelmezett nézet" beállításokat?! Ez csak nálam vacakol, vagy mindenkinél ez van? Írtam már a Google-nek is - valahovavalakinek -, persze nem válaszolnak. Szóljatok hozzá! :((

(#18) _Csaba_ válasza #22237440 (#17) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Hello!
A böngésző cache-t sütiket törölted már?

(#19) #22237440 válasza _Csaba_ (#18) üzenetére


#22237440
törölt tag

IE 11 böngészőt használok. Régebb az volt beállítva, hogy kilépéskor töröljön minden sütit, előzményt s egyebeket, de úgy emlékszem már akkor sem működött. Most kipróbáltam amit mondtál. Az nem megoldás. :( Egyébb lehet a gond. Te, ha beállítod a naptár nézetedet a hetiről bármelyik másik nézetre és utána mented, akkor neked azon marad, amit beállítottál vagy kiírja felül, hogy a beállításokat nem tudta elmenteni?

(#20) _Csaba_ válasza #22237440 (#19) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Amint elhagyom a naptárat és visszalépek bele, a heti nézetet dobja.

(#21) #22237440 válasza _Csaba_ (#20) üzenetére


#22237440
törölt tag

Erről beszélek! :K Nekem is ezt csinálja, valamint már azt is észrevettem, hogy a nyelvi beállítást is arra dobja vissza ami előzőleg volt. Nem engedi azt sem módosítani. A fenébe vele! Jó lenne ha jól lehetne használni.

[ Szerkesztve ]

(#22) _Csaba_ válasza #22237440 (#21) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Sajnos ez ilyen.. Ingyenes appok hátránya :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.