Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PEPE85


PEPE85
senior tag

Hát igen, van annak hátránya, ha valaki Vodafone-os. Pannon-nál most bárki használhatja, T-mobile-nál harcolni kell egy kicsit és ott is lehet használni, de Vodafone-nál még szerintem sokan azt sem tudják, hogy mi az a 3G.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kíváncsian várom, mit (milyen készülék/szolgáltatás árakat) hoz a jövő a 3G piacon... Tuti, benevezek egy videótelefonra (ill. kettőre: Batátnő+én) , ha elfogadható lesz az ár a zsebemnek... :DD

Samsung Galaxy A54

(#3) PrinczA


PrinczA
őstag

én a szolgaltatas árára leszek vagyok kivancsi !

(#4) Viktor77 válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A Vodának van a legtöbb esze. Tudják, hogy ráérnek.

Hány embernek van 3G képes telója? És hány használja aktívan a másik két szolgáltatónál?

MOD: A cikkben, az utolsó bekezdésben van egy Desző elírás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) bdav válasza Viktor77 (#4) üzenetére


bdav
őstag

''Tudják, hogy ráérnek.''

de reklám szempontból nincs igazuk, mert a Pannonnak meg a Tmobilnak ez jó, mondhatják h. nekik már régóta van 3g hálózatuk, igaz csak pár száz négyzetmétert fed le, de van. meg mostis csomot cikkezett roluk az ITnews is... szoval sztem ez a nyerőbb. (ugyanaz a műsor mint anno az országos lefedettséggel kapcsolatban volt, azt is hirdették akkor orrba szájba)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) wildrain


wildrain
addikt

Mi a lényege a Dezső-akciónak, ha a srác nem árulta el, hogy a Pannon GSM-et népszerűsíti? :F Fura egy reklám az, ahol nem árulják el, hogy mit reklámoznak. :D

(#7) Bog válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Thx.

A Dezső-akciónak az volt a lényege, hogy fogták ezt a kölköt, beletolták a kalitkába, majd szépen elmondta, hogy ő mit akar: netezni, nem-arcnélkül-csetelni, zenét hallgatni és tv-zni, és ki akar mozdulni. Persze élből sütött róla már az elejétől, hogy reklám, nincs az a hülye, aki ezek miatt kalitkába költözne, pláne ha összeadjuk az egész dolog bekerülési költségét.

Úgy néz ki, hogy a Pannon csak a legvégén akarta odatolni a képét, és a 3G-vel ''megmenteni'' Dezsőt, de a T-Mobile beleköpött a levesbe, úgyhogy kénytelenek voltak előbb leleplezni azt, amit már úgyis mindenki tudott. Ennyi, ma este 6-kor ünnepélyesen kiszabadították és elindították a 3G-t.

Az egésznek pont az volt az értelme, ami itt a fórumon is megfigyelhető: mindenki Dezsőről beszél, úgyhogy kapott a dolog egy jó nagy médianyilvánosságot, Dezső meg majd eltűnik a süllyesztőben (hacsak nem jut eszébe a T. PGSM marketingnek, hogy beletolja később is különböző reklámblokkokba, ahol Dezső netezik, tv-t néz és zenét hallgat a telefonján, később pedig lehetne egy átalánydíjas 3G tarifa, mondjuk Dezső-csomag néven...)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) LordX válasza Viktor77 (#4) üzenetére


LordX
veterán

Kicsit demamóg a kérdés.. Most indítottak egy új rendszert, vajh hány embernek van rá telefonja (jah, és számítsd bele, hogy nem csak 3G-t tudnak a 3G telefonok, hanem GSM-et is..)

A GSM indításakor hány embernek volt GSM telefonja?

(#9) wildrain válasza Bog (#7) üzenetére


wildrain
addikt

Ja, így már értem. :) Mondjuk, engem elkerült a dolog, ebben a cikkben hallottam először Dezsőről. Remélem, utoljára... :D

(#10) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor megláttam a tévében a reklámot, egyből vágtam, h. a 3G-t reklámozza. Arra nem jöttem rá, h. a panongéesé :DD az ötlet. Mondjuk a djuice után gondolhattam volna.

Samsung Galaxy A54

(#11) PEPE85 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


PEPE85
senior tag

A baráti és rokoni körömben jópár embernek van 3G-s telefonja akivel tudnám simán használni a szolgáltatást és jó is lenne. A Vodafone nem szokta sosem elsietni a dolgokat, még 3G-s telcsit sem lehet kapni náluk és ők csak jövő év elején indítják a szolgáltatást, tehát lényeges különbség. Átmenni nem akarok a T-mobile-hoz vagy PGSM-hez, mert van ez a jó kis ingyenbeszélgetésem és azt nem akarom feladni, egy másik előfizetést meg azért nem akarok, mert cserélgetni a kártyát, hogy tudjak 3G-zni, azt azért mégsem, tehát tőlem nyugodtan indíthatná a Vodafone már holnap is a 3G-s szolgáltatását, én használnám.

Árakról én annyit tudok, hogy a Vodafone külföldön ugyan annyiért adja a 3G-t(legalább is nekem ugyan annyiba került) mint a GPRS-t, tehát ha ez hazánkban is így lesz, akkor elég gázos lesz a helyzet, mert 200MB-os adatkorlát elég vicces már akkor is, ha mondjuk csak 30kbyte/s-el megy a net a terheltség miatt.
1GB 5.000Ft-ért mondjuk már talán jobban hangzana, de most az 13.000Ft-ba kerül náluk. JUJ, még kimondani is szörnyű.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#12) ALI_G válasza Viktor77 (#4) üzenetére


ALI_G
veterán

Szerintem a voda sunyít itt vmit, de nagyon ám. Nem lepődnék meg személy szerint, ha már nagyobb lenne a lefedettsége mint a másik 2 szolgáltatónak mint eddig, de totálisan akarják lealázni a másik 2 szolgáltatót, hogy mikor már nekik nagyon jól meg lesz csinálva a háló, meg már több olyan etló lesz forgalomban akkor jön egy reklámdömping a 2 szolgáltató ellen és jól odasóz nekik 1et. Mondom, szerintem kivár a voda és aztána lázós lesz :))) ti nem érzitek?

Dezső-csomag - LOOOL

[Szerkesztve]

(#13) Viktor0610 válasza ALI_G (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó lenne, ha így lenne... Már várom, h. a Voda elindítsa a 3G-t, ha elfogadható árak lesznek, benevezek egy 3G telcsire...

Samsung Galaxy A54

(#14) csiga997 válasza PEPE85 (#11) üzenetére


csiga997
őstag

(...)és ők csak jövő év elején indítják a szolgáltatást,(...)

Legkésőbb dec. 31-én szolgáltatniuk kell, de egészen biztosan nem fognak addig várni...

(#15) csiga997 válasza ALI_G (#12) üzenetére


csiga997
őstag

Azért erre így ne fogadj..! ;)

(#16) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez annyira marketingizű. Gusztustalan. Ha valami elindul, akkor működjön mindenhol. Ez majdnem annyit ér, mintha az írnák: ''Elindult a 3G szolgáltatás. Irodánkban két szoba között működött.'' :(
Amúgy alig van pár embernek erre alkalmas készüléke.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Én emlékszem Vodának arra az átb***-ra még a nagy internetükkel (korlátlan...) :D
Onnantól kezdve fejre is álhatnak,én oda biztos,hogy nem fogok menni,akármekkora lesz a lefedettség,meg mittudomén még mi :)
Különben meg visszatérek 5110-re. Most úgyis a retro a divat :)

Ezt most amúgy nemtudom miért írtam......csak....... :)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#18) PEPE85


PEPE85
senior tag

Tisztelettel segítséget kérnék abban, hogy dobjon nekem valaki egy linket a pannan gsm jelenlegi 3G lefedettéségéről, mert én nem találtam, de lehet, hogy csak béna vagyok. Köcce előre is.

Watch 4k movies with Netflix :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.