Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Club3D R9600 Pro (LE) - kakukktojások (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gericooper


gericooper
aktív tag

jó, hogy szóltok, köszi

(#2) eddie303


eddie303
őstag

Meg szerencse, hogy nem veszek ilyen komoly videokartyakat, kepzeljetek, nekem mekkora szivas lett volna osszeteveszteni :))

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#3) cett


cett
csendes tag

Remélem azért mind2-t LE árban árulják... :)
Egyébként meg a vásárló félrevezetéséért simán fel lehet jelenteni őket a fogyasztóvédelemnél, vagy az illetékes társszervezetnél....

CETT / http://cettblogja.blogspot.com/

(#4) marso


marso
tag

Club-3D típusszámok:
CGA-P968TVD Radeon 9600PRO 400/340
CGA-E968TVD Radeon 9600PRO 400/200


a c3dn is fel van tüntetve :D igaz ember legyen a talpán aki észreveszi azt az 1 betű eltérést, és abból tudja is hogy mit jelent...

mondjuk az a legalább 10K val olcsobb ár gyanus lehet.

(#5) rog válasza marso (#4) üzenetére


rog
addikt

most akkor mi a kulonbseg a 9600pro le es a 9600 kozott?

(#6) Clyde22_


Clyde22_
tag

A bal oldali képen nem egy Excalibur kártya van????? :F

Ne egyél a sárga hóból!

(#7) igi válasza rog (#5) üzenetére


igi
aktív tag

A 9600 PRO LE -nél a VPU 400 MHz-en megy (tehát a PRO sebességével) a sima 9600-nál pedig 325 MHz-en. A memóriafrekvencia megegyezik megegyezik a két kártyánál: 200(DDR400) MHz.

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#8) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Vicces a felirat a PowerColor felirat alatt:D
emléxem még anno amikor Voodoo2-m volt, az is PowerColor volt,
arra meg az volt írva hogy ''King of the Voodoo Empire''

-= No way back from Here =-

(#9) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#8) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

elnézést a szóismétlésért:P

-= No way back from Here =-

(#10) F7 válasza Clyde22_ (#6) üzenetére


F7
tag

Van egy erős megérzésem, hogy az Excalibur és a C3d is Powercolor termék ..úgyhogy lehet, hogy ''excalibur'' :)

Fickó! Fekszessz!

(#11) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az Ati helyében nem hagynám, hogy a gyártók ilyen trükköket vessenek be. Ezzel csak az Ati piaci imázsát rombolják. Emlékszem, hogy milyen pipa voltam, amikor vettem egy 8500LE kártyát és kiderült, hogy 8500LELELE kártya volt :(

Egyébként már az agyrém, hogy van a 9600 és 9600Pro kártya után 9600ProLE kártya is. Mi jön még, 9600Ultra, 9600UltraPro és ezekből természetesen LE meg LELE változat is :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#12) Keitaro válasza F7 (#10) üzenetére


Keitaro
addikt

Szerintem dobd ki ama erős megérzésedet :P

(#13) nap válasza Donki Hóte (#11) üzenetére


nap
addikt

Igen, ez mar valahol a hitelrontas kategoriaja.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#14) F7 válasza Keitaro (#12) üzenetére


F7
tag

Nem nem :) megtartom :) Ha Excalibur nem is, de a C3D biztos.

Fickó! Fekszessz!

(#15) rudi


rudi
nagyúr

Nagyon úgy néz ki hogy mostanában az user kénytelen memóriatáblázattal VGA-t vásárolni :) Egy dolog biztos a 9600 témában:
NEM SZABAD RÉGI (nem BGA-s) RAMOKKAL SZERELT 9600AT VENNI!!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) NorbArt


NorbArt
csendes tag

Club3D

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#17) NorbArt


NorbArt
csendes tag

Cett

És kit jelentesz fel?
A Jokohamai termékmanagert?

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#18) rog válasza NorbArt (#17) üzenetére


rog
addikt

vagy a hollandot.

(#19) BoGab


BoGab
csendes tag

Ez lassan kezd röhejes lenni.

(#20) Sanya


Sanya
nagyúr

Na most akkor a négyzet alapú ramot kell venni, és nem a téglalap alapút?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#21) ollie válasza Sanya (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyerekek, a probléma, hogy a 9600 pro LE nem pro kártya, hanem egy gyárilag húzott nem pro 9600. Ugyanis a nyákok teljesen különböznek (kissebb is a nem pro), a 9600 nyákon ez van: R96, a 9600Pro-n: R96A, és van LE is ami R96LE (ez nem 9600pro LE, hanem 9600 LE!).
Na most a 400/200-as verziónál és a sima 9600-nál a nyákon ez van: R96. (ezek a nyákok teljesen meg is egyeznek!!!)
A 400/340-esnél pedig: R96A

Én napokig ástam magam a témába, utánajártam mind az ATI-nál, mind a Club3D-nél is. A Club3D hiába állítja, hogy mindkettő pro, a valóság az, hogy az ATI szerint nem, mert a nyák egy nem pro kártyáé (a memcsijét egyáltalán nem lehet húzni).
Viszont a valódi pro remekűl húzható, egészen 500/380-ig, és így már eléri a 9700-es teljesítményét is. (nekem is ilyen van)

***

(#22) ollie válasza Sanya (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

a négyzet alapút!

***

(#23) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

..amikor én ezt a témát egy hónapja megírtam a fórumon mindenki leanyázott , most a PH hírnek meg mindenki örül... fura ..

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#24) rog válasza GigabyteFan (#23) üzenetére


rog
addikt

ez teljesen normalis...

(#25) Keitaro válasza GigabyteFan (#23) üzenetére


Keitaro
addikt

Na igen, jobb ha hozzászoksz. Réges régen mikor azt mondtam egy srácnak, hogy rakja át divxbe a filmjeit és ne mpgbe tárolja, mert így megspórol rengeteg cd-t elküldött engem a fenébe, hogy a gépe biztos nem bírná és le lettem hurrogva az egész csatin akkor. Pár hónap múlva becsoszogok meetre és azt hittem meghalok : az aki a legjobban fújolt akkor lelkesen magyarázza a többieknek, hogy milyen jó a divx és mindenki bólogat...
Bocsi, csak belőlem is kikivánkozott, nem egy ilyen esetem volt :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Club3D R9600 Pro (LE) - kakukktojások (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.