Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Most már nem tudok mit mondani....:)):))

5 külső már?:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Este azt hiszem fel fogok sírni és rémálmain lesznek :O:O:O

Ezt azért már tényleg nem kéne, Motorola...:(

(#3) Agostino


Agostino
addikt

Hmm, szerintem ha nem jött volna ki a Pengemoto, akkor most igencsak törnék a fejüket Motóék, hogy merre tovább. Jó ha van egy sikerkészülék, de azért akkor sem szerencsés átesni a ló túloldalára. Szvsz. ez már túlzás, de akinek van pénze, meg erre gerjed, az vegye meg.Swarovski kristály? Azt ja, nekem akkor is csak csillogó kavicsok lesznek, amiket mindig félthetek, hogy mikor pattannak le.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

Mi bajotok van, nem is néz ki rosszul. A cím alapján azt vártam, hogy egy ilyen full kristály giccs lesz, de egész ízléses. Nekem nem kéne, de semmi bajom nem lenne azzal, aki megveszi :)

(#5) Shim


Shim
őstag

nemtom miért kell kiakadni, a siemens is sok moddolt készüléket adott ki, pl. az escada verzsönök, szintén swarowski kristályokkal

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#6) tuskooo válasza Shim (#5) üzenetére


tuskooo
addikt

Azért durva lehet egy ilyennel telefonálni...mármint elég messze van már a használti tárgytól így...

(#7) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

''Megy majd a nercbunbámhoz.''
miaza nercbumba? :))


[Szerkesztve]

Nos Omnes Una Manet

(#8) KrAt


KrAt
veterán

Hááát kinek a pap, kinek a .... Végülis nekem nemteccik. Én egy natúr feketével kiegyeznék :DDD

(#9) rOwLeY válasza ^Bundi^ (#7) üzenetére


rOwLeY
őstag

a nercbunba az biztos vmi uj ruhadarab csak mi vagyunk ilyen visszamaradottak:D:D
amugy nem olyan csinya ez, még talán ezek közül az agyon variáltak közül ez nez ki a legjobban!nem mint az az agyoncicomázott a mostani multimédianapon!
de egy fekete jöhet v amilyen a v3c meg a v3i azok is jöhetnek!

(#10) Shim válasza tuskooo (#6) üzenetére


Shim
őstag

sztem korrekttül meg ki van dolgozva, és ismerek jó pár embert aki azonnal megvenné, nem értem mi ezzel a gáz, tényleg, azért valljuk be, nem magenta szint, kicsit igényesebb. nekünk hw fanoknak nem jön be, de attól még ott van a szeren a cucc.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#11) tuskooo válasza Shim (#10) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem azt mondtam, hogy rossz, csak nekem már kicsit túlzás...persze sok embernek nem :) A magentánál meg sokkal jobb...(mondjuk annál mi nem jobb?) :D

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez tipikusan ''húzzunk le még egy bőrt'' kategória.

(#13) tuskooo válasza Ricardo (#12) üzenetére


tuskooo
addikt

Már a magenta is az volt :D

(#14) Digital


Digital
addikt

Páromék Swarovski cuccokat árulnak,de ez a teló a kristályok arconcsapása!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#15) Den


Den
veterán

nekem tetszik, eleve ilyet kellett volna árulni,legalább opcionálisan.

amúgy mi az a swarovski kristály?

www.simson4t.hu

(#16) Den


Den
veterán

egyébként nem értem ezt az újabb bőr... fanyalgást. a mobilok nagy része majdnem ugyanaz műszakilag (adott kategóriák természetesen), a legnagyobb kölönbség a burkolat, különösen egy gyártón belül

www.simson4t.hu

(#17) Digital válasza Den (#15) üzenetére


Digital
addikt

Gyönyörű ékszereket/csecsebecséket gyártanak kristályból,asszem Osztrák cég:F
[link]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#18) Den válasza Digital (#17) üzenetére


Den
veterán

de miből van?üveg? ólom kristály?

www.simson4t.hu

(#19) Digital válasza Den (#18) üzenetére


Digital
addikt

Állítólag mesterséges kristály,kézi csiszolással!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#20) Ricardo válasza Den (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem nem a bőrrel van bajom hanem azzal hogy mindenről ezer bőrt akarnak lehúzni. Ez erre remek példa. Kiadnak valamit ami sikeres,aztán feketében +10000ért, aztán bugyirózsaszínben (azért sem magenta :P ) megint +ezrekért, aztán vonjuk be bőrrel..........stb.
Már a nokiánál is forgott a gyomrom pl a 6610/7210 ami belsőre teljesen megegyező csak az előlap és a gombsor volt más mégis az árban 20000 volt az eltérés.
Nem kötelező megvenni tudom, de nekem ez a véleményem.

(#21) Digital válasza Ricardo (#20) üzenetére


Digital
addikt

Neked nem tetszik,nekem sem,de szerintem Nyugat-Európában el fognak passzolni pár darabot! Ez tényleg a ''préseljünk ki mindent egy sikeres telefonból'' marketing :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#22) Den válasza Ricardo (#20) üzenetére


Den
veterán

értettem én hogy mi a probléma :) csak én ezt nem látom akkora problémának. a belső az emberek többégét nem érdekli, az átlagigényeket szinte mindegyik teló kielégíti. Az igazi különbég, ami alapján a legtöbb vevő választ az a külső, esetleg még a menü kezelhetősége. Ez a motorola is a külseje miatt lett annyira sikeres nem a tudása miatt.
Az emberek ízlése nem egyforma (bár erős törekvések vannak erre), ezért nincs olyan teló ami mindenkinek egyformán tetszik. szvsz van létjogosultsága a csak küllemben eltérő alváltozatoknak.

pl engem a v3 sosem mozgatott meg. szép,meg vékony, de hiányzott vmi érdekes belőle. ezt a verziót viszont megvenném, emberi áron persze.

www.simson4t.hu

(#23) Dilikutya válasza rOwLeY (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebből is látszik hogy nem nekünk, magyaroknak készült ez a modell, mi azt se tudjuk, mi az, amihez passzol;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) Digital válasza Den (#22) üzenetére


Digital
addikt

Szvsz az a 240 usd még nem is sok érte,tehát nyugodtan megveheted :DDD !

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#25) Shim


Shim
őstag

amúgy nem új húzás ez a moto+swarovski kombó: [link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#26) Sczor


Sczor
tag

Én is csatlakozom dilikutyához :R

\Feel | The | p0w3r/

(#27) Sczor


Sczor
tag

ujjab alkotás[link] :DDD

\Feel | The | p0w3r/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.