Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

I-Pox???
Jó hogy nem ChickenPOX. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#2) User64476


User64476
őstag

Van rajta ISA! Jippijippi jee!! :))

(#3) engusz


engusz
veterán

Egy Pentium4-M-es lapot bevállalnék a hozzá tartozó procival együtt...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) bocs


bocs
csendes tag

ISA: barátoméknál a kb 6-8 éves méreésre használt ISA kártya kb 15 ezer dollár volt.
gondolom, nem akarod, hogy kidobják a szemétre, hogy a Doom 3 jobban fusson?

-bocs a hardwerláma-

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem tetszik a dolog!(igaz mostanában veszem kilóra az old-skewl cuccokat:D)Megbízható,fullextrás,ennek ellenére viszonylag olcsó lapok.Lehet hogy én is beruháznék egyre..:B(tökjó ez a szmájli)

(#6) User64476


User64476
őstag

Hát azt mondom! Tök jó hogy végre van aki nem spórolja le! ISA forevör! Nekem is van még 1-2 olyan ISA kártyám ami tök jól szuperálhatna, pl. tarcsi vidkártya, ha a főben elbaxom a BIOSt, meg ilyesmi. Bagóért tök jó érdekességeket lehet beszerezni, ha az ember odafigyel, csak az újabb alaplapokban nem lehet használni...

(#7) Adi


Adi
senior tag

Én is azért vettem MSI694T-Prót magamnak itthonra, mert nem óhajtottam a Gravis Maxomat elrakni faldísznek. :)

ldm start-reconf primary

(#8) Divi


Divi
aktív tag

Az ilyenolyan új chipsetek egyáltalán támogatják az ISA sint?
Vagy ez mitől függ?
Mert szerintem egy Nforce2/KT600 + ISA deszkát vinnének nagyon sokan...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#9) Bogyó bá' válasza Adi (#7) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem Gravis Ultrasound Classic-om, és Gravis PnP-Pro-m volt, sajna már egyik sincs meg....:((
De hadd dicsekedjek: 10 év pc-zés alatt még nem sikerült a Soundblasterig süllyednem!!! ;]
Jelenleg egy Diamond Monstersound MX-400-am van, mivel a házimozi teljesen kivül esik az érdeklődési körömön. (Az asztali DVD-met is csak a sztereo tv saját hangszóróival használom)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.