Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) glutamin


glutamin
őstag

df

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#2) _cirmos_


_cirmos_
őstag

az én kis radeon 9100-amon vajon lesz valami gyorsulás? :U

(#3) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Éljen soká a 256MB-os 9600Pro-m :C

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) Goose-T


Goose-T
veterán

Elkéstek. Tegnap adtam el az ATi kártyámat. Két hónapig volt meg. :) Gyenge volt, röpült.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) kovsol


kovsol
titán

sose bíztam az ilyen drasztikus driverrel tölténő gyorsulásokban ...

(de a másik gépemben van egy Radeon 8500 64MB os 300/620Mhz en :) majd meglátjuk mit produkál vele)

May the Force be with you!

(#6) _cirmos_ válasza kovsol (#5) üzenetére


_cirmos_
őstag

az a pár mhz hiányzik nekem a bf2 medium detail-hez :( (nálam 285/255 a vége)

(#7) HolloW válasza Goose-T (#4) üzenetére


HolloW
senior tag

Szép kis általánosítás grat. :U

STEAM - KOBRA KAI!

(#8) Goose-T válasza HolloW (#7) üzenetére


Goose-T
veterán

Azért vettem ATi kártyát, hogy ne nevezzenek elfogultnak, ezért kipróbáltam. A kártya egy 9800XT volt, de nem jött be nekem. Egyébként hol látsz általánosítást? Csak és kizárólag az én kártyámról fejtettem ki a saját véleményemet. Ez nem általánosítás.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) tierbatyo válasza Goose-T (#8) üzenetére


tierbatyo
senior tag

A 6800GT-hez kepest volt gyenge? Ez talan nem meglepo...

Take a look to the sky just before you die

(#10) Goose-T válasza tierbatyo (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Ti4200 volt előtte, nem hozott olyan átütő javulást, amilyet vártam tőle, de hanyagoljuk ezt a témát.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) _cirmos_


_cirmos_
őstag

mértem egyet 5.6-tal és 5.7-tel is. nevetni fogtok:
3dmark2001se @ catalyst 5.6: 10120 pont
3dmark2001se @ catalyst 5.7: 10121 pont :D

[Szerkesztve]

(#12) JagdPanther válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

:DDD:D:DD

egyébként szvsz azér jött ki csak ennyivel több mer nem optimalizálnak már ilyen régi bencsmákokra(és kártyákat...:O)

(#13) _cirmos_ válasza JagdPanther (#12) üzenetére


_cirmos_
őstag

azt vártam hogy 10-20 ponttal több lesz, amit még rá lehet fogni a mérési szórásra, de ez az 1 pont ez büntet :))
kár hogy erre már nem optimalizálnak, dehát nem akarnak éhenhalni, ez végülis érthető (viszont én sem, úgyhogy nem veszek új vga-t :D)

(#14) JagdPanther válasza _cirmos_ (#13) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

az lett volna érdekes ha még kevesebb pontot is kapsz mint az 5.6tal!:DD

(#15) X@b3e


X@b3e
addikt

''néhány esetben igen jelentős''

Imádom az ilyen szövegeket. Itt az aktuális havi frissítés, szedjétek - ez is elég lenne

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) rocket válasza X@b3e (#15) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem kene minden drivertol csodat varni es akkor lehetne ertekelni ezeket a javitasokat/optimalizaciokat.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17) rocket válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez azt jelzi mindent kihoztak mar a kartyabol amit lehet :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#18) aDM|RaL^ válasza glutamin (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

óriási információértékű kezdőhozzászólás :)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#19) Allien válasza _cirmos_ (#13) üzenetére


Allien
veterán

Nem azért mondom, de mintha azt írtad, hogy a BF2-ben vársz javulást, akkor miért nem azzal teszteled?:F Nekem tökmindegy, hogy egy nyamvadt tesztprogival mennyi pöttyöt szerez, ha a játék a fontos! Sőt, akár kevesebb is lehet, ha attól még a játék jobban fut.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#20) _cirmos_ válasza rocket (#17) üzenetére


_cirmos_
őstag

nem igaz, 1 pont még volt benne :D

(#21) JagdPanther válasza Allien (#19) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

abszolút ez a hitvallásom szerény személyemnek is!:R

(#22) _cirmos_ válasza Allien (#19) üzenetére


_cirmos_
őstag

mert valamiért nem játszotta le az utolsó demo-mat a battlerecorder. annyit meg nem ért az egész hogy vegyek fel egy újabb demo-t, tudtam mi lesz a végeredmény. csak kiváncsi voltam mi van a ''gyorsulás lesz kis kártyákon'' duma mögött (egyébként a bf2 sem lett érezhetően gyorsabb, most hagytam abba).

(#23) sleve válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


sleve
tag

már 5.7 van?! báze lemaradtam az 5.6-rol :DD

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#24) X@b3e válasza rocket (#16) üzenetére


X@b3e
addikt

Nem is várok. Ha esetleg nagy lenne a javulás, az is csak attól lehet, hogy találtak egy újabb kiskaput a 3D Markban. Élesben meg nem fog sokat javulni

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mobil 9000 -hez jó lesz:DDD?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26) laco1221


laco1221
tag

Hello!!
Nem szabad egy új drivertől túl sok teljesítménynövekedést várni, de valamennyit úgy is gyorsít (1 pontot:DD)!!
De ha azt nézem akkor a 4.12es driverhez képest az 5.6 több mint 200 pontot jelent a 3D Mark 2003ban!!

4.12essel: 3600valamennyi alapórajelen
5.6ossal: 3860 alapórajelen

5.7est minygyá megnézem mert lehet h. sokkal jobban viszi a Far Cry-t 1024*768 fullon:DD

Imádom a CSÉ-t és az FPS játékokat! Másik mániám a grafika és a FRAPS! Ja és tuningolok, mint az állat!!

(#27) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Azt vártam hogy a BF2 végre nem fog töltögetni FullMaxon, de sajnos a vga még mindig sokat eszik meg a rendszer memóriámból, mivel 256 ra van állitva a biosban(hirtelen nem jut eszembe a neve :DDD), hogy mennyit használhat fel onnan, de persze semmi változás az ujjal:C

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#28) CocooN-z válasza aDM|RaL^ (#18) üzenetére


CocooN-z
őstag

lolololol:DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#29) Pukii válasza CocooN-z (#27) üzenetére


Pukii
senior tag

Azzal csak azt álitod be ,hogy max menyit foglalhat le a rendszermemoriából a vga Tehát attol még nem lesz kevesebb a memoriád..

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#30) CocooN-z válasza Pukii (#29) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, de ha kell a vas, akkor leis foglalja, és a bf2 nek igenis kell a memoria, és simán elveszi, a rendszer memoriabol, de azt irtak jobb lesz az ien ''régi'' vga k memoria kezelése, és nagyon nem ugy tunik. És még csak nem is gyorsabb

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#31) RpPRO válasza laco1221 (#26) üzenetére


RpPRO
őstag

Far Cryhoz proci kell, szal ne varj gyorsulast ezzel a driverrel a te cumodon

Hogy hozza is szoljak erdemben, imhol par 3rd party driver osszehasonlitasa:Bővebben: link

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#32) Allien válasza CocooN-z (#27) üzenetére


Allien
veterán

AZ egy külön téma, NEM driver kell hozzá, hanem patch, amit MOST hoztak ki, azt rakd fel (ha eredeti a gamed), és elvileg TÉNYLEG jobb lesz!:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#33) CocooN-z válasza Allien (#32) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen láttam a hardwireden, thx, remélem jo lesz...

[Szerkesztve]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#34) várnarancs


várnarancs
addikt

Szerintem egyik driver rosszabb mint a másik. A 9800pro-m 600 pöttyel megy kevesebbet egy 5.6-os Driverrel, mint egy 5.3-al a 3DMark03-ban.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#35) laco1221


laco1221
tag

Na most megnéztem és a Source motorra épülő Video Stress Test-ben van különbség!!!!! (5.6 és 5.7 között):DD
800*600 3fps-sel jobb 92 -> 95
1024*768 8fps-sel jobb 62 -> 70

máshol meg nem nagyon észrevehető (idáig)

Imádom a CSÉ-t és az FPS játékokat! Másik mániám a grafika és a FRAPS! Ja és tuningolok, mint az állat!!

(#36) mobal válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nekem gyorsabb volt az 5.7 csak mivel a bf2 15 perc után szétesett ezért repült.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#37) boyzooon


boyzooon
csendes tag

hy! Megtudnátok adni egy linket ahonnan le tom tölteni az új Ati Catalyst-otJa és még kérdezném hogy ha nem rendszertelepítés után rakom fel a drivert akkor lassab lex? már felraktam a rendszert és már az eredeti driver-ét, baj ha most azt letörlöm és felrakom az új catalystot?:D

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#38) boyzooon


boyzooon
csendes tag

meg egy jó tesztprogit amivel faxán le tom tesztelni a kártyát?

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#39) Szőrös  válasza boyzooon (#37) üzenetére


Szőrös 
veterán

innét tudod leszedni Bővebben: link

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40) kircipeti


kircipeti
senior tag

Udv!

Mindig ezt a hibauzit kapom, amikor betoltodni szeretne a CCC:
[kép]
5let valakinek? :F

(#41) boyzooon


boyzooon
csendes tag

Bővebben: link
ezt kell letöltenem ?

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#42) boyzooon válasza kircipeti (#40) üzenetére


boyzooon
csendes tag

memória hiba. nekem is ezt csinálta ilyenkor nincs más lehetőség újra kell rakni a rendszert!

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#43) boyzooon


boyzooon
csendes tag

Display Driver,
WDM,
CATALYST Control Center

itt mi az a WDM?

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#44) boyzooon


boyzooon
csendes tag

csumi kérdezném hogy a catalyst 5.7 jobb a kártyának mint az eredeti drivere?
:D

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#45) _cirmos_ válasza kircipeti (#40) üzenetére


_cirmos_
őstag

valószínűleg hiányzik a microsot net-keretrendszer. a windows-update oldalon tudod letölteni, akkor menni fog.

(#46) LordX válasza boyzooon (#43) üzenetére


LordX
veterán

Windows Driver Module = driver Windwos 2k/XP-hez..

(#47) boyzooon válasza LordX (#46) üzenetére


boyzooon
csendes tag

ezzel mit akartál?

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#48) _cirmos_ válasza boyzooon (#47) üzenetére


_cirmos_
őstag

válaszolni a kérdésedre...

(#49) boyzooon


boyzooon
csendes tag

csumi! Nekem az Ati Catalyst-al egy kicsit belassul a rendszer. Kérdezném hogy eza a driver hibája lenne? Vagy a Vga-nak nem megfelelő ez a driver? Lécci írjatok
Köszi csum:D

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#50) boyzooon


boyzooon
csendes tag

Amúgy egy ati radeon 9550 CDT 128MB/128bit-es vga-m van:DD

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.