Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Ginoo


Ginoo
csendes tag

Csendpenge nem értem miért nem találtad a lapot az Asus oldalán, fent van az már nem is kevés ideje. Legalább is egy hónapja már biztos. Egyébként pont az elöbb néztem fel az oldalukra és kellemes meglepetés fogadott. Az oldal megújult, szebb lett és áttekinthetőbb. Egyébként a DDR400-at is bele lehet rakni a lapba, de DDR266-ként fogja kezelni. Aki nem hiszi járjon utána:) Persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ilyenkor lépnek érvénybe a tuningbeállítások:)
Mindenesetre meg kell hagyni , hogy jó kis lap. Ebben a hónapban szerintem még nem lessz nálunk, de Januárban valószínüleg meg fognak jönni az első példányok.
Most fogok alaplapot venni és valószínüleg ilyet vennék, ha az anyagiak nem számítanának. De aránytalanul drága lessz, és szerintem egy PE chipsetes alaplap DDR400-al simán hozza azt a teljesítményt amit a Granite Bay-es lapok fognak hozni. Persze az Asus lapja biztos nagyon gyors lessz:)
Nekem most a favorit szintén egy Asus lap, méghozzá a P4PE. Na az a sebesség amit ez a lap produkál az tényleg brutális, főleg ha azt is figyelembe vesszük, hogy agyon van integrálva. Szerintem most ez a best buy a piacon a magasabb kategóriában. Akinek meg nincs ennyi pénze vegyen AbitBE7-et. Bár ezzel a lappal még nem volt dolgom, de a céget ismerve biztos nem valami vacak és eddig csak jót hallotam róla. Persze nem olyan gyors mint az Asus, de ez is hasít. A másik best buy az Abit BD7-II lapja. Ezt szerintem mindenki ismeri. Akinek meg erre sincs pénze az vegyen Amd-s rendszert. De a BD7-II most már igen olcsó, és ha figyelembe vesszük, hogy az egyik leggyorsabb, legstabilabb és az egyik legjobb tuning hajlandósággal rendelkező E-s lap a piacon, akkor mindenképpen ő kapja a legjobb vétel címet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.