Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laja


laja
tag

Nekem asszem maradnak a nagy nevek. Lehet, hogy ez is jó, és szokszor a márkásokkal is van gond, de nem kockáztatok.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#2) arn


arn
félisten

megneztem a termekvonultatot... azert a kt266an es az i845d chipseteken szerintem mar tul kellene lepni...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) szucsi


szucsi
őstag

HOGYÉ AGYA?

(#4) BobMaster válasza arn (#2) üzenetére


BobMaster
senior tag

arn, igazad is van, meg nem is.

Az AMD-s rendszerek FSB-limitáltsága a mai napig adott, a KT333 és a KT400 (ami meg nem is az ami, ugye) csak a RAM sebességet növelte (meg a déli hídban gyúrt ezt-azt, de pl. itt is van ATA133, csak 8x AGp nem), nem is gyorsult tőle akkorát a rendszer mint az papíron jólesett volna. Ergo: KT266A-ból még bőven lehet gyors gépet csinálni. Ennyi pénzért meg főleg.

Az Intel 845D pedig felvet még egy problémát: ha már kiírják, hogy bírja az 533-as FSB-n is, akkor az 845E-s. Elméletileg.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#6) sh4d0w válasza BobMaster (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Feltéve, ha ideírod az árát is... :DD

https://www.coreinfinity.tech

(#7) BoGár válasza sh4d0w (#6) üzenetére


BoGár
tag

15 és 17 között változik az áruk netóban.

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#8) daci válasza BoGár (#7) üzenetére


daci
csendes tag

Helloka

Hat, ha azt mondjatok, hogy ez megkaphato 20 alatt, akkor manis veszek egyet, hiszen nekem egy jobbikfajta athlon ikszpe alapbol eleg, es nem akarom huzni (nagyon), igy inkabb veszek melle egy jo kis radeon 9000 est, aztan hajra.
Ez jo lenne nem?
:DDD

(#9) WaterLo válasza daci (#8) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Én inkább egy ECS-t választanék, bár lehet, hogy ezek is jók, de ez még zsákbamacska.

....What's up!....

(#10) Male


Male
nagyúr

Az elég meglepő, hogy az i845D-s lapjukban (P4I45D) van HT támogatás. Ezt nem csak a 845PE tudja?

(#11) arn válasza Male (#10) üzenetére


arn
félisten

845etol felfele va ht tamogatas.

de akkor szerintm erdemes egyket ezer hufert tobbet kiadni egy normalis msi, jetway deszkakert.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) exitwindows válasza Male (#10) üzenetére


exitwindows
csendes tag

A PE csak abban durrantott az E-hez képest, hogy hivatalosan is eszi a PC2700 (DDR333) RAM-okat.

Jézus megváltoztatta az életed. Kívánod menteni a változásokat?

(#13) Male válasza exitwindows (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Az OK, de itt 845D-s lapról van szó.

(#14) exitwindows válasza Male (#13) üzenetére


exitwindows
csendes tag

Ami az sem biztos, hogy D-s, mert tudja az 533-as FSB-t, legalábbis papíron. Akkor viszont E-s? :D Mert akkor már akát HT support is lehet benne.

Másik: az aki egy 15-17 ezer pénz körüli lapban az Intel csúcsprociját akarja járatni (merthogy a HT csak 3.06-tól van engedélyezve, és még csak nem is fogható), az meg is érdemli, hogy ne menjen ;]

Szerény véleményem szerint ezt a lapot az ''egyhetes cerka + negyedgigaram + dzsíforkettőemmiksznényszáz'' felhasználóknak tökéletes választás. És olyanból is van azért még bőven (lsd. aki Tecsóban képes gépet venni...)

Jézus megváltoztatta az életed. Kívánod menteni a változásokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.