Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Dassler


Dassler
őstag

Nos, az én véleményem, hogy jelen állásban az Intelnek ez volt a legjobb lépés, amit tehetett, ugyanis az AMD 64-bites megoldását már nem kis cégek (Microsoft pl) támogatják, és ha az Intel kihozott volna valami tök mást, nem biztos, hogy jót tett volna saját magának, mivel ahhoz egy újabb windows kifejlesztése idő és annál fogva pénzveszteség lett volna(mivelhogy addigra az AMD jókora piacott szerezhetett volna), másrészt szintén nem kell pénzt és időt ölni a fejlesztésbe. Az AMD meg jól tette, hogy meglépte ezt a témát, mert a nagyok is ráharaptak, így egy időre bebiztosította magát, és ha ügyesek (és feltehetően nem hülyék ülnek ott) akkor próbálják tartani ezt az előnyt. Nekünk felhasználóknak meg szintén jó, mivel továbbra is van két viszonylag nagy cég (persze azért az Intel jóval nagyobb), így marad a(z) (ár)verseny.
Nekem is volt AMD is, Intel is, mindegyik teljesen jól ellátja a feladatát. A megszállottakat fölösleges győzködni, úgyse fogja a másikat venni.
ennyi :U

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.