Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Niquis


Niquis
aktív tag

Yikes. Ennek akkor lenne igazán létjogosultsága, ha elterjednének a hordozható aggregátorok, és a nagyon erős emberek.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#2) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

annak jo kis gép aki otthon akarja használni és nem szereti az asztali gépeket.;)
hordozni már kevésbé..bár a 12cellás akksi meglepő..mellé be lehet építeni a 2. optikai tárolóba még 1 8 cellás akksi -t akkor talán már megy fél órát a monstrum.;)

amúgy csak nekem tünt fel, hog nincs rajta USB???

Nos Omnes Una Manet

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

vaze, majdnem 6 kilo...
hat, ki lehet vallasodni egy ilyen cipelesetol...
mi ennek az ertelme?!
:F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ez sz@r... :(((

Aki hülye, haljon meg!

(#5) janpotocki válasza ^Bundi^ (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

van rajta négy USB 2.0, oldalt

(#7) bolondember válasza Kalandor (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor mar inkabb barebone, es az ido mulasaval azon akar fejleszthetek is...

Bar, szvsz ez a cucc sem mas, mint a venture (vagy mi a rak a nokiatol), meg az ilyenek - sokat nem adnak el, cserebe megmutatjak mire kepesek...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) aXXon


aXXon
senior tag

a fanatikus lanos gamerek megfogjak venni... mar csak azert is mert Alienware :DD bar gyanus, hogy a magyar lanpartykon nem sok ilyen fog megfordulni, ha csak nem jonnek kulfoldi aranyifjuk vendegsegbe :) en ha megtehetnem inkabb ilyet vennek, mint barebonet. de mint ahogy nem tehetem, hat inkabb nem teszem :B

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#10) bolondember válasza Kalandor (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

khmmm, en a zarojeles mondat MASODIK felere engedelmeddel intenziven rabolintanek...


nem azt mondom, amugy, h ertelmetlen, csak nem sok ertelme van... Ez inkabb csak villogas, h mi ilyet is tudnk...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) aXXon válasza bolondember (#10) üzenetére


aXXon
senior tag

hat ha valamennyire ismered az Alienware termekeit, akkor tudhatod, hogy sosem a szokvanyos, sima, egyszeru dolgokat szerettek :)) mondhatnank azt is, hogy torekednek az extravaganciara, a luxusra es hala istennek ezzel egyutt a szepsegre es a teljesitmenyre is :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#12) WilktorD


WilktorD
tag

Ez az első laptop,amire azt mondom,kompromisszummentesen ki tud váltani bármilyen asztali gépet.Kurvára tetszik,mondjuk én feketét vennék.:)

(#13) Neck válasza bolondember (#10) üzenetére


Neck
veterán

Hm. Szerintem a Desktop Replacement notiknak is ugyanúgy van értelme. És ez is csak egy olyan noti. Kicsit durva, de olyan. És hogy miért van értelme?
Pont amiatt amit már Kalandor kifejtett. Meg ha otthon használod, nem viszi el az egész helyet a rohadt nagy gépház, hanem összehajtod, odébbteszed, és marad egy csomó helyed az asztalodon. Viszont nem kell kompromisszumot kötnöd a teljesítmény terén.

Egyébként meg a ''fejlesztésről'' az a véleményem, h ha ez elavul, akkor akinek erre van pénze, lesz egy másik, újabbra is...

No Offense.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#14) karib


karib
addikt

Aurora? Miért nem rögtön Titanic? :D

Department of Redundancy Department

(#15) Slax


Slax
senior tag

És ezt mi hűti? Mert asztaliban ilyesmit már komolyan hűt az ember.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#16) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nekem pont jó lenne :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#17) BenJoe válasza Slax (#15) üzenetére


BenJoe
senior tag

Jah, hát zet Moszkvai kertekbe, udvarokba, utcákra tervezték...

Otthon a meleg szobában használni... Jajj!! Azt neeem szabaaad! :DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#18) xedos válasza Slax (#15) üzenetére


xedos
addikt

Láttad hátulról? Na, majdnem 2x olyan magas mint egy átlagos noti...
Van ott réz és heat pipe...
Nekem is nagyon tetszik. Sajnos az ára kicsit magas... még az eredeti Cevo D900T-nek is!
Ha belegondolsz, egy hasonló teljesítményű asztali gép sem sokkal olcsóbb.
Ebben viszont ''elvileg'' nincsenek az alkatrészek között kompatibilitási problémák, egyben garis az egész. Én is az esetek 99%-ban otthon használom az asztalon a gépet...
A másik indok a TFT felbontása... Ilyet asztaliban kb a noti áráért kapnál...

(#19) Hory


Hory
aktív tag

Hat nem azert, de s fujitsu-siemens M3438G -jerol egy szo se esett, pedig joval olcsobban el kulturaltabban csinalja ugyanezt...

(#20) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem ez a gép nagyon tetszik! De azért egy Acer Ferrari 4005 jobban kéne. Persze ha az árát nézzük akkor ez kéne jobban! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) Slax válasza xedos (#18) üzenetére


Slax
senior tag

A márkával tisztában vagyok, vennék is egyet (lottó ötös után). Csak a hűtésen filóztam. Addig rendben, hogy AMD, de azért itt is van hőtermelés, lap, proci, vga, 2 vinyó, 2 giga ram, azért ezt asztaliban minimum 4 venti hűti. De ha szar lenne, nem dobták volna piacra (legalábbis nem ilyen áron :D ).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#22) rocket


rocket
nagyúr

Csunya kinai muanyag kinezete van ettol a szintol, mint valami 250ft-os gyerek jatek :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#23) engusz


engusz
veterán

Hmmm, a Clevo PortaNote sorozata nem lehet olyan rossz, ha az Alienware épít rá. Szerintem is van több ok a DTR-ek jelenlétére. De ebben van egy kis elfogultság is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) he7edik.


he7edik.
addikt

A ''CUCC'' :D

Égő szöveg a flém vázon

(#25) OTIS_


OTIS_
tag

Nekem is tetszik ez a gép nagyon, sokat járok LAN ra és gyűlölöm cipelni a 3-4x ilyen nehéz asztali gépet, ha lenne egy ilyenem akár biciklivel is eljárhatnék lanra, nemkéne kocsi...
Viszont hátrányos része a dolognak hogy 17'' nél kisebb monitort nehezen viselek el játékokban, ha már úgyis ilyen nehéz és nagy lett, kibővíthették volna 17'' re a monitort ;]
Ja és a leghátrányosabb része: Sose lesz ennyi pénzem egy gépre, mert ennyiért már nagyon sokminden mást kapok, de ügye nem is nekem van ez kitalálva hanem olyan országokba ahol ez tetrisnek számít árban... :O

[Szerkesztve]

(#26) TommyGun válasza OTIS_ (#25) üzenetére


TommyGun
őstag

Idézet a cikkből:
A széles 17 colos kijelző 1440x900 vagy 1920x1200 pixel felbontású

Most akkor mivan :F

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#29) NoLF


NoLF
addikt

szép, jó, brutális teljesítményű, nehéz, drága. ezerszer könnyebb mint az asztali pck, tehá jobban hordozható, barebonehoz kell monitor is, ehhez meg semmi.

tehát ez jó. csak nem nekünk, magyaroknak...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nagyon tetszik! Kár, hogy ennyiért inkább a másik hobbimnak hódolnék!
A szállításról meg annyit, hogy eddig semmi nem említette, hogy milyen kiegészítőket adnak vele: milyen szoftvercsomag, milyen egér, milyen csapágyazott kerekeken guruló hordtáskát, amelyet esetleg egy adapter segítségével még kerékpár után is lehet akasztani... ;] :P :DDD :D :DDD :D :DDD

Még jó, hogy vagyok olyan bika, hogy elbírjam. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31) he7edik. válasza TommyGun (#26) üzenetére


he7edik.
addikt

Attól függ milyet rendelsz
már ahogy a cikkből lehet következtetni

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

(#32) X@b3e


X@b3e
addikt

Én igazán könnyen megbarátkoznék vele, 6kg ide vagy oda :))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#33) sutszi


sutszi
veterán

Igazán megnyerő külseje és teljesítménye van. :R :R :R :R
Azért tényleg kiváncsi vagyok ha mindenből a maxot teszik bele akkor 1órát megy-e egyáltalán...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#34) blasius33


blasius33
csendes tag

Hmmm..Össze is hoztam a saját kis aurora m7700-as konfigomat...Potom 5136 $...Mi ez a pénz??? 6 kg, 17''-es moncsival, aminek lehet WUXGA+ felbontása...nem rossz..De szívesen cipelném én ezt akár nap mint nap...Csak valaki dobjon már meg egy ilyennel!!

(#35) Franklin


Franklin
addikt

Gamer gép? Akkor miért nincs megadva a kijelző válaszideje? (és miért nincs megadva általában a notiknál?)

Továbbá miért van ilyen ''hülye'' felbontása? Aki komolyan, versenyszerűen tolja a játékokat, sztem 1024 felé nem megy... nézzük meg pl. a mostani WCG játékait... Starcraft 640-ben megy, CS-t szintén 640-ben, esetleg 800-ban szokták tolni, TFT-sek 1024-ben...

Szóval ezzel inkább villogni lehet LAN party-n, eredményeket elérni nem nagyon.

SZVSZ!

(#36) DummyBoy válasza Franklin (#35) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Hmmm ... ha valaki TFT-n 1024x-es felbontásban tolja a CS-t akkor ezen is tudja úgy ...

Ezen is játszhatsz nem natív felbontásban, ugyanúgy mint TFT-n ... max nem lesz olyan szép ... de bírja ez magasabb felbontáson is ...

Mellesleg kiváncsi vagyok, hogy 7800GTX mellett melyik TFT-s játszik 1024x768-ban CS-t ... A64FX-el mondjuk ...

Mert az láma ... :)

Én is nagyon szivesen vennék ilyen lappertopper-t ... de legjobban céges cuccként tudom elképzelni :)

De ezt nem igazán értem? A profik 640*480-ban tolják a CS-t? Miért?

Mellesleg eredményeket elérni? Asszem rangosabb játékokon nem neked kell gépet vinni ... vagy igen?

Kicsit (nagyon) nem értem ezt a ''PRÓ'' dolgot ...

Adott ''A'' ''progémer'' ... (Tegyük hozzá,hogy ez a szó igen kemény pejoratív értelemmel rendelkezik :) ) akinek nem elég a 1000Hz-es USB frissítési freki (egérnél ...) ... akinek lassú a 75Hz képfrissítés (TFT) és minumum 250FPS kell a normális játékhoz ...

Ő, nem vesz ilyen laptopot ... Ő nem vesz TFT-t és Ő marad a jobb (Már ha jobb!!!) PS2-es egerek mellett ... Meg ő csak olyan LAN Party-ra jár ahol hozzá hasonló hü... fanatikusok vannak ...

Ezzel ellentétben az egységsugarú ''gémer'' aki nem ''PRÓ'' hanem csak szeret (esetleg tud is ...) játszani ... és nem mellékesen van felesleges 1 misije, az fog egy tatyót, belevág egy billentyűzetetet és egy egeret emellé, és amellett hogy villant egyet lanparty-n még el is keni a fél brigád száját :)

De most komolyan ... Hogy adjanak ki GÉMER laptopot? 640*480-as kijelzővel? CS Edition? :)

Ez nem ''Progémer'' laptop, hanem GAMER ... abba belefér a szélesvásznú 16:10-es kijelző ... ez lenne a legnagyobb problémám :)

Ja mégvalami ... szerintem nem az a jó játékossá való válás első lépése hogy belövöm a CS-t 640*480-ra ... valszeg igen komoly játékosoknak már mindegy milyen gép van a ''kezük'' alatt ... ha gond nélkül fut akkor úgyis jók ... nem?

Life is shor...

(#37) Dufresne válasza X@b3e (#32) üzenetére


Dufresne
addikt

Jaja, súly és aksiidő ide, vagy oda, meg tudnék barátkozni vele.
Még a dizájn is tetszik:D Egyetlen ami nem, az a notik hangereje, ami nekem már erős tartományba esik, legalábbis emlékeim szerint, igaz rég nem volt dolgom notival.

Persze venni akkor sem vennék ilyet, ha lenne rá money, de ajándékba jó lenne, de sztem többségünk így van ezzel:)

(#38) Kazi king


Kazi king
tag

jó lenne ez nekem is, lecserélhetném a böszme nagy asztalomat, meg a 20''-os öreg eizomat (akkora mint állat), nekem ez a noti nem lenne nehéz az én monitorom 37 kg :D :DDD (mongyuk nem is hurcolom sehova)

(#39) Kain válasza DummyBoy (#36) üzenetére


Kain
senior tag

640ben nagyobb a találati arányod,meg egy picit nagyobb az ellenefél feje :)
Aban igazad van ,h aki tud játszani,annak mind1 a felbontás,de csak egy bizonyos szintig.Ha télleg pro vagy,akkor számit h nem 800x600ban hanem kisebb felbontásban játszol,de egy átlagplayernek télleg édesmind1.


Tetszetős darab,elfogadnám,de ha telne rá akkor se tuti h kiadnék ennyi pénzt érte,bár nem is tudom......:)

(#40) Jenci válasza sutszi (#33) üzenetére


Jenci
csendes tag

Hát nemtudom, szerintem a külseje a legrondább rajta.. :O
Ha 17es laptopot vennék, akkor egyedül a 17 powermacet venném meg. Abban is 6800 ultra van szóval játékra is használhtó+ csak 3,2kg+3órás akksiideje van... És cserébe még gyönyörű is...
És én nem vagyok Mac fan.

Mondjuk én a hangjára is kiváncsi volnék :)

(#41) Xero válasza Jenci (#40) üzenetére


Xero
nagyúr

powerbook mielőtt valaki félreérti :)

Mellesleg szerintem is ocsmány... nekem pl itt a kis ibook L fut rajta szépen a halo és pont. Valszeg pc-s világban is lesz olyan noti amit nem kamazzal kell szállítani és hasonló teljesítménye lesz!

Üdv

(#42) TomiFiu


TomiFiu
tag

Na most akkor már csak az a dilemma, hogy ez egy kicsi asztali gép, vagy egy nagy laptop?

Amúgy elég szép konfig

(#43) Jenci válasza Xero (#41) üzenetére


Jenci
csendes tag

powerbook-ot akartam írni, igen! :)

(#44) Flashback


Flashback
addikt

Mikor lesz magyar forgalmazó Alienware termékekre??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#45) Fücsök007 válasza Flashback (#44) üzenetére


Fücsök007
őstag

Tudtommal a laptopszalon az egyetlen hivatalos forgalmazó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.