Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Noddy


Noddy
senior tag

Tudásra nem rosszak ezek, de hogy férfiként nem vennék ilyet az biztos.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2) erdoke válasza Noddy (#1) üzenetére


erdoke
titán

Számold ki, mennyi idő alatt írsz tele 2 GB-ot 2 MB/s-os sebességgel. Nyugodtan elmehetsz kávézni...

A legjobb aláírás a héten

(#3) troland26


troland26
őstag

az ára sem lesz mindegy :))


de gondolom ebbe az a jó hogy drága lesz ellenben lassú :)

[Szerkesztve]

(#4) Muton


Muton
addikt

ehhh... régen láttam ilyen ronda valamit :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5) troland26 válasza Muton (#4) üzenetére


troland26
őstag

szerintem nem férfiaknak készült :)

(#6) opr


opr
veterán

Bizsu? Az hát... Pont olyan gyönyörű, mint a kínai piacon kapható hihetetlenül elbűvölő kis ótvar bizbaszok :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) Szanya


Szanya
tag

A '80- as években a céllövéldében ilyenekre lehetett lődözni 20 Ft- ért. Ez olyan egy pálcás lehetett. :)

''Szanya csak egy van.''

(#8) macilaci78 válasza Szanya (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy pálcáért én is lőnék re, de szerintem azt a pálcát alkarvastagságúra csinálnák. :(
Amúgy meg ronda, lehetne valami pasi-edition. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) ngabor2 válasza troland26 (#5) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valóban, szerintem is inkább a nőket célozták meg vele. valamivel őket is rá kell venni a kockulásra :D

(#10) csiga997


csiga997
őstag

Én már most hidegrázást kapok a nyakukban folyton pendrájvot lógató geekektől (a fülükön meg az obligát blútúsz), most legalább a nők is találhatnak maguknak valami igazán szánalomra méltót... :D
Persze, egy öltönyös kiugrott-geeknek még ez is jó lehet, ahogy selytelmesen csillog a nyakában pendrájv a féldrágakővel kivert kampanilogós nyakkendőtűt ellenpontozandó... :DDD

(#11) liksoft válasza macilaci78 (#8) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem kell vastagnak lennie. Elég bevizezni a pálcát. Olyan rugalmas lesz, hogy lerúgja magáról a megsodort (kisebb átmérőjű - mellette megy el a levegő, így eleve gyenge) légpuska lövedéket.

Szerk: Tényleg ronda. Viszont érdekelne, csak a kapacitást tornázzák felfelé, vagy a megbízhatóságot is. Ugyanis a mostaniak .... [link]

[Szerkesztve]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#12) Loretto


Loretto
veterán

Kulcscsomóval együtt lehet elhagyni :DDD
Érdekesen mutatna egy karccal...

Soirée...

(#13) Ste


Ste
addikt

mini öngyújtó klónok

(#14) Muton válasza troland26 (#5) üzenetére


Muton
addikt

ez nemtől függetlenül ronda! :W mindegy, h nő vagy gyerek hordja. asszem kínai fröccsöntött legalja filléres dolgokon van ilyen borítás. monnyanak le :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.