Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Versus válasza Cefa (#32) üzenetére


Versus
senior tag

''De akkor ne kamuzzanak bár tudom hogy ez a dolguk de hidd el hogy aki megszívja az nvidiával a hazugságok miatt az még az ismerőseit is le fogja beszélni a vételről''..... De hát mit kellene megszívni ? Nem értelek. Haragszol rájuk de nem tudom hogy miért. :) Nekem a mostani a 4. nvidia-s kártyám ,driver gondom sosem volt ,igaz az MSI-től hamar megváltam (nem teszett de konkrét gondom nem volt vele) viszont általában viszonylag drága Asus cuccokat veszek így csalódás még nem ért. Egy nyomorult kis voodoo 3 -at cseréltem egy v7700 de luxe-ra először ,megmondom őszintén nem szívesen de pár nap után már kedveltem ,aztán egy V8200 de luxe következett (akkoriban annyiba került hogy most az FX mellé egy nőt is kapsz annyiért :) , aztán a ti4200-as MSI után váltottam egy V9280S-re ami kellően brutális teljesítménnyel kárpótol a viszonylag magas árért. Legtöbb ismerősömnek nvidia-ja van és még senki sem panaszkodott rá,játékhoz még soha nem kellett javítópatch driver gond miatt és a sokat emlegetett képminőségről sem döntené el senki hogy milyen kártya van a gépben ,hidd el én megnéztem semmi különbség! Tudom most vér ciki vagyok de mikor XP-re váltottam nekem azzal sem volt problémám sőt az SP1 után a refresh gond is megoldódott ,nem kell semmi tweak a 100Hz-hez. FX-et én sem veszek ,egyszerűen azért mert nincs értelme egyelőre de az tuti hogy az NV35-öt ki fogom vesézni ,amúgy is csak akkor veszek hardwert ha már mindent tudok róla.És hidd el az nv30 és nv35 között ''kicsit'' több lesz a különbség mint egy sima memória csere ,elég a google-n rákeresni és találsz összehasonlító táblázatokat! A 2,5X teljesítmény feltételezem nem állandó de ha az 50% pluszt tudja az FX-hez képest az már elég ! :)

Premium Vintage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.