Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

loller...moddolt vinyo...micsoda fa... butasag..:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#2) qayxc


qayxc
csendes tag

Beszarás! Minek kell egy vinyóra díszkivilágítás!? Az adatátvitelről nem esett szó!!!!

Nem én voltam, ott szalad!

(#3) Szőrös  válasza qayxc (#2) üzenetére


Szőrös 
veterán

Minek egy házba fénycső , az oldalába plexit építeni , befesteni stb ?? Na ? Van akinek ez teccik . Teccik érteni ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) Kriza válasza qayxc (#2) üzenetére


Kriza
őstag

Biztosan van olyan modell (ugyanazzal a belsővel), ami nem olyan mint egy karácsonyfa. Mert ez szerintem undorító.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) twollah


twollah
nagyúr

A led az nagyon kell.

(#6) Kriza válasza twollah (#5) üzenetére


Kriza
őstag

Ja, a LED az kell,de nagyon! :) A végén tényleg olyanok lesznek a számítógépek, mint az 1950-es évek sci-fi filmjeiben.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) marcee válasza qayxc (#2) üzenetére


marcee
addikt

Azoknak kell a diszkivilágítás, akiknek a házukban is több a hideg katód cső mint a levegő :D

De azért teljesítmény adatokok nélkül ennek a hírnek tényleg nem sok teteje van!

\m/

(#8) Taky


Taky
senior tag

Mi van ha elszáll és tele van filmmel, mp3-mal? Inkább vennék 4db 60Gb-ost. ÁÁÁÁÁÁ, felírom cd-re.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.