Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Nem sok izgalom öntött el az elolvasás után. :(
Szegényes egy hét. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Hát kb. semmi nem érdekel, amióta megtudtam, hogy a Demigod mégsem olyasmi, amire én számítottam :(

Sectumsempra - For Enemies

(#3) romero28


romero28
senior tag

pangás van sajna :((

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

"Izgalmas" lista... :(

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

"Nintendo DS:
- Hokkaidou Hatsu!! Dosanko Wide ga DS ni Narimashita! Hoshizawa Sachiko no Temanashi Raku Raku Gohan"

ez micsoda? :) csak ezen akadt meg a tekintetem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) copin válasza mephi666 (#5) üzenetére


copin
őstag

Receptek Észak-Japánból, néhány videó a sütésről, meg egy konyhai szótár. Szóval ez nem játék (legalábbis nekem a sütés nem túl játékos elfoglaltság :D ).

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7) mephi666 válasza copin (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem játékosabb, mert szeretek jó húsokat sütni vagy pörkölteket főzni... esetleg gulyáslevest/babgulyást/stb-t :) de játékmegjelenések közé akkor sem illik igazán... a linkelt oldal meg: brr... utálom, ha 1 oldalon számomra csak a számok tűnnek ismerősnek :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) D1Rect válasza copin (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Rofl :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#9) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Hat eleg verszegeny a lista, talan a kereszt apa 2:) amit megkukkantank...

Udv tacsek

(#10) Nunder válasza Morden24 (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Morden24:Miért mire számítottál? Nekem pl kimondottan tetszik, igaz a multi részt még nem próbáltam idő hiányában.

A lista pedig szerintem is eléggé szegényes, igaz én csak a PC részhez tudok hozzászólni ugyanis a konzolos cuccokhoz eddig még nem igazán volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Morden24 válasza Nunder (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hogy van normális kampány szingliben.

Sectumsempra - For Enemies

(#12) D1Rect válasza Morden24 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi bajod van azzal, hogy van egy multis pálya amin, változatosabbnál változatosabb küldetéseket kell csinálni? Pl.: ölj meg 300 db ellenfelet :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#13) Morden24 válasza D1Rect (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Semmi. Valójában azzal sincsen bajom, hogy ölj meg 1000 klónozott koreait meg 100 idegen lényt, csak pénzt és időt nem vagyok rá hajlandó áldozni :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

EU PC-s Játéközön ha jól látom:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mit siránkoztok?? Ilyenkor kell a nagy klasszikus gammákkal nyomulni és nem az legújabb csodákal várni és lewarázsolni a gépre ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) D1Rect válasza Morden24 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Viccelsz? A legjobb a 10K-s FPS ami egy fél délután alatt végigtolható.(drágább mintha bekokainozva mentél volna kurvázni :D )

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17) Morden24 válasza D1Rect (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát akkor vagy a kurva, vagy a kokain volt low category ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) D1Rect válasza Morden24 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább mind2 de még úgyis jobb szórakozás ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#19) Nunder válasza Morden24 (#17) üzenetére


Nunder
őstag

Félreértés ne essék de szerintem akkor is van benne ötlet. A multi meg egyszerűen zseniális az utóbbi idők silány felhozatala után.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20) Morden24 válasza Nunder (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem próbáltam, csak hallottam, de nálam, ha nincsen értelmes és hosszú single, akkor teljesen mindegy a multi, esélytelen a játék.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Gyusz


Gyusz
őstag

A Still Life anno nekem nagyon tetszett, a második részről megjelent anyagoktól viszont nem voltam elájulva. A megjelenéssel együtt talán szállingóznak majd az értékelések is.

[ Szerkesztve ]

(#22) Nunder válasza Morden24 (#20) üzenetére


Nunder
őstag

Az mondjuk nálam is szempont, mert ha már az ember megveszi akkor elsősorban a single miatt veszi meg, de ha már multira van kihegyezve, akkor is bele lehet törődni.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) ungarisch válasza D1Rect (#16) üzenetére


ungarisch
csendes tag

[OFF]Viccelsz? A legjobb a 10K-s FPS ami egy fél délután alatt végigtolható.(drágább mintha bekokainozva mentél volna kurvázni :D )

Ettol lefordultam a székröl majdnem... meg mindig szorvanyos a szivverésem :DD [/OFF]

(#24) RootRulez


RootRulez
félisten

Elég sovány :(

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.