Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Azért elég vicces az a tizennyolcezres...dehát gyereknek eljátszogatni mindenféle kacat játékkal bőven megteszi!

Artengo TR 990 Pro

(#2) Akula válasza rootkiller (#1) üzenetére


Akula
őstag

sajnos van ez a kategória is.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) pusszycat válasza rootkiller (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, jobb ha korán felfedezi az élet árnyoldalait is… :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) netesfiu válasza rootkiller (#1) üzenetére


netesfiu
csendes tag

És ezzel az a baj hogy az olcsóbb kategóriája miatt mondják le a MyAudiót. Pedig van nagyon sok olyan terméke ami nagyon jól működik.

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

(#5) Blaise


Blaise
veterán

Én személy szerint Nexus 7 alá nem adnám, ha arról lenne szó, hogy tabletet kéne venni, csak kicsit kéne pluszban hozzátenni a 30-50 ezres kategóriához.

(#6) pusszycat válasza Blaise (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen fura dolog mikkor a 2 magos többe van mint a tegra3-as és csak a memkari hiánya miatt nem szerepel a gyűjteményemben. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Gbi82


Gbi82
tag

Nekem Prestigio Prime-om van , az egyedüli bajom vele az akksiidő. Naponta minimum 2x lemerítjük párommal.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

MyAudio 708AG bemutatóm, aki érdekel a típus.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) DJGABI


DJGABI
addikt

Hmm, az a MyAudio bizony ilyen felszereltséggel, ennyiért (az itthoni felhozatal meg árak tekintetében) instant get.

Én egy Concorde Tab One-t nyúzok, szerintem is a már-már használható kategóriában vannak ezek a tizenx ezres tabletek.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#10) LNx válasza DJGABI (#9) üzenetére


LNx
tag

Az a baj ezekkel a ketmagos tabletekkel, hogy... en mar nem vennek, sot, senkinek nem ajanlom, hogy vegyen. Szvsz ~1 honap es jonnek az RK3188 alapu tabletek. Elonyok? 4 mag, 28nm hi-k metal gate, szarrahuzott Mali :DDD
Ja es ezekre szerintem a legtobb gyarto bevallalja majd az Android 5 frissitest.

(#11) rootkiller


rootkiller
őstag

Én januárban majdnem vettem egy ilyen huszezreset netezgetni. Aztán vettem egy SGS II-t, és ez laposra veri a kijelzőméret kivételével mindenben!

Artengo TR 990 Pro

(#12) Jim Tonic válasza LNx (#10) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, és gerjedhetsz a szintetikus tesztekre. Pont valamelyik nap mondta a haverom, hogy semmire nem megy a Tegra 3-mal. Egyszerűen nem használja ki. Kb. annyi, mintha i7-tel interneteznél...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) Deadzone41


Deadzone41
őstag

7"-on mennyire jó netezni? ha nem akar az ember belenagyítgatni az oldalakba akkor 10" kell, vagy a 7 is elég?

(#14) Blaise válasza Deadzone41 (#13) üzenetére


Blaise
veterán

A kijelző méreténél szerintem több múlik azon, hogy mekkora a felbontás tartozik hozzá, 800*480 vagy mondjuk 1280*800.

(#15) netesfiu válasza Deadzone41 (#13) üzenetére


netesfiu
csendes tag

elég hozzá a 7" is csak annyi hogy nem lesz annyira élvezhető mint a 10"-on

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

(#16) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A WayteQ xTAB-70dci-re már több mint 1 hete kint van a hivatalos 4.1.1 Jelly Bean, és tegnap megjelent a hivatalos 4.2.2 Jelly Bean, tehát a cikk elavult információkat hordoz, ezt ha kérhetem javítani.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

"a WayteQ esetében is várható a frissítés"

Már meg is érkezett, múlt héten a 4.1-es Jelly Bean, tegnap pedig mindenkinél előbb a 4.2.2-es, szóval ezek az eredmények nem épp up-to-date-ek.

(#16) kelzsoca

Gyorsabb voltál másfél perccel :P

[ Szerkesztve ]

(#18) rudi válasza tjb007 (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, sajnos egyéb kötelezettségek miatt bennragadt ez a cikk a futószalagban és időközben elavult kicsit. Már a Prestigiókra is van 4.1-es, valamikor a napokban jött.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) McSpy


McSpy
őstag

Én a Wayteq-re szavazok,vagy itt nem említett Ainol,vagy Ramos valamelyik termékére,200$ körül van már 4 magos cucc is :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#20) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Baromira érdemes utána olvasni ezeknek vásárlás előtt, mert nem kicsi meglepetések érhetik az embert, rossz értelemben. REngeteg apró nyűg és probléma adódik rendszeresen velük.

Olvassatok bele a WayteQ xTab-70dci topikjába és egyből visszahőköltök. LINK

Nem ellene akarok beszélni ezeknek az olcsóbb taboknak, de itt sajnos az olcsóság nem azt jelenti, hogy kevesebb tudás, kicsit lassabb proci, kisebb tárhely, hanem idegesítő hibák, bugok sokasága szomoríthatja el a tulajokat.

Pl: wifi problémák, hang problémák, kijelző problémák, nehezen működő gombok.

(#21) Krissz9700


Krissz9700
csendes tag

Nekem egy DPS Dream 7 tabletem van. Egész jó kis tablet, kb. ugyanaz mint a Ghoo Tab 7000S, csak LCD panel van benne, és a 4.1.1 - es Android fut rajta. Netezni, filmet nézni, játszani, olvasni tökéletes. Bár sok játék nem megy rajta a hardver miatt, de ami fut rajta az egész jó minőségbe(a Real Racing 3 is elmegy rajta csak kissé bugos :O ).

[ Szerkesztve ]

Aláírás? Megvan! :DD

(#22) Osibaa


Osibaa
senior tag

1 hét múlva érkezik a Concorde Tab Speed a piacra, pont ebbe a kategóriába tartozik az is (IPS 1280x800, Rockchip RK 3066, 35k pénz). Megtennétek, hogy azzal majd frissítitek a cikket? ;]

Kipróbáltam én is a saját tabomon pár szintetikus tesztet és teljesen megbízhatatlanok. Az Antutu például egyszer 8000 pontot mér, máskor 10200-at, teljesen hektikus.

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#23) devast válasza rudi (#18) üzenetére


devast
addikt

Kínaiak az utóbbi években úgy belehúztak, hogy mire kijön a tesztetek arra már elavul :)

(#24) Akira1987 válasza gekkoXT (#20) üzenetére


Akira1987
csendes tag

A topikban is előhozakodtak vele, hogy sok a problémás darab, de tartsd szem elott, hogy elsősorban azok írnak oda akiknek kérdésünk vagy problémájuk van. Nekem több hete van 70 dci-m az elejétől olvasom a topikot de még egyser se írtam oda mert semmilyen komolyabb gondom nem volt a tablettel. A gombok zavarnak de együtt lehet vele élni.

[ Szerkesztve ]

A Smooth Sea Never Made a Skilled Sailor

(#25) Maxtreme válasza devast (#23) üzenetére


Maxtreme
addikt

A Gainward féle galapad teszt nincs kilátásban nálatok?
Piszok jó alternatíva az is. Nexus HW, microsd slottal, bővíthetőséggel olcsóbban :)
Pár napja már használom, csak jókat tudok róla mondani. 70DCI-ről váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#26) Jim Tonic válasza Akira1987 (#24) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez így van. Egy tabletről, ami működik, nehéz bármit is írni. Inkább akkor írnak az emberek, ha segítség kell.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#27) Mercutio_ válasza devast (#23) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van most valami bestbuy kínai cucc IPS panellel 7"/9" méretben? tmailbox preferred

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28) Formaster


Formaster
addikt

nem is értem minek ennyi féle márka, szerintem nem ilyen nagy a közönség ...

(#29) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon tetszik a myaudio tablet úgy ahogy van. Ugyan ezt a felszereletséget, kinézetet nem lehet kapni 3g modul nélkül?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#30) Ati1979 válasza Blaise (#5) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

Az alá én sem mennék.

Ghoo Tab 7000S szerintem a kacat kategóriába tartozik. Vicces, hogy ezt szánták a magyar piacra. :)

Bár gondolom ez a cég árul korszerűbb tableteket is...

(#31) _CsViktor_


_CsViktor_
tag

A Ramos 116 dolcsiért van ebayen, nem 160-ért. :) Azért ez már olyan különbség, amiért lehet megéri várni.

(#32) .mf


.mf
veterán

Látom Rudi nagyon fotogén voltál ;] :C bearanyozta a napot :))

---

Ezt a "ne vegyél kétmagost, mert már mindjárt van négymagos is!!4négy!" dolgot marhára nem értem. Nálam arra van a tábla, ha már minden szgépet kikapcsoltam, s a mobilnál valamivel kényelmesebb eszköz kéne: indulás előtt gyorsan megnézni vagy bepötyögni még egy emailt, megnézni egy címet, útvonalat, időjárást, esetleg este ágyban fekve olvasni vagy megnézni egy filmet. Erre még egy egymagos is elég. Játékoknál is inkább csak a fizetősök használnak ki egynél több magot. Dolgozni pedig (még lájtosan is: office, email) egy ilyennel halál, de nem a magok száma, hanem az input perifériák hiánya miatt.
Úgyhogy én már egy 2magosat is bőven elégnek tartanék.
Persze ez csak egy szvsz.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#33) tjb007 válasza _CsViktor_ (#31) üzenetére


tjb007
nagyúr

116 dollár jelenleg 27500 forintnak felel meg. Ebbe ha belekalkulálod azt a költséget, amit probléma esetén a visszaküldéséért kell kifizetni, máris más lesz a leányzó fekvése.

(#34) LNx válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


LNx
tag

Haaat

Szerintem a jovo szempontjabol megeri a negy mag, 2 giga ram es a 250 helyett 533 mhz-en jaro Mali GPU.
Pl: magas bitrataju FHD filmek kikuldese tevere, jovoben megjeleno jatekok...

Plane, hogy szerintem nagyjabol egy arban lesznek azok is majd

Egyebkent igazad van, mindennapi hasznalatra egy 3066 is megfelel.

(#35) TaS1kaaa válasza Blaise (#5) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

+1

Ha android, akkor nexus.

(#36) Maximum1


Maximum1
őstag

Ez most egy gyorsbolt reklám volt? :F

(#37) Scoobyka


Scoobyka
addikt

En a concorde speedel szemezek... Egesz jo dolognak igerkezik... Mondom ezt ugy,h volt ipad 3am es nexus 7em...de az arukat nem ertek meg szamomra...sztem egy tabletert 40tol tobbet bun kiadni...annyit ernek 70ert notik vagy komolyabb netbookok amiket erdemes sztem venni.

(#38) saelin válasza LNx (#34) üzenetére


saelin
veterán

2 GB ramos tabletek pár hónap múlva? Ezekhez közeli áron? (le vagyok maradva... linket pls)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#39) netesfiu


netesfiu
csendes tag

igen ám én amúgy pont tegnap voltam egy üzletbe ahol olyan cuccost árultak hogy egy db stick amit rá kell dugni a tv-re és az egy androidos oprendszert tesz rá és a távirányítóval vagy egy okos telefonnal lehet kezelni de tudsz hozzá venni billentyűzetet meg egeret. Ez lehet hogy senkit nem érdekel de csak megjegyeztem a myaudio miatt.

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

(#40) netesfiu


netesfiu
csendes tag

Technikai specifikációk
Chipset típusa:
Rockchip RK3066 ARM Cortex A9
Processzor órajele:
2x Max.1500Mhz
Magok száma:
2
GPU:
Mali-400 M4
Bővíthetőség:
MicroSD
Operációs rendszer:
Google Android 4.1 (Jelly Bean)
Wifi:
Van
Bluetooth:
Nincs
HDMI:
Van
USB:
Van
Funkciók:
Beépített hangszóró, naptár funkció, idő kijelzés,zene lejátszás, film lejátszás, képnézegető, Google Play, internetböngészés, e-mail kezelés
Színek:
Garancia:
1+1év
Tanúsítványok:
CE,FCC

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

(#41) LNx válasza saelin (#38) üzenetére


LNx
tag

itt latszik, hogy 1:1 arsavba kerul maga a "bare" hw

az hogy ekore mikor kapsz tabletet magyar/eu resellertol azt nem tudom

van mar par oem modell, lehet nezegetni, pl ez

~250 usd, ebbol vond le a FHD miatti felarat meg a 8000 mAH akksit (plusz az ujdonsag varazsat) es majdnem ott vagy (szerk: es ez nyilvan 10", ami mindig dragabb)

[ Szerkesztve ]

(#42) gekkoXT válasza Akira1987 (#24) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Akkor úgy fogalmazok, hogy ebben az árkategóriában nagyon sokan fordulnak segítségért a fórumokon problémák miatt. :U

(#43) devast válasza Mercutio_ (#27) üzenetére


devast
addikt

?? Nem tudom melyik gyártó készít jó rk3066/exynos 4412 -es tabletet mostanában, de valahol arra kell keresgélni. Hamarosan jön az rk3188, arra érdemes lehet várni, az allwinner a31-at meg kerülném. Meg a többi hasonló chipsetet is(tabletben), pl action semi valami, freescale imx6 stb stb..

(#44) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Wazze milyen kellemes kis gép ez a Myaudio és erre nincs benne gps... :/
Ugranék rá, mint tyúk a takonyra; de így meg mégsem. Vajon miért hagyják ki..?
Most 160 euro körül van, míg a nexus 300 :o
Gps-sel lehetett vón mondjuk 180..? Az még mindig üt... :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#45) bajaki válasza Akira1987 (#24) üzenetére


bajaki
őstag

Pontosan! Akinek nincs vele problémája, az nem fogja leírni naponta kétszer hogy neki jó. Akinek meg valami nem stimmel az úgy is jön és segítséget kér, nyilván ezért olvashatunk többet a hibákról.
Az hogy a topikban több hozzászólást olvashatunk a hibákról mint a jó készülékekről való áradozásról nem jelenti azt, hogy ne lenne jó az adott termék. :K

(#46) Dyde


Dyde
aktív tag

Gondolkoztam hogy beruházzak-e egy kis táblagépre de sajnáltam rá a pénzt mindig is mert valamilyen szinten fölösleges dolognak tartottam a teló meg a laptop miatt ezt a köztes megoldást, de ez az olcsó kis ghoo megtetszett. Szerintetek megéri megvennem ha kizárólag csak netezéshez + FB-hoz kell? + ezzel kompatibilis lehet [link] ?

(#47) netesfiu válasza Dyde (#46) üzenetére


netesfiu
csendes tag

azt nem tudom de nekem van egy ugyan ilyenem csak bluetooth-os és az konkrétan mindenhez jó. Legalább is eddig nem volt olyan amivel ne ment volna.

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

(#48) =Mentor= válasza gekkoXT (#20) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nekem egy Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo-m van, szerencsére hibátlan példányt fogtam ki és maximálisan elégedett vagyok vele, először eszembe sem jutott ilyen "noname" márkát választani, de annyi jót halottam róla, hogy kísértésbe estem, nem bántam meg. :))

(#49) istvan287


istvan287
csendes tag

Hali mindenki!
Nem tudtam hogy hol kérdezzek a fórumban, mert nem nagyon találtam "olyan milyen tabletet vegyek" tipusú topikot(de az is lehet hogy csak bamba vok :D )
De a lényeg hogy keresek tabletet barátnőmnek max filmnézés(sima divix), facebook, böngészés, skype ilyesmi lenne a lényeg, ja meg wifi, és minimum 32 giga memória olyan 50 körül lenne a dolog, de ha ennyiből szart kapni akkor max 90... :S De az már nagyon sok úgyhogy akkor inkább laptop lessz belőle bár lehet annyiból meg szar laptopot kapni :(
A segítséget előre is köszi!

(#50) DJGABI válasza istvan287 (#49) üzenetére


DJGABI
addikt

pedig van rá külön topic [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.