Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#214) Vagany válasza monti0222w (#213) üzenetére


Vagany
őstag

Kérdezz nyugodtan, mire vagy kíváncsi?
Dec. 30- óta használom, hamar megszerettem, tényleg flagship telefon, és Oneplus killer :DDD . Ilyen HW-t ennyi pénzért nem lehet venni.A software-en van még mit javítani, de az is csak olyan szőrszálhasogatás, nagyon jó a ColorOS, sokkal jobb mint amit vártam.
Igazából nekem 3 dolog hiányzik.

1. Az egyik az értesítési led, amit az AOD bővítésével meg is lehetne oldani, de most olyan új a telefon, hogy nem tűnik fel, hogy hiányozna, úgyis mindíg megnézem. Ha nem kerül bele akkor majd nézek hozzá külön app-ot.

A másik két dolog ami nekem hiányzik az kicsit össze is függ talán és egy átlag usernek lehet fel sem tűnne a hiánya, meg amúgy ezek is kiválthatók egyéb software-rel.

2. Tulajdonképp a COS 6.1 is tartalmazza a lefeléhúzós gesztust, csak erre a kereső van téve és nem módosítható (egyelőre). Én megszoktam, hogy a "home"-on lefelé húzva nekem az értesítési sáv jön le, és nem kell fentről lehúznom. Ha nagyon zavar ott a nova, rég megvettem, azzal asszem megy, de lehet root is kell, arra nem emlékszem.

3. A 3. dolog szintén megvan rendszer szinten, csak nem tudom a nekem tetszőre módosítani. A "vissza" gombot szoktam hosszú nyomásra "lock screen"-re állítani. Ehhez is van applikáció bőven.
Ezeken kivűl nagyon tetszik minden, a dark mód is nagyon jó, sajna nem minden programnak van rendes sötét módja ott nem tökéletes az eredmény, de ezt is javítgatják.
Most jött ki új frissítés (RMX1931EX_11_A.08) [link] az indiai készülékre, az elvileg teljesen ugyanaz mint az EU-s [link] .

Ez a változások listája:

"Update Log
Security
● Android security patch: December, 2019
Launcher
Added click the blank area to back to the launcher on recent task interface
Notification Center and Status Bar
● Added fast switch toggles of dark mode in notification center
Settings
● Added flash on call feature
Camera
● Added HDR feature of video mode
Known issue fixed
● Fixed partial issues to improve stability"

1-2 hét és jöhet OTA-n EU-ba is, de aki türelmetlen... :DD
Sajnos az EU-s oldalt nem nagyon frissítik ott csak a 06-os van fent. Nekem a telefon a 05-össel jött, de szinte rögtön frissített a 07-esre OTA-n.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.