Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) lemmy71


lemmy71
őstag

Sziasztok!
Tudom hogy nem kimondottan ez itt a téma de bepróbálkozok hátha tud valaki segíteni. Ki néztem magamnak egy Rano Ace -t akár a Gundam edition is szóba jöhet. Nem vagyok járatos az oppo rom cserében stb. szóval az lenne a kérdésem hogy magyarosítható e valahogy, gondoltam esetleg [ColorOS 3.2] cserére abban van magyar nyelv.
Köszönöm.

(#202) AKU_HUN válasza lemmy71 (#201) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

Jelenleg szinte biztos nem magyarosítható. És ha az lesz is valamikor nehézkes lesz. A CN Realme X2 Pro kat is nehéz globalra álítani.

Inkább vegyél egy global Realme X2 Pro - t , sok fejfájástól kíméled meg magadat.

[ Szerkesztve ]

he he he

(#203) lemmy71 válasza AKU_HUN (#202) üzenetére


lemmy71
őstag

Hát ez nem valami jó hír :( pedig bíztam benne nagyon, akár egy 70% -os magyarosítással is kiegyeznék.
Talán akkor marad a FIND X ott megoldható a magyarosítás a ColorOS3.2 vel ahogy nézem. Csak még ilyet nem csináltam, zuk 2 van azt romolgattam, kérdés hogy ha letéglázom az oppot akkor az is könnyedén visszaállítható mint a zui -k :F Mert nem szeretnék 100ezerért egy papírnehezéket magamnak :N

[ Szerkesztve ]

(#204) kukacfej válasza AKU_HUN (#181) üzenetére


kukacfej
tag

Használod a dark módot?

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#205) AKU_HUN válasza kukacfej (#204) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

Igen használom. De van olyan app ahol kikapcsoltam.

he he he

(#206) kukacfej válasza AKU_HUN (#205) üzenetére


kukacfej
tag

Email irasnal feketék a betűk! :W
Tiszta gáz így, amúgy minden másnál eddig rendben van.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#207) AKU_HUN válasza kukacfej (#206) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

Én is valami ilyesmibe szaladtam bele. "Vicces" volt. Annyira azért nem zavart, hogy nyissak neki egy bug repprtot. Szerintem ha van rá időd nyis egy bug reportot vagy nézd meg, hogy van e nyitva és nyomj rá hogy neked is jelentkezett.

he he he

(#208) DudeMate


DudeMate
csendes újonc

Sziasztok. Megkérdezném az itt lévőket is. Nagyon húz a szívem ehhez a telefonhoz, de játékban van még a xiaomi mi9t pro is. Ti melyiket vennétek? Ár-érték arány párti vagyok. Az mi9t pro kuponnal már meglenne 105k környékén, az x2pro-hoz is van kuponom, meg tudnám rendelni 127k környékén. Ennyi felárat megér a 90hz és a 855plus lapka? Kicsit félek a MIUI-tól xiaomi terén, azt mondják sokat kell mókolni vele, míg frankó lesz, a colorOS-re meg azt mondják fejlesztik ugyan, de sosem lesz olyan támogatott mint egy MIUI szoftver. Sok videót végig néztem már a két telefonról, de ez akkor is olyan dolog, hogy akkor mondod, hogy kényelmes egy cipő, ha fel is próbálod. Lehet sokat dillemázok, és az első megérzés kapcsán a realme mellett kéne döntenem. :)

(#209) kukacfej válasza DudeMate (#208) üzenetére


kukacfej
tag

Szerintem ne hallgass másra. A te pénzed a te döntésed. Te tudod csak hogy neked mi fontos egy telefonban. Mindenkinek más és más számít.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#210) AKU_HUN válasza DudeMate (#208) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

Én a Realme X2 Pro - t vettem.1+1 ről váltottam és ott mindig a legfrissebb custom linages os rom volt fent naponta frissítettem. Nagyon aggódtam hogy a coloros nem lesz felnőve a feladathoz és nem tudom majd megszokni. Az aggodalmam hiába való volt nekem teljesen megfelel.
Viszont vannak hibák:
-A fentebb említett sötét mód nem mindel alkalmazásnál tökéletes.
-AOD nem mutatja az alkalmazás értesítéseket.
-Az FM rádió nincsen bekapcsolva.
-Ha kinyitod a bootloader-t akkor a ujjlenyomat érzékelő nem működik. (EZT A KÍNAI ROM - BA MÁR JAVÍTOTTÁK A GLOBAL JAVÍTÁS MINDIG KÉSŐBB JÖN.)
-Ha kinyitod a bootloader-t akkor a Widevine CDM L1 ről L3 - ra esik. (NAGY ESÉLLYEL EZT IS JAVÍTANI FOGJÁK)
-Hiányzó Netflix HDR támogatás. A HD támogatás megvan de a HDR valamiért nincsen.
-Nekem nem sikerült a DIGI VoWiFi - t működésre bírnom még.
Én ezeken kívül nem igazán tudok olyan hibáról amik említésre méltóak lennének.

he he he

(#211) kukacfej válasza AKU_HUN (#210) üzenetére


kukacfej
tag

Mondjuk sötét mód még csak béta a telon.
Én is One+ról váltottam. :))

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#212) Liliom9


Liliom9
tag

Sziasztok!

2 hét használat utáni Realme X2 tapasztalat.

Még viselhető méret és súly (bár ez nagyon szubjektív). Nálam ennél nagyobb telefon már nem játszik (így a Pro változat sem). Az akksija egyszerűen kiváló. Kevés készenléti fogyasztás (2 SIM kártyát használva, folyamatos 4G, szinkron, bluetooth, szinkronizálás, éjszaka is aktív módban). 8-10 óra SOT.

A kamera is rendben van. Nem egy P30pro szint, de teljesen oké.

Az értesítési LED hiánya nekem is fájt. A beépített AOD csak óra megjelenítést tartalmaz, értesítéseket (egyelőre) nem. Nekem folyamatos a szinkron az Amazfit karórával, de szeretem, ha az elmulasztott értesítéseket jelzi a telefon. Nekem az AOE alkalmazás ( link ) kiválóan helyettesíti. Remekül testre szabható, különféle jelzésekkel, alkalmazásokhoz különböző módon és színben is lehet rendelni értesítést. Kiváló ..... Még jobb is mint egy sima egy színű villogó led. Tapasztalatom szerint rendkívül keveset fogyaszt ...

A telefon op rendszerével, gyorsaságával semmi probléma, minden gyorsan és akadásmentesen fut. Én Xiaomiról váltottam és az X2 vs Mi Note 10 Pro harcolt .... mindkettőt próbáltam az X2 maradt. Nem csak azért mert fele annyiba kerül .... A kamerán kívül mindenben meggyőzőbb a Realme (Oppo) ..... Ha így folytatják, akkor retteghet a Xiaomi .... Pedig Xiaomi nálam évek óta a favorit .... De ezzel az Mi Note 10/Pro árazással túllőttek a célon ... Már nem best buy vétel .. és ha az MI10 szériával is ezt követik, akkor bajban lesznek előbb-utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#213) monti0222w válasza Liliom9 (#212) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen az információt, az X2 Pro ról is várok még hasonlót, hifire is ki térve. :K

(#214) Vagany válasza monti0222w (#213) üzenetére


Vagany
őstag

Kérdezz nyugodtan, mire vagy kíváncsi?
Dec. 30- óta használom, hamar megszerettem, tényleg flagship telefon, és Oneplus killer :DDD . Ilyen HW-t ennyi pénzért nem lehet venni.A software-en van még mit javítani, de az is csak olyan szőrszálhasogatás, nagyon jó a ColorOS, sokkal jobb mint amit vártam.
Igazából nekem 3 dolog hiányzik.

1. Az egyik az értesítési led, amit az AOD bővítésével meg is lehetne oldani, de most olyan új a telefon, hogy nem tűnik fel, hogy hiányozna, úgyis mindíg megnézem. Ha nem kerül bele akkor majd nézek hozzá külön app-ot.

A másik két dolog ami nekem hiányzik az kicsit össze is függ talán és egy átlag usernek lehet fel sem tűnne a hiánya, meg amúgy ezek is kiválthatók egyéb software-rel.

2. Tulajdonképp a COS 6.1 is tartalmazza a lefeléhúzós gesztust, csak erre a kereső van téve és nem módosítható (egyelőre). Én megszoktam, hogy a "home"-on lefelé húzva nekem az értesítési sáv jön le, és nem kell fentről lehúznom. Ha nagyon zavar ott a nova, rég megvettem, azzal asszem megy, de lehet root is kell, arra nem emlékszem.

3. A 3. dolog szintén megvan rendszer szinten, csak nem tudom a nekem tetszőre módosítani. A "vissza" gombot szoktam hosszú nyomásra "lock screen"-re állítani. Ehhez is van applikáció bőven.
Ezeken kivűl nagyon tetszik minden, a dark mód is nagyon jó, sajna nem minden programnak van rendes sötét módja ott nem tökéletes az eredmény, de ezt is javítgatják.
Most jött ki új frissítés (RMX1931EX_11_A.08) [link] az indiai készülékre, az elvileg teljesen ugyanaz mint az EU-s [link] .

Ez a változások listája:

"Update Log
Security
● Android security patch: December, 2019
Launcher
Added click the blank area to back to the launcher on recent task interface
Notification Center and Status Bar
● Added fast switch toggles of dark mode in notification center
Settings
● Added flash on call feature
Camera
● Added HDR feature of video mode
Known issue fixed
● Fixed partial issues to improve stability"

1-2 hét és jöhet OTA-n EU-ba is, de aki türelmetlen... :DD
Sajnos az EU-s oldalt nem nagyon frissítik ott csak a 06-os van fent. Nekem a telefon a 05-össel jött, de szinte rögtön frissített a 07-esre OTA-n.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#215) Land válasza Vagany (#214) üzenetére


Land
veterán

Szemezek vele én is.
Mondjuk 150k Ft környékén Oneplus 7T is lenne Kínából...
Szóval nem tudom mennyire kihagyhatatlan vétel a Realme X2 Pro picit olcsóbban.

Flagship hardver, új(abb) gyártó. Nekem mindig a szoftver a kérdőjel ilyenkor.
Mert egy Oneplusnak ott van a betonstabil, évek óta reszelt OS, illetve a főzött ROM bázisa.
Ehhez képest maga a szoftver ki tudja milyen ütemben fog fejlődni, no meg jelenleg milyen szinten áll? Illetve lesz-e rá sok sok jó főzött ROM...
Kamera milyen?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#216) Vagany válasza Land (#215) üzenetére


Vagany
őstag

Kínából nincs garid, én spanyol amazonról vettem, az fix 2év Amazon gari, azért nem mindegy. És kb 7t szint, mondjuk az OOS azért kicsivel előrébb van. A kamerában rosszabb az akkuban jobb. Az a gyorstöltés az király, tényleg félóra. És végre nem csak a saját töltővel, meg kábellel, mint a OP. Mert ismeri a QC3-at is, igaz ott nem olyan gyors. A 12/256 volt 482 express szállítással és Amazon az eladó. Csak a redmi a konkurencia, a 9t pro-t néztem, de ott meg 6GB van, nekem kellett a minimum 8GB. Meg szerettem a Oneplus-t és a realme közel áll hozzá, ugyanaz a gyártó és gyakorlatilag oppo volt a oneplus is. A Color OS ugyanúgy régi, régebbi mint az OOS, mert az elején a Oneplus-on Cyanogenmod OS volt, és akkor az oppo-kon már Color OS ment, max eu-ban új a COS. Kamerában van még potencial, sajnos ez azt jelenti, hogy most nem túl jó, főleg éjszaka gyenge. De ez a piac legnagyobb méretű érzékelője, gcam-mal már látszik mi rejlik benne. Mondjuk én keveset fotozok vele, ez kisebb prioritású volt nálam.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#217) Land válasza Vagany (#216) üzenetére


Land
veterán

Tehát ha 7T-t vennék, azt is amazonról vagy ebayről vegyem EU-ból?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#218) Vagany válasza Land (#217) üzenetére


Vagany
őstag

OnePlus-t csakis a oneplus-tól [link] . Innen van rendes garanciád.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#219) kukacfej válasza Land (#215) üzenetére


kukacfej
tag

És még az áfa és van is rájöhet ha megállítják.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#220) Vagany válasza kukacfej (#219) üzenetére


Vagany
őstag

Igen rájöhet, bár van pár oldal Bangood, Gearbest ahol vannak áfa és vámmentes szállítások, illetve ali-n is előfordulhat eu raktárból szállítás, de az ritka. A fő probléma az inkább a garancia teljes hiánya. Egy a lényeg ez a realmi x2 pro most a legjobb vétel, ha tényleg csúcs HW kell.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#221) kukacfej válasza Vagany (#220) üzenetére


kukacfej
tag

Nekem is teljesen bevált. 2 évig tuti kis teló lesz.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#222) Land


Land
veterán

Tehát a gyártó frissítésekkel vagy ügyes rom fejlesztők főzött romokkal, esetleg gcammal idővel a kevés fényes fotózást is meg fogják oldani?
Arra leszek kíváncsi - mely elvileg a Oneplusra nem jellemző - hogy hosszabb távon mennyire fog belassulni... Sokan emiatt menekülnek Almára, mert ott ilyen lassulás nincs.

Amúgy van EU oldala a Realmenek. Nem onnan kellene megrendelni az amazon helyett?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#223) lemmy71 válasza Land (#222) üzenetére


lemmy71
őstag

[Itt] szerintem olcsóbb mint az amazonon és van garancia is.

(#224) RoBos


RoBos
senior tag

A Realme X50 5G elvileg holnap jelenik meg (01.07.), ha esetleg vki szemez vele, akkor most már csak karnyújtásnyira van... ;)

(#225) monti0222w válasza Vagany (#214) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen, a hifi részre vagyok nagyon kíváncsi, akkor az aukumlátor használat érdekelne még, mert az Axon után szeretnék egy nagyobb, jobb aukumlátorral ellátott telefont. Sokat olvasok jövet menet a munkából, ezért is számítana ez nekem, powerbankal járok dolgozni mert annyira rossz már az Axon aksi kapacítása. Az AOD és az értesítéseket már kilétét beszélve, a fényképező része még annyira nem izgat hogy emiatt ne vegyem meg, arra amire nekem szükségem lenne azt bőven hozza. :K

(#226) andreas49 válasza Land (#222) üzenetére


andreas49
senior tag

Az EU oldalon nem lehet Magyarországra rendelni. Pont ma regisztráltam oda, de csak egy pár európai országba szállít. Tehát marad az amazon.es

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#227) andreas49


andreas49
senior tag

Van aki az amazonas-ról rendelt és megérkezett az X2 Pro? Kellett-e itthon ÁFA-t fizetni?

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#228) kukacfej válasza lemmy71 (#223) üzenetére


kukacfej
tag

Ez is kis kínai és írja is hogy áfát kell fizetni.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#229) kukacfej válasza andreas49 (#227) üzenetére


kukacfej
tag

Igen onnan vettem én is. Alapból úgy számol az amazon hogy a magasabb magyar áfát adja hozzá nem a spanyolt. Ezért kicsit drágább a sztori.
1 nap alatt itt volt. :DD

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#230) lemmy71 válasza kukacfej (#228) üzenetére


lemmy71
őstag

Tavaly még a szállítási opcióknál választható volt az EU Express, rendeltem már tőlük 100 ezer fölötti terméket és se vám se áfa -t nem fizettem :K
De ha még hozzá teszed a vámot_2.5% és az áfát_27% még így is olcsóbb mint az amazon bruttósítva.

(#231) espi38 válasza monti0222w (#225) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Még mindig nem vetted meg az x2 prot???
Akarod te egyáltalán kézbe venni 😁
Én ha ki nézek valamit, azonnal rá csapok, persze ha anyagi helyzetem engedi 😁
Lassan már az X50 lesz a nyerő :)))

(#232) Vagany válasza lemmy71 (#223) üzenetére


Vagany
őstag

Max a 6/64-es olcsóbb, a többi nem és ehhez a HW-hez dukál a 8GB ram, plusz a 6GB-os csak UFS 2.1-es és mivel SD-vel sem lehet bővíteni a 64GB is kicsi lehet. Illetve ez is kínából jön, vám és áfa is lehet, de ha van esetleg olyan szállítás ami vám és áfamentes akkor is ott van a garancia, ami csak 1 év és ugyanolyan vacak bolti gar. mint más kínai webshopokból (GB, BG). Én nem ajánlom innen.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#233) Vagany válasza espi38 (#231) üzenetére


Vagany
őstag

Az x50-esnek teljesen más a célcsoportja, az nem a csúcs HW-re hajt, egyszerűen az a lényeg, hogy nekik is legyen 5G-s telefon, pl a szolgáltatók felé. IPS kijelző UFS 2.1 és a CPU GPU páros is a felsőkategória alja.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#234) Vagany válasza monti0222w (#225) üzenetére


Vagany
őstag

Hifi részén nem tudom mit értesz nagyon jól szólnak a sztereo hangszórók, de ez akkor is telefon és bár több a mély mint más készülékekben zenét nem érdemes így hallgatni. BT-on és fejhallgatóval nagyon jól szól ez is, ahogy a többi flagship is, nincsenek nagy különbségek.
Az akku nagyon jó, ahogy egy 4000-től elvárható, 1 nap 15 óra alatt 8-10 óra SOT is lehet, de ha semmit nem trükközgetsz akkor is megvan a 7-8 óra. Két napra 5-6 óra SOT.
Ez saját fogyasztás (éppen nem sokat nyomkodtam, vasárnap, hétfő):

Ebben 20 perc telefon van, Facebook, messenger, napi 1 óra deezer BT-n (autóban pl), 2 sim, kevés 4G állandó BT (szinkron egy BIP-pel)

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#235) Vagany válasza Vagany (#232) üzenetére


Vagany
őstag

Ráadásul ez nem a global verzió, magyar nyelv nincs ,de angol nyelv van. A töltőhöz is kell átalakító valszeg.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#236) Vagany


Vagany
őstag

Ezzel az appal [link] India-ra állítva a WPN-t meg is találta a legújabb 08-as soft-ot. Nem tölti le a teljes rom-ot, 500 MB körüli incremental update-et szed le. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#237) espi38 válasza Vagany (#233) üzenetére


espi38
őstag

Igen ez igaz, az x50 csak ips kijelzot raktak.
Biztosan jó az x2 pro, de a szoftver az ugyanaz mint az x2 volt, és az nekem nem jött be.

(#238) kukacfej válasza lemmy71 (#230) üzenetére


kukacfej
tag

Rendeltem egy fasza ikonik tokot a dragahoz.
Nem volt eu opció, de láttam van aminel van.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#239) monti0222w válasza espi38 (#231) üzenetére


monti0222w
addikt

Írtad a varázsszót, (anyagi helyzetem megengedi) sajnos most még nem állok úgy anyagilag, mindig jön valami ami viszi a pénzt. :K
Te is visszajársz ide a topicba, szóval te is akarsz még valamit a Realme-től? :D

Vagány: a fülesre kimenő hang számit nálam igazán, szerettem a zenét minnél jobb minőségben hallgatni. A mostani telom mind a mai napig, zenei fronton megeszi majd az összes telefont kivéve az LG quad dacos szériát. :K Dupla dac van benne AK chipek.
Akkor az aukumlátorral se lesz probléma az elmondásod szerint. Köszönöm szépen az infót. :K

(#240) Vagany válasza Vagany (#214) üzenetére


Vagany
őstag

"2. Tulajdonképp a COS 6.1 is tartalmazza a lefeléhúzós gesztust, csak erre a kereső van téve és nem módosítható (egyelőre). Én megszoktam, hogy a "home"-on lefelé húzva nekem az értesítési sáv jön le, és nem kell fentről lehúznom. Ha nagyon zavar ott a nova, rég megvettem, azzal asszem megy, de lehet root is kell, arra nem emlékszem."

Ez is megoldódott. Vagy nem találtam meg eddig, vagy az új software-rel () jelent meg, nem tudom :U . Lényeg, hogy megvan.

Beállítások
Értesítési sáv és állapotsor
Pöccintsen le a Kezdőképernyőn a hozzáféréshez

Kezd túl tökéletes lenni ez a telefon :K .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#241) Land


Land
veterán

Esetleg nem írtatok levelet az EU oldalnak, hogy fognak-e Magyarországra küldeni telefont?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#242) kukacfej válasza Vagany (#240) üzenetére


kukacfej
tag

08as verzió?

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#243) Vagany válasza kukacfej (#242) üzenetére


Vagany
őstag

Igen frissült ma simán, csak VPN-t kellett állítani. Azt nem tudom a 07-ben benne volt-e :B .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#244) kukacfej válasza Vagany (#243) üzenetére


kukacfej
tag

Nincsen ezért kérdeztem :)

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#245) Vagany válasza kukacfej (#244) üzenetére


Vagany
őstag

Akkor lehet olvasták a hozzászólásom itt :DDD . Minden kívánságom így teljesüljön :K .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#246) Land


Land
veterán

Írtam levelet az EU-s Realme oldalnak, hogy várható-e szállítás a közeljövőben Magyarországra. Kíváncsi leszek a válaszukra.
Ha már az anyacég (Oneplus) ezt megoldotta, akkor nekik is idővel meg kell oldaniuk.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#247) kukacfej


kukacfej
tag

Vagány : :D :D :D :D :D

Land: szerintem hamarosan kiterjesztik egész Európára , csak gondolom tesztelik hogy a nagyobb országokban milyen forgalmat tudnak abszolválni. Amazonon szépen fogynak a telok. Még a mexikóiak is onnan rendelik.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#248) Land válasza kukacfej (#247) üzenetére


Land
veterán

Ha azt mondjátok az amazon semmivel sem rosszabb forrás, akkor nem ótszkodok tőle.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#249) Vagany válasza Land (#246) üzenetére


Vagany
őstag

Nem értelek, miért fontos ez neked. A spanyol amazonról olcsóbban megkapod a két nagyobbikat. Jelenleg 50€ kedvezménnyel a 8/128-as 399€. Az ÁFA különbözettel 419€+ szállítás. Kb 170€-val kevesebb mint a Oneplus 7t, az xda-n volt olyan aki a oneplus 7t-t küldte vissza és most x2 pro-ja van :DD .
Amúgy inkább a BBK Electronics [link] az anyacég, amihez 4 márka is tartozik (Oppo, Vivo, Oneplus, Realme). Ha jól tudom már a 2. legnagyobb mobiltelefongyártó megelőzve a 3. apple-t és a 4. huawei-t, de az 1. még mindig a samsung :U

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#250) Land válasza Vagany (#249) üzenetére


Land
veterán

Én csak tippelem, hogy ha alapból az EU-s Realme oldaláról rendelném meg az jobb, mint az Amazonról. Ahogy Oneplusnál is az EU-s oldalát szokták ajánlani minden egyéb forráshoz képest.
Tudom, hogy kb 50.000 Ft-tal drágább a 7T az X2 Pronál... Nem kevés pénz és kb hasonló a tudásuk.
Amúgy mennyi Ft-ban a 8/128as mindennel együtt? Maga a 419 euro kb. 132.000 Ft + szállítás (?).

Már a pl. BL-t már felnyitották, van custom Recovery. Lassan lehetnek főzelékek rá... :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#251) cicur99


cicur99
tag

Sziasztok!
Az amazon.es-ről rendelt telefonoknál Realme X2, X2 Pro stb feltüntetett ár - bruttó ár, amihez már csak a szállítási költség járul? Vagy azon kívül még vám/áfa költségek is lesznek,amik esetleg későb merülhetnek fel?

(#252) kukacfej válasza Land (#250) üzenetére


kukacfej
tag

Ugyan olyan jó az amazon is. Realmeről nem tudod csak akkor ha az adott országba kéred.

Kb 140e + a szállítás

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#253) kukacfej válasza cicur99 (#251) üzenetére


kukacfej
tag

Csak az áfa különbözet megy rá pl: 399 helyett 419 lesz. De azt egyből raszamoljak. Semmilyen meglepetés nem ér.
Szállítás jön rá még.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#254) AKU_HUN


AKU_HUN
csendes tag

Én a Realme hivatalos oldalról vettem UK ba kertem es onnan csomag küldő szolgáltatással jött ide mo ra. Szerintem álljatok többen össze ugy megoszlik a csomag továbbítása ara.

he he he

(#255) cicur99


cicur99
tag

Milyen különbségek lehetnek a Spanyol, EU és Global verziók között. Nálunk melyiket célszerű választani?

(#256) Vagany válasza cicur99 (#255) üzenetére


Vagany
őstag

Elvileg ez a 3 ugyanaz a készülék. Én eddig csak 2 verzióról hallottam, a kínai és a global. A töltők nyilván eltérhetnek.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#257) AKU_HUN válasza cicur99 (#255) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

Az EU és a global ugyan az mint az indiai. A kínai ezektől eltérő.:
-nincs g apps
-mas particio méretek ezert nehéz EU - s itani.

Én az EU verziót vettem és eddigi semmi gondom. Én azt javaslom hogy a hivatalos oldalról rendeld.

he he he

(#258) Vagany válasza AKU_HUN (#257) üzenetére


Vagany
őstag

A spanyol és a német amazon is az EU (global) verziót forgalmazza és 2 év garanciát ad. A spanyol amazon folyamatosan akciózza így még ÁFA különbözettel és szállításal is olcsóbb mint a hivatalos oldalról. Sajnos a hivatalos oldalról csak pár országba értékesítenek egyelőre ezért a továbbítás miatt (pl angliából magyarba) a hivatalos oldalról is van szállítás. A többi országba maga a realme is értékesít az amazonon (a német amazonon pl), de a spanyol amazon adja a legjobb áron és azért garancia terén az amazon elég megbízható, nem egy garázsbolt. Ráadásul a spanyol amazonon ez szerepel (google fordítóval):
"Versión española: dos años de garantía oficial del fabricante"
"Spanyol változat: kétéves hivatalos gyártói garancia"

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#259) espi38


espi38
őstag

Akit érdekel a sima X2-höz van egy vékony hátlapi tokom :)

(#260) kukacfej


kukacfej
tag

Ne megjött az EU 08as verzió, most töltöttem le.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#261) cicur99


cicur99
tag

gcam-al foglalkozott már valaki Realme-n?

[ Szerkesztve ]

(#262) kukacfej válasza cicur99 (#261) üzenetére


kukacfej
tag

Asszem igen, ha visszaolvasol akkor meglesz.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#263) Vagany válasza cicur99 (#261) üzenetére


Vagany
őstag

Utánanéztem, de nem raktam fel, nem próbáltam ki.
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#264) monti0222w


monti0222w
addikt

Megjelent a a PH-n az a X2 Pro tesztje amiben a kamerát nagyon lehúzza a cikkíró! Kamerán kívül pedig minden része, részlete okés szerintük. :C

(#265) espi38 válasza monti0222w (#264) üzenetére


espi38
őstag

Igen, de a 180 ezres ár nagyon túlzó egy ismeretlen nevű cégtől. Ennyiért szerintem ismertebb nevű cégtől vesz a nép telefont.

(#266) kukacfej


kukacfej
tag

Ja én is most olvastam.
Honnan a 180k?
Ennyiért a kutyának se fog kelleni a Oneplus mellett.

[ Szerkesztve ]

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#267) kukacfej


kukacfej
tag

Én is megvan

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#268) monti0222w válasza espi38 (#265) üzenetére


monti0222w
addikt

Túlzó, nem is tudom honnan vették, mert ha a hivatalos eus oldalról rendelném, átszámolva se jön ki ennyire!

(#269) espi38 válasza monti0222w (#268) üzenetére


espi38
őstag

Hát a tesztben ez volt 180 ezer ft.
Még mindig nem vetted meg?

(#270) kukacfej


kukacfej
tag


Megjött

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#271) espi38 válasza kukacfej (#270) üzenetére


espi38
őstag

Mennyiért sikerült hozzá jutnod?

(#272) monti0222w válasza espi38 (#269) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézd meg a hivatalos oldalt, én átszámoltam és 150 ezer körül jött ki, kivi vagyok nekik hogy jött a 180e!
Még nem, rábaxtam karikor, berendeltem 2 TWS fülest de valami gebasz volt valamivel (kártya, oldal, stb.) így megrendeltem egy másik kártyával, azzal sem mükődött, majd rá 1-2 napra kaptam mailt hogy mindkét rendelést vette és küldik, fasza mondom, 4 TWS füles jött be, így duplázva a kiadást. :(

(#273) kukacfej válasza espi38 (#271) üzenetére


kukacfej
tag

19euro volt szállítással

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#274) espi38 válasza kukacfej (#273) üzenetére


espi38
őstag

Olcsón vetted, :))

(#275) kukacfej


kukacfej
tag

Srácok net megosztassal is jobban teljesít és szerintem nem csak a nagyobb akksi miatt.
1+ 5T volt az előd és az nem bírta az egész napos net megosztást, töltőre kellett rakni közben.
Ebben még mindig van 22%.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.